Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


dpolal

Recommended Posts

Ζάχο, ένα μπράβο είναι πολύ λίγο . . . .


(Μπράβο! ! ! )ν

 

Να 'σαι καλά και καλά Χριστούγεννα ! ! ! :D

 

 

Έγινε επεξεργασία από Seafalco
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παλι αργησα να δηλωσω και εγω ενδιαφερον για εναν SSD αμα περισσεψε καποιος αν και χλωμο το βλεπω. Μπραβο Ζαχο και παλι για την κινηση σου. Θα με ενδιεφερε αν περισσεψε καποιος απο τους 840,850 να βαλω στο 8ετιας μηχανημα που ακομα παλευει με εναν 500αρι μαυρο της Western.

Link to comment
Share on other sites

Χμ πολύ ενεργό μέλος δεν είμαι.. για να αντισταθμίσω μπορώ να χαρίσω με την σειρά μου τον 120αρι μου samsung 840 EVO εφόσον επιλεγώ για να παραλάβω έναν 250αρι.

Θα πρέπει όμως να του τρέξω ένα τεστακι γιατί δεν ξέρω σε τι κατάσταση βρίσκεται και αν είναι σε καλά επίπεδα, πράγμα που μπορώ να το κάνω σήμερα αν προλάβω αλλιώς αύριο.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, jax7480 said:

Να ζητήσω συγγνώμη που δεν έχω απαντήσει ακόμα στο θέμα αλλά έχω άπειρη δουλειά στην εταιρεία όπως και στο σπίτι.

 

 

Κοίτα εδώ παλικάρι! Ζητάει συγνώμη που χαρίζει πράγματα αξίας!!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@honda22

Ήθελα να ρωτήσω αν σου έχω στείλει ξανά κάτι. Επειδή δεν θυμάμαι και τα μηνύματα είναι πολλά για να ψάξω, ενημέρωσέ με.

 

 

@pol77 o 1TB είναι δικός σου

@mimisb13 ένας 850 EVO για σένα

@Aligator21 o άλλος 850 EVO για σένα

@EraserheadX ο 840 PRO δικός σου

 

Αυτά για την ώρα. Εσείς οι 4 στέλνετε μήνυμα στον @junior-21- για να συννενοηθείτε για την αποστολή γιατί τα πράγματα είναι ήδη Αθήνα (ονοματεπώνυμο, διεύθυνση, τηλέφωνο).

Για τα υπόλοιπα πράγματα θα δω που θα πάνε λίγο αργότερα ή από αύριο.

Πάντως τον mSATA δεν τον ζήτησε κανείς. Με έναν αντάπτορα είναι μια χαρά drive που μετατρέπεται σε SATA.

 

  • Like 3
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites




Πάντως τον mSATA δεν τον ζήτησε κανείς. Με έναν αντάπτορα είναι μια χαρά drive που μετατρέπεται σε SATA.
 


Αν δεν τον έχει προλάβει κανένας μπορώ να τον πάρω εγώ; Έχω την αίσθηση ότι η mobo στο PC των γονιών μου έχει θύρα msata.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.