Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


dpolal

Recommended Posts

Να ευχαριστήσω θερμά το παλικάρι που του έστειλα δωρεάν εξάρτημα υπολογιστή και όχι μόνο δεν με ενημέρωσε αλλά δεν το παρέλαβε κιόλας με αποτέλεσμα να πληρώσω και από την τσέπη μου.

Δεν είναι τόσο για τα 10€ των μεταφορικών αλλά για το γαμώ.το της υπόθεσης. Με έκανε και αισθάνθηκα τελείως μ@λάκας που μπήκα στον κόπο να του στείλω κάτι.

Μπράβο, πάντα τέτοια.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, jax7480 said:

Να ευχαριστήσω θερμά το παλικάρι που του έστειλα δωρεάν εξάρτημα υπολογιστή και όχι μόνο δεν με ενημέρωσε αλλά δεν το παρέλαβε κιόλας με αποτέλεσμα να πληρώσω και από την τσέπη μου.

Δεν είναι τόσο για τα 10€ των μεταφορικών αλλά για το γαμώ.το της υπόθεσης. Με έκανε και αισθάνθηκα τελείως μ@λάκας που μπήκα στον κόπο να του στείλω κάτι.

Μπράβο, πάντα τέτοια.

 

 

Κριμα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χαριζονατι τα παρακατω περιεχομενα καδρου, κατά προτίμηση μαζί. Περιοχη Αμπελοκηποι ή Ν. Κόσμος.

 

Πινακας (λιγο NSFW) εκτυπωμενος σε χοντρο χαρτι, διαστασεων 100cm x 69cm (no pun intended) :p

Spoiler

IMG_20170302_195235.jpg

 

Το πλαισιο του πινακα, απο μακετοχαρτο. Εξωτρικες διαστασεις οι ιδες με παραπανω, παχος πλαισιου 5cm.

IMG_20170302_202700.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χαριζονται τα παρακατω

 

2)CentreCom RH509BE

3)thomson speedtouch510i

 

4) 2 speedtouch speedstream 5400

5)3com us robotics

6)zyxel prestige dsl security getway 652hw-33

7)zyxel prestige 202h
Οταν τα ειχα αποσυνδέσει ηταν λειτουργικα,και τωρα αναβουν κανονικα
Δινονται χωρις μετασχηματιστές

Παραλαβη απο Μαρουσι ή απο καποιο σταθμο αναμεσα Μαρουσι-Βικτωρια

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Λόγο αντικατάστασης υπάρχει ένας εκτυπωτής HP Officejet 8500 :

hp-officejet-pro-8500-pix.png

 

Ο εκτυπωτής εμφάνισε κάποιο μήνυμα για πιθανό πρόβλημα με μία από τις κεφαλές του (Magenta  - Cyan ) και ο κάτοχος προτίμησε να τον αντικαταστήσει με καινούργιο.

Αν ενδιαφέρεται κάποιος είναι διαθέσιμος για παραλαβή από ΑΘΗΝΑ, πριν καταλήξει στην ανακύκλωση μετά από καμία εβδομάδα....

 

 

 

HP 8500 -1.jpg

HP 8500-2.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Είναι εύκολο κάποιος admin να μου δώσει τον ακριβή χρόνο του πρώτου ποστ μετά από μένα;

Θέλω να ξέρω ακριβώς τι ώρα έγινε.

@astrolabos @karmen1983

 

 

@AlexanderK O SSD πάει σε σένα. Για το πληκτρολόγιο, επειδή έγινε ποστ και σε άλλο φόρουμ την ίδια ώρα περίπου, θέλω να μάθω ακριβώς την ώρα που έγινε το ποστ του @kostas82 για να ξέρω αν θα πάει σε αυτόν.

 

Έγινε επεξεργασία από jax7480
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. Περιμένω να δω και από το άλλο φόρουμ και θα ενημερώσω.

 

edit: To πληκτρολόγιο πηγαίνει στον @kostas82 Πόσταρε 3 λεπτά νωρίτερα από το άλλο φόρουμ.

 

Παρακαλούνται οι

@kostas82

@AlexanderK

 

Να μου στείλουν τα στοιχεία για την αποστολή:

Ονοματεπώνυμο

Διευθυνση

Κινητό τηλέφωνο

 

 

Έγινε επεξεργασία από jax7480
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.