Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


dpolal

Recommended Posts

Θεσσαλονίκη θα έρθω στις 10 του μήνα, στείλε μου τηλ για να στο δώσω.

@caution για λίγα λεπτά άργησες αλλά αν σε ενδιαφέρει έχω ένα pentium 4 2.6 s478, συν μια MSI 645E max-U

,τώρα τη δοκιμάζω. Πάντως αν έχεις σετάκι Pentium III 1GHz+ η P4 s423 η Athlon XP με mobo που να έχει έστω 5 PCI, με ενδιαφέρει.

Έγινε επεξεργασία από Pokemon640
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ, απλά η MSI δεν θα παίρνει τον δίσκο (sata) που θέλω... πάντως να είσαι καλά, η πρόθεση μετράει.

Αν θέλεις, έχω σίγουρα ένα DDR1 dimm, που αφού δεν θα χρησιμοποιήσω είναι στην διάθεση όποιου το χρειάζεται ;)

Link to comment
Share on other sites

KEBO UPS-2200D Line Interactive 2200VA με σταθεροποιητή τάσης. Δυστυχώς ήταν παροπλισμένο/αφημένο από τότε που τέλειωσαν οι μπαταρίες και το κουμπί μπροστά φαίνεται να έχει ξεραθεί. Δεδομένου ότι δεν έχω χρόνο στη διαθεσή μου, χαρίζεται με το τίμημα ότι θα πρέπει να έρθετε να το πάρετε από Θεσσαλονίκη, 40 Εκκλησιές (είναι βαρύ).

133207520218.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θέλει (?) μπαταρία/ες. Νομίζω κάνουν κάτω από 20 ευρώ η μία (παίρνει 4). Επίσης το κουμπί μπροστά έχει "ξεραθεί", μάλλον χρειάζεται να το επισκευάσει κάποιος που ξέρει/έχει χρόνο. Οι βίδες του σασί είναι λιγάκι σκουριασμένες αλλά βγαίνουν κανονικά, no problem. Διαστάσεις το μέτρησα 15x22x48, βάρος θα είναι καμιά 25ρια κιλά.

Link to comment
Share on other sites

χωρίς μπαταρίες λογικά θα είναι λιγότερο βάρρος.

Κουμπί νομίζω έχω (τέτοιου τύπου). Ευτυχώς έχω περίσσεμα 4 μπαταρίες στην άκρη αλλιώς θα ήθελε άλλα 105Ευρώ για γέμισμα (Αν έβαζα 7,2A Yuasa).:X:

Link to comment
Share on other sites

Asus P7P55D Deluxe δεν κάνει Boot με τίποτα αλλάχτηκε το bios αλλά τίποτα, δίνει ρεύμα σε σκληρούς ανεμιστήρια αλλά...........δεν θέλει να δουλέψει.'Όποιος έχει όρεξη να παιδευτεί λίγο μήπως βγει κάτι περνά από Καλλιθέα και παραλαμβάνει

ASUS - Motherboards- ASUS P7P55D Deluxe

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=567]gorg[/MENTION] μεχρι Δευτερα το πολυ θα έχω ερθει κατω

οποτε μπορουμε να βρεθουμε..

Αλλιως ερχεται ο ξαδερφος μου αυριο και το παίρνει

OK then, προηγείται ο NooDle που ενδιαφέρθηκε πρώτος (να μην έχουμε και παρεξηγήσεις). Δευτέρα θα είμαι μόνο το πρωί, μετά Τρίτη βράδυ ή Τετάρτη.

Link to comment
Share on other sites

Asus P7P55D Deluxe δεν κάνει Boot με τίποτα αλλάχτηκε το bios αλλά τίποτα, δίνει ρεύμα σε σκληρούς ανεμιστήρια αλλά...........δεν θέλει να δουλέψει.'Όποιος έχει όρεξη να παιδευτεί λίγο μήπως βγει κάτι περνά από Καλλιθέα και παραλαμβάνει

ASUS - Motherboards- ASUS P7P55D Deluxe

νομίζω Καλλιθέα είναι ο κοπρίτης,αν θες πέρασε απο κει μηπως και μπορέσει να την φτιάξει :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.