Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


dpolal

Recommended Posts

Χαρίζεται το κουπόνι που δίνει η Nvidia με τις ακριβές της κάρτες για ΕΝΑ από τα games: Assassins Creed Unity, Far Cry 4, The Crew.

Επίσης χαρίζεται SSD, Samsung 128GB SATA2 (3.0Gbps), με εγγραφές περί τα 1.9TB (97% health). Θα προτιμούσα να πάει σε κάποιον που δεν έχει SSD γενικά.

Το drive θα αποσταλεί μετά τα Χριστούγεννα εκτός αν βρω χρόνο νωρίτερα και το στείλω από εδώ. Έξοδα αποστολής του παραλήπτη (κανά 5ευρω).

 

Θα μπορουσα να δηλωσω ενδιαφερον για το δισκο?

 

Edit:Με προλαβαν οποτε ακυρο απο εμενα.

Έγινε επεξεργασία από lgalkis
Link to comment
Share on other sites

Ζαχαρία θα ήθελα το drive για τον υπολογιστή του αδερφού μου, αν γίνεται. 

Δικό σου το drive.

Πάει το drive παιδάκια.

Θα παρακαλούσα για το κουπόνι να ΜΗΝ στέλνετε μηνύματα. Δεν θα απαντήσω. Όποιος το θέλει, εδώ το ενδιαφέρον.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δικό σου το drive.

Πάει το drive παιδάκια.

Θα παρακαλούσα για το κουπόνι να ΜΗΝ στέλνετε μηνύματα. Δεν θα απαντήσω. Όποιος το θέλει, εδώ το ενδιαφέρον.

ευχαριστώ πολύ, όταν μπορέσεις στείλε μου, για τα διαδικαστικά.

Έγινε επεξεργασία από p_under
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται το κουπόνι που δίνει η Nvidia με τις ακριβές της κάρτες για ΕΝΑ από τα games: Assassins Creed Unity, Far Cry 4, The Crew.

Επίσης χαρίζεται SSD, Samsung 128GB SATA2 (3.0Gbps), με εγγραφές περί τα 1.9TB (97% health). Θα προτιμούσα να πάει σε κάποιον που δεν έχει SSD γενικά.

Το drive θα αποσταλεί μετά τα Χριστούγεννα εκτός αν βρω χρόνο νωρίτερα και το στείλω από εδώ. Έξοδα αποστολής του παραλήπτη (κανά 5ευρω).

 

 

Ενδιαφερομαι για το κουπονι, πρεπει να εχω και καποια συγκεκριμενη nvidia ;

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ που παίξατε μαζί μας. Το drive πάει στον φίλο p_under και το κουπονάκι στο greenforce13 (που ΔΕΝ έχει Nvidia).


ευχαριστώ πολύ, όταν μπορέσεις στείλε μου, για τα διαδικαστικά.

 

Το σύστημα μου λέει πως δεν μπορείς να λάβεις νέα μηνύματα. Κοίτα αν είναι γεμάτο το inbox σου.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ που παίξατε μαζί μας. Το drive πάει στον φίλο p_under και το κουπονάκι στο greenforce13 (που ΔΕΝ έχει Nvidia).

 

Το σύστημα μου λέει πως δεν μπορείς να λάβεις νέα μηνύματα. Κοίτα αν είναι γεμάτο το inbox σου.

το άδειασα, προσπάθησε ξανά. 

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται το Activation Key για το Panda Suite που κέρδισα στο διαγωνισμό του λάμπη το καλοκαίρι. Δε θυμάμαι καν αν είναι σκέτο AV ή Internet security, αλλά επειδή δε το χρειάζομαι ας το πάρει κάποιος που το έχει ανάγκη. Εννοείται και δεν έχει χρησιμοποιηθεί.

Παρακαλώ να το ζητήσει κάποιος που θα το χρησιμοποιήσει σίγουρα και ξέρει περί τίνος πρόκειται. Αν το θέλει απλά για να δει πως είναι, καλύτερα να το αφήσει στον επόμενο.

 

Μετά την εκδήλωση ενδιαφέροντος, σε αυτόν που θα 'κατοχυρωθεί' θα στείλω το pm που μου είχε στείλει ο astrolabos με οδηγίες (και το key).


edit: βρήκα και το θέμα Είναι το Panda Global Protection 2014 για 5 συσκευές

Έγινε επεξεργασία από koshal
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Avant Premiere στον κινηματογράφο "Αθήναιον" (Β.Σοφίας 124 - πλησίον ΜΕΤΡΟ Αμπελοκήπων) σήμερα του "Dumb and Dumber To" και παίζουν κάποιες προσκλήσεις (από  διαγωνισμό WIND) για την προβολή στις 20:30 (επί τόπου παρουσία το αργότερο στις 20:00).

 

Όποιος τυχόν ενδιαφέρεται :

 

1) Ποστάρει ένα "count me in" ΕΔΩ (όχι πμ γιατί είναι σχεδόν τίγκα το ίνμποξ και δεν θέλω να σβύσω μηνύματα για ν' ανοίξω χώρο χωρίς να τα ελέγξω πρώτα) και αναφέρει για πόσα άτομα προτίθενται να πάνε.

 

2) Επειδή είμαι κομμάτια και δεν ξέρω πόσο ακόμη θ' αντέξω για να ελέγξω την όποια κίνηση, καλό είναι η εκδήλωση ενδιαφέροντος να γίνει το συντομότερο δυνατόν. Να πούμε σε πρώτη φάση το αργότερο στις 17:00; (Και βλέπουμε...Ίσως αντέξω μέχρι 18:00)

Όπως καλό είναι ενδιαφέρον να εκδηλώσει όποιος πραγματικά ψήνεται να πάει και να μην το μετανιώσει κα'να τέταρτο μετά που θα το εκδηλώσει.

 

3) Μπορεί να πάει και ένα άτομο σκέτο, μπορεί να είναι και ζευγάρι, μπορεί και τρίο ( rolleyes.gif), μπορούν και περισσότερα (δεν δίνω δεσμευτικό αριθμό, γιατί δεν ξέρω πώς θα πάει από ενδιαφέρον η φάση. Θα δούμε - βλέποντας και κάνοντας). Δεν χρειάζεται ταυτότητα, δεν χρειάζεται κάτι άλλο - απλά να δώσει ένα όνομα στο οποίο είναι κρατημένες οι προσκλήσεις, στο ταμείο, και όλα καλά.

Το οποίο όνομα θα το δώσω εγώ (μετά από επιλογή των "τυχερών", διότι σκοπεύω να το ποστάρω και σε άλλα φόρουμ) στους ενδιαφερόμενους, μέσω πμ.

 

 

http://tinyurl.com/osz7ym2

Link to comment
Share on other sites

χαρίζω ένα power bank 10.000mAh το οποίο κάνει μια φόρτιση 1,700mAh περίπου σε κινητό και tablet. Εγώ το χρησιμοποιούσα ως φακό μέχρι σήμερα  :p

 

Έχει ένα σημαδάκι μονο καθώς πήγα να το ανοίξω για να δώ αν μπορώ να του αλλάξω μπαταρίες. Χωρίς καλώδια δίνεται.

Να ευχαριστήσω το φίλο και συνονοματο για το power bank καθώς παρελήφθη άψογο !!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.