Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


dpolal

Recommended Posts

Χαρίζονται τα παρακάτω για δοκιμές/εφεδρεία:

1. Crypto F200 (Forthnet) (δεν αναφέρει Annex αλλά το πιο πιθανό είναι να είναι για PSTN γραμμή)

2. Crypto F200 (Forthnet) (δεν αναφέρει Annex αλλά το πιο πιθανό είναι να είναι για PSTN γραμμή)

3. Crypto F200 (Annex A)

4. Sagem F@st™ 800 (Annex A) (Otenet)

5. ZTE ZXDSL 852 (Annex A)

Θα προτιμούσα να δοθούν χέρι με χέρι (Αθήνα) λόγω της μικρής τους αξίας.

Link to comment
Share on other sites

^^ χωρίς να θέλω να χαλάσω την καλή σου διάθεση να χαρίσεις ένα παιχνίδι, νομίζω πως οι κωδικοί ισχύουν για τον χρόνο κατασκευής της κάρτας, αν αγόρασες λοιπόν την κάρτα το 2010, ο κωδικός πρέπει να ισχύει μέχρι 31/12/2010. (από εμπειρία που έχω με το dirt3)

Link to comment
Share on other sites

Αυριο-μεθαυριο θα εχω προς διαθεση ενα σετ 5.1 ηχειων Creative Inspire T6200. Ολα δουλευουν μια χαρα, εκτος απο το χειριστηριο που παρα-ειναι ευαισθητο! ΕΓΩ θα διαλεξω σε ποιον θα το δωσω βαση ¨παλαιοτητας" και κατα ποσο active ειναι ο χρηστης.

ΑΝ δεν σας αρεσει ο τροπος που το δινω, απλα μην ποσταρετε....

Να ευχαριστησω και δημοσια τον Γιαννη για το δωρο που μου εκανε! :big_boss:

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα κλειδί για το DIRT 2 από μια Radeon 5870 που χα παρει τότε... ελπίζω να ισχύει ακόμα το κλειδί. αν το θέλει κάποιος ποστάρει εδώ.

αν το κλειδι δεν δουλευει παιρνω την Radeon 5870?

Έγινε επεξεργασία από saltjon
διορθωση
Link to comment
Share on other sites

Να δωσω και γω με τη σειρα μου ενα 2.5" toshiba sata 160GB με bad sectors. Δουλευε σε λαπτοπ acer μεχρι πριν λιγες μερες χωρις να παρουσιασει προβλημα στην πραξη.

Θα δωθει προτεραιοτητα σε παλια μελη με συμμετοχη στο φορουμ.

Παραλλαβη απο Γαλατσι

Δεν ειναι κατι το σπουδαιο, αλλα αυτο εχω να δωσω και μπορει καποιος να τον χρειαζεται πραγματικα.

post-7649-1416076704,8078_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από FANISTELROOY
Link to comment
Share on other sites

Μελανι (απο epson stylus sx130) E-T1281 (BLACK) αγορασμενο απο 123refill.Ειναι σφραγισμενο και λειγει τον Δεκεμβριο του 2013 οποτε αν το θελει καποιος περναει απο Νεο Κοσμο και το τσιμπαει.

Eιναι συμβατο με τα εξης μοντελα:SX130/SX125/S22/SX420W/SX425W Office BX305F/BX305FW

Έγινε επεξεργασία από argy1
Link to comment
Share on other sites

προτού τον στείλω στην ανακύκλωση να τον ξαναβάλω μήπως ενδιαφέρει κάποιον..CELERON D 336 SL7TW .

Με ενφιαφέρει. Φυσικά αν δεν τον θέλει κάποιος άλλος μιας και έχω εκδηλώσει ενδιαφέρον και για μια Jetway μητρική πιο πάνω που μου χρειάζεται εξίσου.

Φιλικά,

Link to comment
Share on other sites

προτού τον στείλω στην ανακύκλωση να τον ξαναβάλω μήπως ενδιαφέρει κάποιον..CELERON D 336 SL7TW .

Με ενδιαφέρει και εμένα. Μπας και φτιάξω σιγά σιγά ένα pcάκι για ένα παιδάκι εδώ γνωστό.

Link to comment
Share on other sites

Να δωσω και γω με τη σειρα μου ενα 2.5" toshiba sata 160GB με bad sectors. Δουλευε σε λαπτοπ acer μεχρι πριν λιγες μερες χωρις να παρουσιασει προβλημα στην πραξη.

Θα δωθει προτεραιοτητα σε παλια μελη με συμμετοχη στο φορουμ.

Παραλλαβη απο Γαλατσι

Δεν ειναι κατι το σπουδαιο, αλλα αυτο εχω να δωσω και μπορει καποιος να τον χρειαζεται πραγματικα.

Αν δεν το θέλει κανείς άλλος, θα με ενδιέφερε :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.