Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


dpolal

Recommended Posts

Να ευχαριστήσω και εγώ τον[mention=30504]jax7480[/mention] ,καθώς και τον[mention=35043]junior-21-[/mention]για της μνήμες!!

 

Να είστε καλά παιδιά, ζωντάνεψα το λάπτοπ!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος pol77 έγραψε:

@junior-21-

 

Αγαπητέ, μήπως υπάρχει το tracking number για εμένα να δω πού βρίσκεται το πακετάκι μου; Ευχαριστώ.

 

 

καλησπερα αγαπητε, λογω πιεσης χρονου, επειδη μια φορα πηγα ΕΛΤΑ κουριερ και περιμενα 15 ατομα ουρα, βιαζομουν τοσο που δεν εστειλα μονο το δικο σου γιατι θα γλιτωνα 2 λεπτα.

 

Θεωρησα οτι δεν υπαρχει αγχος, καθως εισαι εξωτερικο και θα παραλαβεις Χριστουγεννα. Θα στο στειλω μαξ μεχρι Παρασκευη.

Ευχαριστω για την κατανοηση!

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν υπάρχει άγχος, όποτε προκύψει. Απλά ρώτησα για να ξέρει ο πατέρας μου πότε να ρωτήσει στο ταχυδρομείο καθώς εκεί δεν παραδίδουν στο σπίτι.

 

Ευχαριστώ πολύ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 43 λεπτά, το μέλος 2cpu έγραψε:

20-144-073-08.thumb.jpg.28752441697aa1107ffd7f7a8eabafff.jpg

 

Χαριζεται το ανωθεν ντιμακιον.

Το αλλο του μισο δεν υπαρχει.

(1Gb ειναι δηλ.)

Αν δεν το θέλει κανείς, μπορώ να το πάρω;

Link to comment
Share on other sites

On 22/11/2017 at 9:08 PM, Andrewk said:

Χαρίζονται 3 τηλεχειριστήρια dualshock 2 και τροφοδοτικό από PS2 slim,καθώς και το καλώδιο σύνδεσης με τηλεόραση.Την τελευταία φορά που συνδέθηκαν έπαιζαν άψογα.Δεν έχω κονσόλα να τα δοκιμάσω..Αθήνα είμαι.

 

Στάλθηκε από το SM-T710 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

 

Σήμερα παρέλαβε και ο @Prodromos το τελευταίο χειριστήριο,οπότε έφυγαν όλα..Καλό gaming εύχομαι!!

Έγινε επεξεργασία από Andrewk
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται τα παρακάτω: 

 

- Logitech Pure-Fi Express Plus - http://support.logitech.com/en_us/product/pure-fi-express-plus

- AverMedia AverTV Pilot - http://www.e-shop.gr/avermedia-avertv-pilot-h810-usb-p-PER.702322

 

Σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση (τελευταία φορά που τα είχα δοκιμάσει δούλευαν αλλά αυτό είναι πολύ καιρό πριν). Στέλνω με ΕΛΤΑ. Αν θέλετε κάτι άλλο, αναλαμβάνετε και το κόστος μεταφοράς. Προτεραιότητα σε παλιά και ενεργά μέλη. Cheers :p 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.