Jump to content



αγορα απο Σκοπια η Βουλγαρια


magicman

Recommended Posts

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από SlotKiller [Σήμερα, στις 14:20]

αν ειναι να το παρει μιση τιμη δεν νομιζω να τον ενδιαφερει ποιον θα ταϊσει :D

σωστα. :) το λεω για τα κινητα ειναι στη μιση τιμη, λογικα θα ειναι ετσι?

Link to comment
Share on other sites

επειδη και γω πηγα ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ και ειμαι απο το κιλκις και γω πρεπει να ανεβεις ΣΟΦΙΑ για να αγορασεις και αν βρεις καλα κοματια.συμφερει παρα πολυ ειδη ρουχισμου καλες μαρκες που τα βρισκεις ως και 60% φτηνοτερα απο εδω,βεβαια η αποσταση απο το κιλκις μεχρι τα 2 πρωτα χωρια που τα πουλανε ειναι ελαχιστη

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SlotKiller

δε μας λες και για ειδη πληροφορικης ποσο πιο κατω θα το βρει?

γιατι σιγουρα πιο κατω....... αλλωστε πολλα "e-shop" φερνουν παραεισαγωγες απο βουλγαρια ;)

δεν γνωριζω και πολλα για ειδη πληροφορικης παντος σου υποσχομαι τωρα στα κοντα θα παω μια βολτα και θα ρωτησω και αν συμφερει θα ριξω συρμα για καμια ομαδικη παραγγελεια:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

στα εξοδα να πας στη σοφια και να γυρισεις , βενζινεσ φαι κλπ αν τα συμψηφισεις θα σου βγαινει ακριβοτερα.

για Σοφια δε ξερω,αλλα στα πρωτα χωρια που λεει ειναι ολα........

15 πηγαινε-ελα ημερησια εκδρομη

π.χ. 2 πιτσες,μια σαλατα,3 αναψυκτικα κ πατατες 6 ειναι καλα?

Σοφια αντε να εχουν 10!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν

Αγοράζουμε από έξω αμερική-αγγλία-γερμανία-γαλλία (δύση) γιατί είναι πιο φθηνά

Εάν και Σκόπια/Βουλγαρία (πρώην ανατολικό block) είναι πιο φθηνά τότε πραγματικά υπάρχει πρόβλημα

Η ελλάδα είναι η πιο ακριβή από όλους. Έτσι επαγωγικά θα πει ότι κάποιος βγάζει του κόσμου τα φράγκα στις πλάτες μας. Θα μου πει τώρα ο αριστερός της παρέας μα καλά τώρα το κατάλαβες. Και μετά θα μου πει ο δεξίος οκ να πας να δουλέψεις από εκεί που ψωνίζεις.

Και έχω να του πω ότι αυτό θα κάνω. Δεν γίνεται να είσαι ακριβότερος από όλους χωρίς να προσφέρεις ούτε σοβαρό service, ούτε ποικιλία προιόντων και αξεσουάρ, ούτε σωστό λογισμίκο, ούτε ελληνικό manual.

Αυτό ισχύει γενικά σε όλους τους τομείς της ελληνικής οικονομίας. Με αρχηγό τον ελληνικό τουρισμό, μετά τα προιόντα διατροφής/εστιατόρια. Από τα rooms to let στην φολέγανδρο μέχρι κάποια 'μεγάλα' ξενοδοχεία.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SlotKiller

Αν μαθει καποιος τιμη για 3200+ ας ενημερωσει το thread....

κανενα e-shop που να στελνει Ελλαδα δεν θα υπαρχει?

θα ενημερωσω αμεσως παιδια

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fantacid

Θες να σε παρω μια φορα μαζι μου?

Δε θα περασεις ασχημα..........:devil: :cool:

αμαν βρομωδουλεια μου μυριζεται:p:hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι που πήγαν Ρουμανία μου μετέφεραν ότι όλα τα προϊόντα τους είναι πολύ φθηνά - τζάμπα. Αλλά τα προϊόντα εισαγωγής είναι πολύ ακριβά [που μου φαίνεται λογικό].

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.