Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


dpolal

Recommended Posts

Ξαναλεω και σταματαω εδω. Μελος το οποιο γραφει κατα βαση μονο εδω και ειδικα μονο για να ζητησει το οτιδηποτε, εμενα δεν μου αρεσει. Πες με ρατσιστη, υπερανω κλπ, δεν με κοφτει.

Ολοι οσοι γραφουν εδω ειναι ενεργα μελη στο φορουμ και δεν πεφτουν με τα μουτρα στο καθε τι που χαριζεται. Υπαρχουν φυσικα κ ατομα χωρις ενεργη συμμετοχη που ζητανε καποια πραγματα, αλλα οχι συνεχεια να γινονται προκλητικοι.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Κοίτα δεν ξέρω τι θέμα έχεις, Έχω κάνει διάφορα πόστ όμως οκ? Δεν κάθομαι να λιώνω στο να εφευρώ διάφορα threads για να γίνω πρώτος. Δεν μίλησες και πολύ ωραία και δεν μ'αρέσει η συμπεριφορά σου. Αυτός που δίνει κάτι μπορεί ν'αποφασίσει που θα το δώσει. Στην τελική κάθεσαι και ξεκατινιάζεσαι. Λοιπόν παρακαλώ τους admins να σβήσουν όλο αυτό το πανηγύρι που γίνεται απο χθες για να μην χαλαστεί το thread.

ΥΓ: Βάλε λίγο μυαλό φίλε γιατί συμπεριφέρεσαι λες και είμαστε ακόμα δημοτικό.

Link to comment
Share on other sites

Eγω παντως δημοτικο ειμαι! δεν ξερω για σενα.....

Και επειδη αυριο εχουμε μονο Μελετη του Περιβαλλοντος να διαβασουμε βρηκα λιγο χρονο ακομα να ασχοληθω μαζι σου.

ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ 2 μητρικες

2 Μητρικές μια 754 και μια 939 νομίζω με ψιλοφουσκίτσα πυκνωτές αλλά τελευταία φορά μπούταραν κανονικά.

Και τις θες και τις 2

Δηλώνω ενδιαφέρον για τις 2 μητρικές σε ότι κατάσταση είναι. Σου στέλνω pm να συννενοηθούμε.

Και ενω τις θελουν και αλλα δυο ατομα που μπορει πραγματικα να τις χρειαζονται

Κ εγώ στην ουρά για μια 939!!!!

Και εγώ ενδιαφέρομαι για την 939

Τελικα τις παιρνεις εσυ

Φύγαν στον vasmeister

Να ευχαριστήσω τον Νίκο για τις μητρικές. Συνεπέστατος, φιλικός και ευγενικός, αν και νομίζω ότι έφτασες νωρίτερα από εμένα :):mobile:

Και οπως εχει γινει και αλλες φορες απο μελη με ιδια συμπεριφορα στο συγκεκριμενο θεμα που οτι κινειται εκτελειται, αποδεικνυεται οτι τις μητρικες δεν τις χρειαζοσουν και αντι να τις ξαναδωσεις εδω τις εβαλες αγγελια ανταλλαγης (στην ουσια σαν να πουλας και με τα χρηματα που βγαζεις να αγοραζεις κατι αλλο)

Ανταλλάσω ps2 (Όχι το slim) + motherboard sockets 754,939 με: κάρτα γραφικών agp 8x +μνήμες drr1 1gb Εκτός αν προτείνετε κάτι άλλο. Ευχαριστώ. Το PS2 δεν ξέρω αν λειτουργεί.. Δεκτή δοκιμή.

Αυτο ειναι που δεν γουσταρω.

Το παρον θα γινει report να το δουνε και οι mod, admin klp

:bye:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σας. Φίλε Argy βλέπω ο σκληρός σου είναι IDE. Επειδή δεν έχω καλώδιο θα μπορούσες να μου δώσεις αν έχεις? Δηλώνω ενδιαφέρον! (Μπορεί κάποιος να μου πεί πως μπορώ να βάλω έικόνα και να γράψω το συστημά μου όπως έχετε οι περισσότεροι? Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σας. Φίλε Argy βλέπω ο σκληρός σου είναι IDE. Επειδή δεν έχω καλώδιο θα μπορούσες να μου δώσεις αν έχεις? Δηλώνω ενδιαφέρον! (Μπορεί κάποιος να μου πεί πως μπορώ να βάλω έικόνα και να γράψω το συστημά μου όπως έχετε οι περισσότεροι? Ευχαριστώ

Με μηδέν μηνύματα δεν νομίζω. Δοκίμασε όταν περάσεις τα 100.

Και από εδώ και πέρα, λόγω του γεγονότος με τον vasmeister, δεκτοί σε giveaways θα γίνονται όσοι είναι 6 μήνες στο φόρουμ ή έχουν 100 μηνύματα. Όσοι δεν πληρούν τον κανόνα θα γίνονται τυπικά thread banned μέχρι να πιάσουν και τα δύο τα όρια.

Με αγάπη, Λάβος.

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=26344]prokopeos[/MENTION] Καλα μολις εκανες εγγραφη στο φορουμ και βρηκες με τη μια το thread και ετυχε να ξερεις τι παιζει ωστε να ζητησεις τον δισκο..?Σορυ αλλα θα επιλεξω που θα δωσω τον σκληρο οπως και τα υπολοιπα πραγμματακια απο το το προηγουμενο ποστ μου!

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται η καρτούλα τηλεόρασης... CRYPTO MPEG 4 PC TV RADIO - TV TUNER - E-SHOP.GR

μου εκανε παρεα στα φοιτητικα μου χρόνια, τώρα κάθεται στο συρτάρι..

Θα δωθει σε ενεργα μέλη και κατα προτίμηση απο τριγυρω περιοχες γιατι δεν μπορω να στέλνω με κουριερ

νομος πελλας ημαθιας θεσσαλονικης κτλπ

Η κάρτα υπάρχει ακόμη; Θα βόλευε στο χωριό που μένω για την δουλειά.

Θα είμαι σε αναμονή, αν βρεθεί κάποιος που την χρειάζεται, πάω πάσο :)

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Η καρτα υπάρχει

Σε ποιο χωριο?

Κανονικά μένω Θεσσαλονίκη, αλλά λόγω δουλειάς μένω Γαλλικό Κιλκίς.

Για να μην doublepostάρω, έχω ένα πολυμηχάνημα HP 1510, αν θυμάμαι καλά. Παρέδωσε πνεύμα με τις συχνές πτώσεις τάσεις εδώ πέρα. Αν το θέλει κανείς για ανταλλακτικά ή να το φτιάξει (βαριέμαι να το ανοίξω εγώ), αρκεί να μην ζητήσει να το στείλω γιατί θα βγει ο κούκος αηδόνι.

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Με μηδέν μηνύματα δεν νομίζω. Δοκίμασε όταν περάσεις τα 100.

Και από εδώ και πέρα, λόγω του γεγονότος με τον vasmeister, δεκτοί σε giveaways θα γίνονται όσοι είναι 6 μήνες στο φόρουμ και έχουν 100 μηνύματα. Όσοι δεν πληρούν τον κανόνα θα γίνονται τυπικά thread banned μέχρι να πιάσουν και τα δύο τα όρια.

Με αγάπη, Λάβος.

δηλαδη σ εμας που ειμαστε "λακωνικοι" κατα καποιο τροπο δεν μας επιτρεπεται να χαριζουμε? αν κατι δεν το χρειαζομαστε?
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου πεφτει λογος, αλλα το να γραφεται κανεις στο φορουμ για να ζητησει με 0 post οκ ισως να ειναι υποπτο -οχι απαραιτητα-. Αλλα να μην τον αφηνουμε να χαριζει, ειναι λιγο κουλο...Με ολο τον σεβασμο στους admins γλυψ γλυψ !

Link to comment
Share on other sites

like%20a%20sir%20wine.png

Τι σου κάνει ένα κόμμα βρε παιδί μου... Γαλλικό, Κιλκίς. Χωριουδάκι κοντά στη Νέα Σάντα, για όσους γνωρίζουν το στρατόπεδο.

Δεν την "χρειάζομαι" την κάρτα, για αυτό λέω ότι μπορώ να περιμένω, μπορεί κάποιος να την χρειάζεται :rolleyes:

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.