Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


dpolal

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα, χαρίζεται ο παρακάτω νιπτήρας.

 

Εχει μερικά σημάδια (γρατζουνιες) αλλά μπορεί να μπει κανονικά σε σπίτι

 

Βρίσκεται στη Λυκόβρυση αττικής για λίγες ακόμη μέρες και μετά πάει κάδο.

 

πρώτα ποστ εδώ και μετά πμ :)

21269911_10209616107335633_1633148198_n.thumb.jpg.5687c8185229631a9928fa9b49d654f1.jpgpost-340247-0-06892900-1501843826.thumb.jpg.336564be49fe7e429f4ca3f920392bfe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται stepper motor της Minebea με model number 23KM-K346-P1V (2.6V /  2.3A). Ίσως έχει πρόβλημα μιας και προέρχεται από εκτυπωτικό μηχάνημα. Αν δεν βρεθεί ενδιαφερόμενος θα πάει για ανακύκλωση.

Έγινε επεξεργασία από denexo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται 2Fujitsu Lifebook με docking station 1 S 4572 σε καλή κατάσταση και 1 S 4546 ταλαιπωρημένο, είναι χωρίς σκληρούς δίσκους και φορτιστή, την τελευταία φορά που τα είχα ανοίξει πριν κάτι χρόνια, ήταν λειτουργικά όμως τώρα δεν ξέρω και δεν μπορώ να τα δοκιμάσω, αν τα θέλει κάποιος μόνο με παραλαβή από Γαλάτσι αλλιώς θα πάνε ανακύκλωση

lifebook.jpg

Έγινε επεξεργασία από jefm
Link to comment
Share on other sites

πριν 40 λεπτά, το μέλος Andrewk έγραψε:

Χαρίζεται καινούργια μαύρη θήκη για xiaomi power bank 2 20000mah . Περιοχή Αθήνα.

 

9d8e3363b3a9904f2404cfac05b942c9.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

την θέλω!

΄δωσε μου κινητό σε pm να σε πάρω

Link to comment
Share on other sites

On 9/12/2017 at 0:47 PM, jefm said:

Μιας και δεν υπάρχει ενδιαφέρον πάνε ανακύκλωση

 

Τα παρελαβα για να μην πανε ανακυκλωση και να παιξω στον ελευθερο χρονο μου(οταν υπαρξει) :p

Link to comment
Share on other sites

Θα με ενδιέφερε 1ας Samsung 850 EVO 500GB  δίσκος/ssd αν προλαβαίνω :-p καθώς εχω μείνει μόνο με εναν 120αρη (αφοτου παρέδωσε εδώ και καιρό πνεύμα ο δεύτερος δισκος) :/

 

Και πάλι ευχαριστούμε ΖΑΧΑΡΙΑ :)

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Θα με ενδιέφερε ένας Samsung 850 EVO 500GB αν δεν τον έχει κάποιος άλλος περισσότερο ανάγκη για να αντικαταστήσει έναν WD Blue 500GB που θα παραδοθεί σε φίλο που έχει μείνει χωρίς δίσκο.

 

Όσο για την κίνηση σου Ζάχο, τα έχω πει και θα τα ξαναπώ! Είσαι μοναδικός και πραγματικά πέρα από την ευχαρίστηση που παίρνεις ο ίδιος, το ευχαριστιέμαι και εγώ πραγματικά (πέρα του ότι πρόλαβα :p ).

 

Να σαι καλά ρε Ζάχο, από καρδιάς για όλο αυτό και να έχεις πάντα την δυνατότητα να προσφέρεις, οτιδήποτε και αν είναι αυτό (υλικά και μη).

Έγινε επεξεργασία από UltraB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.