Jump to content



Reservoir Αsetek Μύθος η μούφα?


DarkSaga

Recommended Posts

το δικο μου κυκλωμα το ειχα με λ20.ισως να φταιει αυτο που λεει και ο DarkCount(δυνατοτερη αντλια απο οσο πρεπει)

στη φωτο φαινεται η λ20 να τραβαει απο το τανκ να στελνει στο ψυγειο και απο εκει μπλοκς και ξανα τανκ

οταν προσπαθησα σε χαμηλοτερο σημειο απο το υψος του ψυγειου ειχα προβλημα και γω με την εξαερωση(οι φυσαλιδες ειχαν μεγαλυτερη ταχυτητα στο περασμα απο το τανκ και δεν προλαβαιναν να ανεβουν στην επιφανεια.:...:

post-596-1416071935,4377_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Παιδιά το tank της asetek το είχα πάρει και εγώ ένα φεγγάρι και ήταν μία που το έβαλα και μία που το έβγαλα και το πούλησα.Καθόλου καλή κατασκευή.Αυτό που έβαλα πρόσφατα και είμαι ευχαριστημένος ειναι το παρακάτω αλλα μόνο για αντλίες hydor (l20,l25).http://www.overclocklabs.com/product_info.php?cPath=24&products_id=44&osCsid=e3e6bdc7a36b211a635cd7155b2473b1

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά το βιδάκι στο πάνω μέρος στο tank είδα οτι δεν το βάζετε. Έτσι πρέπει να το έχω και εγώ? Ακόμα και αν έχουμε tank από τάπερ, το καπάκι δεν πρέπει να το βιδώνουμε τελείως, ώστε να παίρνει αέρα?

Συγνώμη που, ρωτάω απλώς δεν νομίζω πως υπάρχει λόγος να ανοίξω νέο θέμα για αυτή την ερώτηση.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αρχική απάντηση από Raid

Παιδιά το tank της asetek το είχα πάρει και εγώ ένα φεγγάρι και ήταν μία που το έβαλα και μία που το έβγαλα και το πούλησα.Καθόλου καλή κατασκευή.Αυτό που έβαλα πρόσφατα και είμαι ευχαριστημένος ειναι το παρακάτω αλλα μόνο για αντλίες hydor (l20,l25).

http://www.overclocklabs.com/product_info.php?cPath=24&products_id=44&osCsid=e3e6bdc7a36b211a635cd7155b2473b1

εγω παραγκιλα το ιδιο σε πλεξυ ομος μαζι με μια Λ25 και απ οτι μου ηπανε ειναι πολυ καλο και χωρις κανα προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως όταν το είχα δούλευε μια χαρά...

DarkSada με Λ30 το είχα και όταν το γέμιζα μέχρι πάνω ίσα ίσα που έβλεπες το νερό να κουνιέται....και το είχα κολητό με την Λ30

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.