Jump to content



Πείτε Ό,τι Θέλετε v8


Cyber_Cookie

Recommended Posts

10 λεπτά πριν, το μέλος HotPeanut έγραψε:

Ότι είναι να αρχίσεις, άρχισε το γρήγορα γιατί από εδώ και πέρα θα πλημμυρισω το ποθ/αστεία με hotd και lotr memes. 

 

Θα δω αυτό.

 

https://www.imdb.com/title/tt7661390/

 

 

:cool:

Έγινε επεξεργασία από p55
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Κατάφεραν να μου ανεβάσουν το αίμα στο κεφάλι πρωί πρωί.

Περιμένουμε από Αγγλία τις φωτογραφίες από την αποφοίτηση του διδακτορικού της γυναίκας μου και η !@#!%#@!#!$ UPS θέλει 77 ευρώ για εκτελωνισμό...:rant85::rant85::rant85:

Δεν ξέρω από ποιον να ξεκινήσω να βρίζω... Τους γκιόζηδες του πανεπιστημίου, το τελωνείο, την UPS, την γυναίκα μου που το δέχθηκε έτσι απλά...???
 

Έπρεπε να το πω κάπου μπας και ηρεμήσω...!!!

  • horni 1
  • meow 1
  • Sad 4
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

10 λεπτά πριν, το μέλος ckbond έγραψε:

Περιμένουμε από Αγγλία τις φωτογραφίες από την αποφοίτηση του διδακτορικού της γυναίκας μου και η !@#!%#@!#!$ UPS θέλει 77 ευρώ για εκτελωνισμό...:rant85::rant85::rant85:

Δεν ξέρω από ποιον να ξεκινήσω να βρίζω... Τους γκιόζηδες του πανεπιστημίου, το τελωνείο, την UPS, την γυναίκα μου που το δέχθηκε έτσι απλά...???

 

Τις έστειλαν μαζί με το φωτογράφο; :hehe:

  • horni 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

 

On 25/10/2022 at 12:34 ΜΜ, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

Σταματήστε τις σαχλαμάρες, έχουμε την τελετή σήμερα.

 

 

16 ώρες πριν, το μέλος HotPeanut έγραψε:

μετά το gang ακολουθεί το bang...:gyro:

 

 

Ώστε αυτά κάνετε ;

Τελετή το λέτε στο χωρίο σας ;

 

Γιατί δεν το λέτε με το όνομά του, δηλαδή  πάρτι με....

 

729598782_.jpg.25d11673c5090553718cebd141124a17.jpg

 

 

Μεσημεριανή καλημέρα.

 

:bleh:

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν, το μέλος p55 έγραψε:

 

 

 

 

 

Ώστε αυτά κάνετε ;

Τελετή το λέτε στο χωρίο σας ;

 

Γιατί δεν το λέτε με το όνομά του, δηλαδή  πάρτι με....

 

729598782_.jpg.25d11673c5090553718cebd141124a17.jpg

 

 

Μεσημεριανή καλημέρα.

 

:bleh:

 

ezgif-4-01fb59ced7.gif

 

 

 

  • meow 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

53 λεπτά πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

Πάμε άλλη μια:

 

2 ώρες πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

Αντικαλημερακιας ηθελε να ξεφυγει απο μια καλημερα..

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aqe5bqZ_460svav1.mp4

  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

Απλά δεν ασχολούμαστε 😛 

 

 

Αλλά ερχόσαστε πάλι εδώ, γιατί κατά βάθος θέλετε να την ακούσετε την καλημέρα σας αλλά ντρέπεστε να το ομολογήσετε. 

 

 

Θυμίζει το ανέκδοτο με τον κυνηγό και την αρκούδα.:bleh:

 

 

Spoiler

Ήτανε κάποτε ένας κυνηγός αρκούδων και πάει στο δάσος να κυνηγήσει. Βλέπει πίσω από έναν θάμνο το πόδι μιας αρκούδας. Βγάζει την καραμπίνα, σημαδεύει και αρχίζει να πυροβολεί συνεχώς μέχρι να αδειάσει το όπλο. Μετά κοιτά για πτώμα αρκούδας αλλά τίποτα. Ξαφνικά κάτι του χτυπά την πλάτη, γυρίζει και βλέπει την αρκούδα που του λέει:
-Για αυτό που έκανες θα μου πάρεις πίπα αλλιώς θα σε σκοτώσω.
Τι να κάνει ο άνθρωπος, το έκανε και έφυγε νευριασμένος, ορκιζόμενος ότι θα εκδικηθεί. Την άλλη μέρα ξαναπήγε, στο ίδιο μέρος, κουβαλώντας αυτή τη φορά πολυβόλο. Πίσω από ένα θάμνο βλέπει το αυτί της αρκούδας, βγάζει το πολυβόλο και αρχίζει να ρίχνει μέχρι που άδειασε η γεμιστήρα. Κοιτά για πτώμα αρκούδας αλλά δυστυχώς τίποτα. Ξαφνικά του χτυπά πάλι την πλάτη, γυρίζει και βλέπει πάλι την αρκούδα που του λέει αυτή τη φορά:
-Επειδή ξαναπροσπάθησες να με σκοτώσεις αυτή τη φορά θα στήσεις κ*λο αλλιώς θα σε πετσοκόψω.
Τι να κάνει ο άνθρωπος το κάνει και φεύγει, πραγματικά νευριασμένος, απειλώντας την αρκούδα ότι κάποτε θα καταφέρει να την σκοτώσει. Την άλλη μέρα έρχεται με ένα Μπαζούκα και ψάχνει την αρκούδα. Πίσω από κάτι φυτά διακρίνει το περίγραμμα της, οπότε σημαδεύει και ΜΠΑΜ. Σίγουρος πλέον ότι την σκότωσε ψάχνει για το πτώμα της, αλλά τίποτα. Γυρίζει όλο τρόμο πίσω του και βλέπει την γνωστή αρκούδα, που του πιάνει το αυτί και του λέει:
-Έχω την υποψία ότι δεν έρχεσαι στο δάσος για να κυνηγήσεις, αλλά για κάτι άλλο!
 

 

637045322_ezgif.com-gif-maker(2).gif.915ab36bbdab8226114d274587a483e3.gif

 

Έγινε επεξεργασία από p55
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.