Jump to content



Πείτε Ό,τι Θέλετε v8


Recommended Posts

28 λεπτά πριν, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Όχι ρε, έχεις δίκιο!

Βέβαια παρακάτω λέει:
"Μετά την 22η Ιουνίου, οι ημέρες αρχίζουν σταδιακά να μικραίνουν μέχρι να εξισωθούν με τις νύχτες. Η εξίσωση αυτή στη διάρκειας της μέρας με τη νύχτα σηματοδοτεί την φθινοπωρινή ισημερία."

Οπότε κι εγώ έχω ένα δίκιο.

 

Μπα, πιο πολύ για copy paste απο περυσι μου κάνει. Δεν θα τα χαλάσουμε όμως χειμωνάκια μου. Πάω να καθαρίσω τον καυστήρα να είμαι έτοιμος.

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος HotPeanut έγραψε:

Πάω να καθαρίσω τον καυστήρα να είμαι έτοιμος.

 

Να μη ξεχάσεις να βγάλεις τα παπλώματα και τα μάλλινα πουλόβερ.

 

Μη σου πω ότι πρέπει να έχεις stand by και τις χιονοαλυσίδες για το αμάξι.

:hehe:

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, το μέλος HotPeanut έγραψε:

 

Μπα, πιο πολύ για copy paste απο περυσι μου κάνει. Δεν θα τα χαλάσουμε όμως χειμωνάκια μου. Πάω να καθαρίσω τον καυστήρα να είμαι έτοιμος.

 

Μα δεν είμαι χειμωνάκιας. Καλοκαιράκιας είμαι!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

 

Έτσι και αλλιώς δε τις βγάζει για να μη τον γράψουν.

 

Modern Problems Funny Gif GIF by MOODMAN

 

50 λεπτά πριν, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Μα δεν είμαι χειμωνάκιας. Καλοκαιράκιας είμαι!

 

Λάθος καταχώριση στο εξελ. Ίσως έχει βάλει το χεράκι του το ρακούν. Το διορθώνω και συγνώμη. Μη μας πεις όμως ότι δεν είσαι και αντικαλημεράκιας. Θα ηχήσουν καμπάνες.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, HotPeanut said:

Λάθος καταχώριση στο εξελ. Ίσως έχει βάλει το χεράκι του το ρακούν. Το διορθώνω και συγνώμη. Μη μας πεις όμως ότι δεν είσαι και αντικαλημεράκιας. Θα ηχήσουν καμπάνες.

 

Toν είχαμε φλαγκάρει ως χειμωνάκια απ' όταν είχαμε δει εκείνα τα ποστ αγκαλιά με τις Φινλανδές καλλονές-Αγιοβασιλίνες και το είχαμε διαφωνία αν πρέπει να είναι καλοκαιράκιας επειδή ήταν τοπλες bikini τα κορίτσια ή χειμωνάκιας επειδή είχαν σκούφο Αη Βασίλη. Δε θυμάσαι? Και ο αστρολάβος είπε ξεκάθαρα ο σκούφος υπερισχύει γιατί μπικίνι μπορεί να φοράς και μέσα από παντελόνι του σκι. 

 

Αυτές εδώ είναι ρε δε τις θυμάσαι, στο προφίλ του τις είχε (NSFW):

 

Spoiler

 

 

 

 

 

image.png

 

 

 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

56 λεπτά πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

 

Toν είχαμε φλαγκάρει ως χειμωνάκια απ' όταν είχαμε δει εκείνα τα ποστ αγκαλιά με τις Φινλανδές καλλονές-Αγιοβασιλίνες και το είχαμε διαφωνία αν πρέπει να είναι καλοκαιράκιας επειδή ήταν τοπλες bikini τα κορίτσια ή χειμωνάκιας επειδή είχαν σκούφο Αη Βασίλη. Δε θυμάσαι? Και ο αστρολάβος είπε ξεκάθαρα ο σκούφος υπερισχύει γιατί μπικίνι μπορεί να φοράς και μέσα από παντελόνι του σκι. 

 

Αυτές εδώ είναι ρε δε τις θυμάσαι, στο προφίλ του τις είχε (NSFW):

 

  Reveal hidden contents

 

 

Spoiler

8ukc7j.jpg

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

7 λεπτά πριν, το μέλος Lakisss έγραψε:

Αυτό που μου λένε καλό τριήμερο ενώ ξέρουν ότι για μένα δεν έχει καμία διαφορά, δεν το καταλαβαίνω. Επίτηδες το κάνουν;

Αυτό το παθαίνω με τις καλημέρες 😛 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, το μέλος HotPeanut έγραψε:

Λάθος καταχώριση στο εξελ. Ίσως έχει βάλει το χεράκι του το ρακούν. Το διορθώνω και συγνώμη.

 

Συγχωρεμένος :p

 

10 ώρες πριν, το μέλος HotPeanut έγραψε:

Μη μας πεις όμως ότι δεν είσαι και αντικαλημεράκιας. Θα ηχήσουν καμπάνες.

 

Κοίτα, το ζήτημα είναι πολύπλευρο. Έχω τοποθετηθεί στο παρελθόν, παρακαλείται ο Admin αυτού του site να βρει το σχετικό post. Σίγουρα δεν είμαι καλημεράκιας, αλλά να  με προσδιορίσεις ως αντικαλημεράκια, θεωρώ ότι είναι πολύ ακραία τοποθέτηση.

 

10 ώρες πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

 

Toν είχαμε φλαγκάρει ως χειμωνάκια απ' όταν είχαμε δει εκείνα τα ποστ αγκαλιά με τις Φινλανδές καλλονές-Αγιοβασιλίνες και το είχαμε διαφωνία αν πρέπει να είναι καλοκαιράκιας επειδή ήταν τοπλες bikini τα κορίτσια ή χειμωνάκιας επειδή είχαν σκούφο Αη Βασίλη. Δε θυμάσαι? Και ο αστρολάβος είπε ξεκάθαρα ο σκούφος υπερισχύει γιατί μπικίνι μπορεί να φοράς και μέσα από παντελόνι του σκι. 

 

Αυτές εδώ είναι ρε δε τις θυμάσαι, στο προφίλ του τις είχε (NSFW):

 

 

 

Δεν ήμουν εγώ, με μπερδεύετε με άλλον.

  • Like 1
  • meow 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

Καλό τριήμερο 

 

bakoyanni.gif

 

Πείτε μια καλημέρα στον  κύριο γιατί εγώ έχω κάτι να κάνω.

 

Με μένσιο όμως .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.