Jump to content



Πείτε Ό,τι Θέλετε v8


Cyber_Cookie

Recommended Posts

Just now, το μέλος astrolabos έγραψε:

 

mafia_2016_10_6_19_46_47_b.jpg

Γιατί, πσυχούλα μου, θες να με φάει το τσιμέντο; Τι σου έκανα; Μια καλη-μέρα είπα. Έλα στην παρέα μας και θ' αλλάξει η ζωή σου.

 

  • Agree 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

35 λεπτά πριν, το μέλος HotPeanut έγραψε:

Το πρηντέητορ ήταν ιδέα του @p55

 

Δεν ήταν ιδέα δική μου, μου την έδινε κάθε φορά που την άκουγα και ιδίως από δημοσιογράφους που υποτίθεται ότι έχουν και κάποιες γνώσεις αγγλικών. 

Επίσης μου τη δίνει όταν ακούω το "που είναι το κομπιούτερ για να αλλάξουμε κανάλι"

 

Μου έρχεται να πω...

 

866948549_ezgif.com-gif-maker(2).gif.882855141674c9a82f2d29e432b17a86.gif

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, p55 said:

δημοσιογράφους που υποτίθεται ότι έχουν και κάποιες γνώσεις αγγλικών

 

Από πού κι ως πού; Θαρρείς τους ζήτησαν "Λόουερ με Έι" για να μπουν στο ΙΙΕΚ; Από την άλλη, τους δίνω κι ένα δίκιο. Μέχρι κι ο παρακολουθούμενος ευρωβουλευτής το έλεγε έτσι, οπότε σου λένε κι αυτοί "τόσα χρόνια στας Ευρώπας, κάτι θα ξέρει". 🤷‍♂️

 

Αρκετή γκρίνια, όμως. Τουλάχιστον όλοι στην Ελλάδα ξέρουν να λένε σωστά "Ουάν φρέντο καπουτσίνο γουίθ του σούγκαρς". Καμιά φορά το χάνουμε στο "Νταμπλ εξπρέσο (sic) λούνγκο", αλλά δεν μπορείς να τα έχεις όλα σε αυτή τη ζωή.

 

Σχώρα μου τη μουρμούρα. Είναι δύσκολη η συγκυρία, είδα και στα στατιστικά ότι τελικά το '22 δεν ήταν χρονιά ρεκόρ για τον τουρισμό και τα έχω βάψει μαύρα. Θα μου περάσει.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Kαι αν οι εορτάζοντες, σου πούνε ντάνκε θα τους απαντήσεις μπίτε;

Και αν το ακούσουν αλλιώς, δηλαδή με έψιλον γιώτα ; 

 

 

 

Αντικα λη με ρα κηδες...

 

0b258914816004a398b63dd0084b3874--mouths-morning-quotes.jpg.aa3c040dd409ebf9ea397d35aff48c86.jpg

 

:hehe:

Έγινε επεξεργασία από p55
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.