Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


dpolal

Recommended Posts

Θα ήθελα και γω αν περισσέψει ένας SSD καθώς έμεινα μόνο με τον 128αρη μου μετά που τα τίναξε ο hdd

 

( και έψαχνα κάποιον μικρο SSD για τα αρχεία μου - έχασα κάποιες φωτογραφίες, αρχεία PDF και γενικώς περίπου 180 GB files. Rip caviar black since 2011, παίζει να χαλάσει επειδή είχα ξεχάσει να βιδωσω στο κουτί τις 2 πλαϊνές βιδουλες και από το τουκουτουκου μας χαιρέτησε μάλλον  )

Άλλη μια φορά respect στον Ζαχο! 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα.

Θα ρίξω μια ματιά στην ώρα ποσταρίσματος του καθένα και θα σας ενημερώσω γιατί έχω ζήτησει και από το άλλο φόρουμ.

 

Επίσης ένα εξάρτημα ανά άτομο για να πάρουν περισσότεροι.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

με το δακτυλο στην... στο f5 είστε? :hehe: πάλι δεν πρόλαβα, δεν πειράζει κερνάω μπύρες!

εγώ τον 960 evo :bleh: δηλώνω από τώρα, όταν βγει στο σφυρί

 

Να σαι καλά Ζαχαρία, ωραίος

 

και κάποιος άλλος δεν το είδε @pasjohn 

 

* honda22 μια απ'τα ίδια

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, jax7480 said:

Χαρίζονται τα παρακάτω:

 

1) Samsung 840 PRO 256GB - 97% health στο HD Sentinel.

Πλήρως λειτουργικός.

 

840pro1.thumb.JPG.212926dfcc230a79ac3376e0a337e855.JPG

 

2) Samsung 840 PRO 256GB - 97% health στο HD Sentinel.

Πλήρως λειτουργικός.

 

840pro2.thumb.JPG.1ed275b4eeedbed43583032db8d4b09b.JPG

 

3) Samsung 850 EVO 250GB - 100% health στο HD Sentinel.

 

850evo1.thumb.JPG.203e5728f24bea8db00dbb4d52de2cc9.JPG

 

4) 2x HGST 1TB 7200RPM, 2.5inches με 10-15 ώρες λειτουργίας. 100% λειτουργικοί

5) 1χ Seagate HDD 500GB 5400RPM, 2.5 inches, με 0 ώρες λειτουργίας. 100% λειτουργικός.

 

1) Είστε πολύ ενεργό μέλος στο φόρουμ

2) Η αποστολή θα γίνει ΜΟΝΟ με ΕΛΤΑ κούριερ με χρέωση παραλήπτη για τους εκτός Αθηνών. Οι εντός Αθηνών συνάντηση στο μετρό στο Μαρούσι, ΜΟΝΟ πρωινές ώρες και όχι ΣΚ. Να αναφέρω πως λόγω τρεξίματος μπορεί η αποστολή να καθυστερήσει λίγο μέχρι την Τρίτη-Τετάρτη (6-7 Ιουνίου).

3) Προτεραιότητα έχουν τα παλιότερα, πιο ενεργά μέλη και φυσικά όσοι εκδηλώσουν ενδιαφέρον νωρίτερα.

4) Σε πμ δεν θα απαντήσω. Όποιος ενδιαφέρεται για κάτι το δηλώνει ΕΔΩ.

5) Επειδή η "αγγελία" έχει μπει και αλλού προτεραιότητα θα δωθεί με την ώρα του ποστ ενδιαφέροντος.

6) Θα παρακαλούσα, ότι κι αν πάρετε να μην το πουλήσετε. Το έχω ξαναπεί και το λέω και τώρα. Αν ήθελα να τα πουλήσω τα πράγματα θα το έκανα.

Στόχος μου είναι να πάνε σε αυτούς που δεν έχουν ή τους λείπει κάτι αντίστοιχο ή θέλουν να αναβαθμίσουν.

 

 

 

 

Wow! Πολυ δυνατος! Για μια φορα ακομα πολυ καλη κινηση!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος UltraB έγραψε:

Αν μείνει κανένας δίσκος (είτε SSD, είτε HDD), ευπρόσδεκτος γιατί ξεμένω από χώρο :/

Άντε τώρα θέλω να μου βρεις δικαιολογία ότι δε θα σου περισσέψει χώρος για να εγκαταστήσεις το Rainbow Six Siege. 

 

Και πάλι, μπράβο και respect στον Ζάχο. Λίγα άτομα θα έκαναν κάτι τέτοιο στις μέρες μας. 

 

@jax7480 τον κυνηγάω 2 μήνες τώρα να ρίξουμε καμιά πιστόλια στο Rainbow 6 και όλο δεν έχει χώρο. :p

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, GriGaS said:

Εάν κάποιος που θα του λάχει 2.5άρης 1TB επιθυμεί την ανταλλαγή με 3.5άρη 1ΤΒ Samsung μπορούμε να το κανονίσουμε.

@GriGaS Γιωργη, εχω εναν 2.5αρη απο το PS4 Pro. Ειναι αδουλευτος. Μαρκας HGST στις 5400. Αν σε ενδιαφερει θα ψηνομουν για ανταλλαγη γιατι θελω εναν μεγαλο 3.5 για το NVR μου.

 

Αν το θες, πες μου να τον φερω αυριο στο γραφειο να τον τσεκαρω για health (αν και οπως ειπα, τον εβγαλα οπως ηταν καινουργιος απο το PS4 Pro)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος YDinopoulos έγραψε:

@GriGaS Γιωργη, εχω εναν 2.5αρη απο το PS4 Pro. Ειναι αδουλευτος. Μαρκας HGST στις 5400. Αν σε ενδιαφερει θα ψηνομουν για ανταλλαγη γιατι θελω εναν μεγαλο 3.5 για το NVR μου.

 

Αν το θες, πες μου να τον φερω αυριο στο γραφειο να τον τσεκαρω για health (αν και οπως ειπα, τον εβγαλα οπως ηταν καινουργιος απο το PS4 Pro)

 

 

 

Αμέ. Θα προσπαθήσω αύριο να δω και τον δικό μου τι λέει από health. Τα λέμε με πμ από εδώ και πέρα. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το γραφω και εδω εκτος απο πμ. Ευχαριστω παρα πολυ φιλε μου  μου δινεις την ευκαιρια να δοκιμασω ssd κ μαλισατα κορυφαιο.

Να σαι γερος και ευχομαι να ανταποδωσω καποτε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος jax7480 έγραψε:

Θα παρακαλέσω οι:

 

@BasiliCeLew     850 EVO

@Seek & Find    840 PRO

@dellman    1TB HDD

@TopCLR    1TB HDD

@UltraB   500GB SSHD

@PetrosD   840 PRO

 

Να με ενημερώσουν αν θα συναντηθούμε ή αν θα κάνω αποστολή με ELTA Courier έξοδα παραλήπτη.

Αν θα γίνει αποστολή με κούριερ, θέλω ονοματεπώνυμο, διεύθυνση ΚΑΙ ΚΙΝΗΤΟ τηλέφωνο.

 

 

Την επόμενη φορά θα βγάλω ανακοίνωση τι ώρα θα βγει το ποστ... :hehe:

ΑΥΤΗ Τη φορα εχει βρώμικο το μενου οπότε trade:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.