Jump to content



Πείτε Ό,τι Θέλετε v8


Cyber_Cookie

Recommended Posts

Η σφαίρα για την "κετσαπ" που έλεγαν κάποια δίποδα "τούβλα"

 

GSaDvF6XYAA7rR1?format=jpg&name=large

 

η σφαίρα παλι σε 3 στοπ-καρε για να αποφευχθεί η οποιαδήποτε ανούσια μακακια (ούτε χαχα ούτε χουχου. αυτά από εδώ και εμπρός ξεχάστε τα μέχρι και τον Νοέμβριο γιατί προβλέπονται πάρα πολύ επικίνδυνοι μήνες για όλους ειδικά για αυτούς που οπλίζουν τα χέρια 20χρονων ανόητων αγοριών/κοριτσιών)

 

GSaNR68WQAALk7f?format=jpg&name=large

 

και εδώ η ομολογία του σκοπευτή που είπε οτι τους είχαν stanby για 3 λεπτά και δεν τους έδιναν το πράσινο φως για εξουδετέρωση και φυσικά αυτό θα χρησιμοποιηθεί και κατά την εξέταση ΤΗΣ επικεφαλής στις 22 Ιουλίου που έχει κληθεί σε απολογία ενώπιον ειδικής επιτροπής της Αμερικανικής Βουλής των Αντιπροσώπων.

 

450542091_1591686854896206_2675746728636

 

δεν ξέρω αν είναι τρολιά ή όχι η άνωθεν ομολογία αφού τα 3 λινκς των εικόνων σε τουιτερ (*οι πηγες στο τελος) και φεισμπουκ δεν είναι δικά μου αλλά  το ότι έχει κληθεί η λεγάμενη σε μια εβδομάδα ισχύει 👇

 

 

WWW.FOXNEWS.COM

Fox News senior congressional correspondent Chad Pergram on expected emergency hearings with Secret Service Director...

 

 

*(φωτογράφος το cnn ςιναι για τις 2 φωτογραφιες του τουιτερ)

Έγινε επεξεργασία από SWBiiLive
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πιστεύω ακράδαντα ότι ο ελεύθερος σκοπευτής δεν έχει τίποτα καλύτερο να κάνει μετά από τη σημαντικότερη απειλή που έχει αντιμετωπίσει στην καριέρα του από το να μπαίνει σε φόρουμ όπου πιτσιρίκια ψάχνουν Hentai, για να κρεμάσει στα μανταλάκια τον αξιωματικό του (τορπιλίζοντας ταυτόχρονα τη δική του καριέρα).

 

Και πού ξανακούστηκε να βάζουν γυναίκες επικεφαλής; Ε; Πού;

 

Ορισμένοι πρέπει να σταματήσουν να βλέπουν τόσο Andrew Tate, Jordan Peterson και Fox News, γιατί τους έχει φάει...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, δεκτά όλα και πράγματι χλωμότατο να γράφτηκε από τον σκοπευτή το εν λόγω σχόλιο, αλλά το να μπαίνει ο Andrew Tate στην ίδια κατηγορία με τον Jordan Peterson είναι σαν να συγκρίνεις ξέρω 'γω τον Richard Dawkins με την Τατιάνα Στεφανίδου...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SWBiiLive said:

Η σφαίρα για την "κετσαπ" που έλεγαν κάποια δίποδα "τούβλα"

 

GSaDvF6XYAA7rR1?format=jpg&name=large

 

η σφαίρα παλι σε 3 στοπ-καρε για να αποφευχθεί η οποιαδήποτε ανούσια μακακια (ούτε χαχα ούτε χουχου. αυτά από εδώ και εμπρός ξεχάστε τα μέχρι και τον Νοέμβριο γιατί προβλέπονται πάρα πολύ επικίνδυνοι μήνες για όλους ειδικά για αυτούς που οπλίζουν τα χέρια 20χρονων ανόητων αγοριών/κοριτσιών)

 

GSaNR68WQAALk7f?format=jpg&name=large

 

και εδώ η ομολογία του σκοπευτή που είπε οτι τους είχαν stanby για 3 λεπτά και δεν τους έδιναν το πράσινο φως για εξουδετέρωση και φυσικά αυτό θα χρησιμοποιηθεί και κατά την εξέταση ΤΗΣ επικεφαλής στις 22 Ιουλίου που έχει κληθεί σε απολογία ενώπιον ειδικής επιτροπής της Αμερικανικής Βουλής των Αντιπροσώπων.

 

450542091_1591686854896206_2675746728636

 

δεν ξέρω αν είναι τρολιά ή όχι η άνωθεν ομολογία αφού τα 3 λινκς των εικόνων σε τουιτερ (*οι πηγες στο τελος) και φεισμπουκ δεν είναι δικά μου αλλά  το ότι έχει κληθεί η λεγάμενη σε μια εβδομάδα ισχύει 👇

 

 

WWW.FOXNEWS.COM

Fox News senior congressional correspondent Chad Pergram on expected emergency hearings with Secret Service Director...

 

 

*(φωτογράφος το cnn ςιναι για τις 2 φωτογραφιες του τουιτερ)

 

CHEMTRAIL εεε? 

 

Να σας το δείξω το CHEMTRAIL λοιπόν αν και έφαγα σαντοουμπαν  (για αυτό το ποστ το περίμενα και το καταλαβαίνω αλλά για το άλλο με τους επεξεργαστές με τις ανούσιες κατηγορίες, απλά έλεος) και είμαι ένα βήμα από το να αποχωρίσω απο το φόρουμ γιατί κατάλαβα με τι έχω να κάνω, θεωρώ ότι το ελληνικό στοιχείο μέσα μου οφείλει να απαντήσει στους χλευαστές που ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ να ΠΑΡΑΤΗΡΟΥΝ μιας και νομίζουν ότι τα ξερουν όλα, κάτι που ήταν το απόλυτο χαρακτηριστικό των Αρχαίων προγόνων μας!

 

Βίντεο με Chemtrail

 

YEWTU.BE

Henry and Josh of @9HoleReviews take their 1911 and Glock to the range, taking shots and discussing the history, pros, and cons of...

 

desktop μόνο

 

δεξί κλικ, επιλογή > open video in new tab

 

αφού έχετε το βίντεο στο url το κατεβάζετε άνετα στον Η/Υ και το ανοίγετε με κάποιον player που έχει αλλαγή ταχύτητας (το VLC εχει)

 

κατεβάστε την ταχύτητα όσο πάει κάτω (0.13 στο wmpc που το έφτιαξε ο ΕΛΛΗΝΑΣ xhmicos και που χρησιμοποίησα) και πηγαιντε στο λεπτό που βλέπετε τις εικόνες , Με spacebar κάνουν play με spacebar κάνουν pause στον χρόνο που φαίνεται στις φωτογραφιες.

 

 

1o pause - chemtrail

 

CHEMTRAIL-1.thumb.JPG.c376941826d11ad8b746a25c4ecbe615.JPG

 

2o pause - no chemtrail

 

NO-CHEMTRAIL-1.thumb.JPG.84847c9956a66716f1109967390cdb11.JPG

 

 

 

υ.γ. και σε περίπτωση που σας μπει η ιδέα ...

 

https://web.archive.org/web/20240715204735/https://www.thelab.gr/forums/topic/139800-ειδήσεις-απο-την-ελλάδα-και-όλο-τον-κόσμο-v20/page/957

 

 

είναι σωσμένα τα instances στον λογαριασμό μου στο archive.org .

 

Γεια χαρά και μπορεί να τα ξαναπούμε ... μπορεί και όχι γιατί είναι βαρύ για καλοκαιρινό έδεσμα το perma σαντοουμπαν ...

 

 

Έγινε επεξεργασία από SWBiiLive
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SWBiiLive said:

Να σας το δείξω το CHEMTRAIL λοιπόν αν και έφαγα σαντοουμπαν  (για αυτό το ποστ το περίμενα και το καταλαβαίνω αλλά για το άλλο με τους επεξεργαστές με τις ανούσιες κατηγορίες, απλά έλεος) και είμαι ένα βήμα από το να αποχωρίσω απο το φόρουμ γιατί κατάλαβα με τι έχω να κάνω, θεωρώ ότι το ελληνικό στοιχείο μέσα μου οφείλει να απαντήσει στους χλευαστές που ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ να ΠΑΡΑΤΗΡΟΥΝ μιας και νομίζουν ότι τα ξερουν όλα, κάτι που ήταν το απόλυτο χαρακτηριστικό των Αρχαίων προγόνων μας!

 

 

Eδώ shadowban? Στο Thelab?

 

Εννοείς δηλαδή οτι ειδικά για εσένα αποφασίσε κάποιος σκοτεινός άρχοντας ή ένα πονηρό ρακούν να σου κρύβει τα ποστ για να μη τα βλέπει κανένας εκτός απο εσένα;

 

Aπό incognito τα βλέπω όμως. Μήπως δε παίζει καλά το shadowban? Mπορείτε να τσεκάρετε και εσείς μια;; @Administrators @Moderators @🍆Kalimerakides💦 @GoMaR
 

Spoiler

image.png

 

image.png

 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

7 λεπτά πριν, το μέλος sstav έγραψε:

τώρα διαβαζα για τον Ιγκανσον που πήρατε και θα δεις πρωταθλημα μετα από 14 χρόνια...

Best Friends Bff GIF

Μόλις απολυθεί ο Αλόνσο, θα πάρουμε τον Αμπέλ...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, το μέλος SWBiiLive έγραψε:

 

 .......και είμαι ένα βήμα από το να αποχωρίσω απο το φόρουμ ......

 

 

 

    Ναι γιατι εισαι μέλος που εχει προσφέρει πολλά εδώ και θα μας πέσει η κίνηση....

Αφιερωμενο...

 

  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, astrolabos said:

 

Πιο πολύ με προβληματίζει το γεγονός ότι σου βγάζει διαφήμιση για Skoda να σου πω την αλήθεια :hehe: 

 

Ε τι να μου βγάλει για το μαρατα/μαρούτι σουτζούκι ή για γιαρις?

Είμαι τόσο αληθινός που ακόμα και τα advert bot το βλέπουν και μου δείχνουν πράγματα που με αφορούν.

 

Haters gonn hate VAG gonn swag baby.

 

The Breakfast Club Reaction GIF

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

28 λεπτά πριν, το μέλος YDinopoulos έγραψε:

 Ναι γιατι εισαι μέλος που εχει προσφέρει πολλά εδώ και θα μας πέσει η κίνηση....

Τι θες να πεις αγαπητέ; Δεν μάθαμε έτσι πως υπάρχει shadowban στο lab;;; Να το ονομάσουμε και shadowlab!

  • Haha 2
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Arkan said:

Τι θες να πεις αγαπητέ; Δεν μάθαμε έτσι πως υπάρχει shadowban στο lab;;; Να το ονομάσουμε και shadowlab!

 

Αγαπητέ, όπως γνωρίζεις, εδώ στον Λάμπη είμαστε παρά τις όποιες διαφωνίες μας μια αγαπημένη παρέα και σεβόμαστε όλους όλες όλα ακόμα και τα/τους/τις @🍆Kalimerakides💦

Στις εξαιρετικές περιπτώσεις που είναι να μπανάρουμε με permaban κάποιον τον μπανάρουμε σαν να του ζητάμε να φύγει από το μαγαζί μας.

Κλωτσιά στα μούτρα και τέλος. Όμορφα άμεσα και ωραία. Αν δε σέβεσαι τον χώρο στον οποίο βρίσκεσαι θα υποστείς τις συνέπειες. Το fuck around and find out ισχύει παντού και πάντα.

 

Αυτά με τα shadowban και τις λοιπές κουταμάρες είναι σαν να έρχεται ο άλλος στο μαγαζί σου, να σε βρίζει, να αναποδογυρίζει τραπέζια και για τιμωρία να μη τον σερβίρεις το ποτό που θέλει. Εντελώς ανόητο.

  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.