Jump to content



Κλοπή περιεχομένου δέματος από την Boxnow


panos 12

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά, είχα μια αγγελία με στικακια και την έστειλα  ο άνθρωπος μου λέει ότι ο φάκελος ο οποίος ήτανε επιστολικός μεγάλος κάπως  ήτανε άδειος που παρέλαβε εχω Κάνει και άλλες αποστολές μέσω του boxnow άλλα κοντά στην πόλη μου τοπικά  δυστυχώς στα τηλέφωνα δεν απαντάνε αυτοί οι υπάλληλοι της boxnow τα στικακια ήτανε ακριβά στικακια και νέας τεχνολογίας  

  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, το μέλος panos 12 έγραψε:

Καλησπέρα παιδιά, είχα μια αγγελία με στικακια και την έστειλα  ο άνθρωπος μου λέει ότι ο φάκελος ο οποίος ήτανε επιστολικός μεγάλος κάπως  ήτανε άδειος που παρέλαβε εχω Κάνει και άλλες αποστολές μέσω του boxnow άλλα κοντά στην πόλη μου τοπικά  δυστυχώς στα τηλέφωνα δεν απαντάνε αυτοί οι υπάλληλοι της boxnow τα στικακια ήτανε ακριβά στικακια και νέας τεχνολογίας  

 

 Καλησπερα. Αν μπορεις να βεβαιωσεις την αξια των αντικειμενων, αλλα και οτι οντως τα εβαλες μεσα σε θυριδα, μπορεις να παρεις καποια αποζημιωση.

 

Δες Αρθρο 5.


 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος YDinopoulos έγραψε:

 

 Καλησπερα. Αν μπορεις να βεβαιωσεις την αξια των αντικειμενων, αλλα και οτι οντως τα εβαλες μεσα σε θυριδα, μπορεις να παρεις καποια αποζημιωση.

 

Δες Αρθρο 5.


 

 

 

ναι παιρνεις 50 ευρω ΜΑΞ. Το γραφουν

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

ναι παιρνεις 50 ευρω ΜΑΞ. Το γραφουν

- 50 φακελος,

- 100 δεμα ,

- Iση με το ποσο ασφαλισης (κατι που δεν το εχει δει να το προσφερουν καν.... :hehe: )

 

αλλα αντε εσυ αποδειξε οτι δεν εισαι ελεφαντας !

 

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Τα στικακια ητανε usb 3 και 3,1 ολοκαινουρια τα 3 απο τα 10 να ειχανε δουλευτει ποιο πολυ 

On 12/9/2024 at 3:04 ΜΜ, το μέλος minast έγραψε:

Για αρχή θα έκανα μία καταγγελία στην ΕΕΤΤ, και ανάλογα με την αξία των αντικειμένων και στην Αστυνομία.

Πόσο αξιόπιστος είναι ο παραλήπτης;

Μάλλον, για εκεί το πάω το πράγμα στην ΕΕΤ δε σηκώνουν καν τηλέφωνα πόσες φορές τους κάλεσα στην boxnow email έστειλα δεν απάντησαν τίποτα 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, απάντησαν παιδιά στην box θα γίνει  λέει ένας εσωτερικός έλεγχος και θα  με ενημερώσουν, δυστυχώς δεν τράβηξα κάποιο βίντεο ή φωτογραφίες παρά μόνο αυτή τη μια που είχα βγάλει με τον φάκελο και άλλη μια που με έστειλε ο παραλήπτης  

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος panos 12 έγραψε:

Τελικά, απάντησαν παιδιά στην box θα γίνει  λέει ένας εσωτερικός έλεγχος και θα  με ενημερώσουν, δυστυχώς δεν τράβηξα κάποιο βίντεο ή φωτογραφίες παρά μόνο αυτή τη μια που είχα βγάλει με τον φάκελο και άλλη μια που με έστειλε ο παραλήπτης  

Έχε υπόψη σου ότι η ΕΕΤΤ έχει και online φόρμα για υποδοχή καταγγελιών, και η παραβίαση του απορρήτου της αλληλογραφίας είναι αδίκημα τιμωρούμενο με φυλάκιση...

Ακόμη αυστηρότερα εάν γίνει εκ μέρους του παρόχου, γι' αυτό και είναι αρκετά ασυνήθιστο.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.