Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


dpolal

Recommended Posts

Με μηδέν μηνύματα δεν νομίζω. Δοκίμασε όταν περάσεις τα 100.

Και από εδώ και πέρα, λόγω του γεγονότος με τον vasmeister, δεκτοί σε giveaways θα γίνονται όσοι είναι 6 μήνες στο φόρουμ και έχουν 100 μηνύματα. Όσοι δεν πληρούν τον κανόνα θα γίνονται τυπικά thread banned μέχρι να πιάσουν και τα δύο τα όρια.

Με αγάπη, Λάβος.

Φίλε Λάβε, γίνεσαι αρκετά σκληρός όντως με του λακωνικούς.

Για παράδειγμα είναι πολύ εύκολο, όχι να πιάσεις το όριο των 100, αλλά ακόμα και τα 1000 αρκεί να γράφεις

μπαρούφες του στύλ "Συμφωνώ", "Ωραία", "Μπράβο" κλπ.

Το θέμα δεν πιστεύω ότι έχει να κάνει δηλαδή τόσο με τα μηνύματα(άποψη μου βέβαια)...

Εδώ μέσα υπάρχουν άνθρωποι όπως κι εγώ που κυρίως διαβάζουν και μαθαίνουν πράγματα και εντάξει, όπου

μπορώ να βοηθήσω κι εγώ με την όποια εμπειρία μου θα γράψω.

Το θέμα έχει να κάνει με τον πόσο καιρό είναι ο καθένας γραμμένος και με την συμμετοχή που έχει στο τσαμπέ!

Κι εγώ έχω κάνει μόνο αγορές βέβαια γιατί δεν είχα ακόμα το δικαίωμα για πώληση(και δεν έκανα το τρίκ που έκαναν ορισμένοι με αγγελίες άλλων...), κι έχω πάρει απο εδώ 2 πραγματάκια λόγω της τραγικής οικονομικής μου κατάστασης πλέον.

Αν θεωρείς πάντως ότι όντως δεν θα πρέπει να έχουμε δικαίωμα στο giveaway, πάο πάσο!:suicide2:

Φιλικά πάντα και για μένα δεν θα αλλάξει κάτι για το Lab!:no:

Έγινε επεξεργασία από newmail115
Link to comment
Share on other sites

Με μηδέν μηνύματα δεν νομίζω. Δοκίμασε όταν περάσεις τα 100.

δεκτοί σε giveaways θα γίνονται όσοι είναι 6 μήνες στο φόρουμ και έχουν 100 μηνύματα.

νομίζω πως ένα διαζευτικό "ή" αντί για "και" θα ήταν πιο δίκαιο.Ακόμα και να μην γράψει τίποτα κάποιος δε νομίζω να περιμένει 6 μήνες για να πάρει κάτι από εδώ.

Έγινε επεξεργασία από roybatty
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σας. Φίλε Argy βλέπω ο σκληρός σου είναι IDE. Επειδή δεν έχω καλώδιο θα μπορούσες να μου δώσεις αν έχεις? Δηλώνω ενδιαφέρον! (Μπορεί κάποιος να μου πεί πως μπορώ να βάλω έικόνα και να γράψω το συστημά μου όπως έχετε οι περισσότεροι? Ευχαριστώ

sorry αλλά μόνο εγώ νομίζω ότι ο [MENTION=26344]prokopeos[/MENTION] είναι ο vasmeister;; Φυσικά είναι αθώος μέχρι απόδειξης του αντίθετου.. :giveup:

Ontopic τώρα [MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] ενημερώνω πως θα περιμένω μέχρι αυτό το σκ αλλιώς το pc θα πάει σε όποιον ενδιαφερθεί... Να αδειάσει το δωμάτιο θέλω... Σε λίγο θα φτιάξω αλλά δύο pc για χάρισμα, θα ενημερώσω στο thread αφού τα κάνω λειτουργικά πρώτα...

Link to comment
Share on other sites

Και για να ξαναμπουμε στο κλιμα..

Χαριζεται Western Digital WD400 40GB IDE πληρως λειτουργικος

ρ

Σε ποια περιοχή είσαι?Φτιάχνω συστηματάκι (με xp) για φίλο και γλυτώνουμε χρήματα..αν είσαι σχετικά κοντά μπορώ να μπώ στον κόπο. :)

Link to comment
Share on other sites

έχω μια δωροεπιταγη 20€ για αγορές από 100ευρω και πάνω από καταστήματά Γερμανός ,ΟΤΕ,κόσμοτε. μέχρι 31/10. αν κάποιος ενδιαφέρεται ευχαρίστως να του τη δώσω. θα είμαι αθηνα σήμερα και αύριο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.