Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


dpolal

Recommended Posts

Αν παίζει σε win7 και παίρνει εξωτερική κεραία, ενδιαφέρομαι εγώ.

δεν παίζει σε win7...τουλάχιστον όσο έψαξα δεν βρηκα ούτε στο site της hauppauge οδηγούς ...

εγώ το είχα σε windows xp... αν τελικά δεν σε ενδιαφέρει πάει στον [MENTION=4058]Kaman327[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

χαρίζω 6800 της MSI (AGP bus), βγάζει artifacts στο post και γενικά. Πάνω που καθάρισα καλά τη ψήκτρα και έβαλα καινούρια πάστα. Ποιο πριν δεν άναβε καν το pc.

Την θελω εγω,σου στελνω πμ.

Έγινε επεξεργασία από argy1
Link to comment
Share on other sites

Χαριζονται...

1) Πληκτρολογιο Μicrosoft με κομμενο καλωδιο....

2) Εκτυπωτης σε αγνωστη λειτουργικη κατασταση με το τροφοδοτικο του χωρις μελανια

3) Δισκος WD 80GB IDE ''κολλημενος''

Τα πραγματα εχουν μπει και σε αλλα φορουμ...ποστ πρωτα εδω και μετα πμ...

Ειδοποίηση ανακατεύθυνσης

Ειδοποίηση ανακατεύθυνσης

Link to comment
Share on other sites

δεν παίζει σε win7...τουλάχιστον όσο έψαξα δεν βρηκα ούτε στο site της hauppauge οδηγούς ...

εγώ το είχα σε windows xp... αν τελικά δεν σε ενδιαφέρει πάει στον [MENTION=4058]Kaman327[/MENTION]

Αποσύρω το ενδιαφέρον μου. Ευχαριστώ πολύ πάντως.

[MENTION=8424]redbighunter[/MENTION]

την θέλω την ψύκτρα τελικά.

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω πολύ το μέλος Attilas για την ευγενικότατη προσφορά των καλωδίων που μου έστειλε και παρέλαβα (σε χρόνο ρεκόρ) :) και φυσικά το φόρουμ για την φιλοξενία του! Ευχαριστώ φίλε Attilas!:dance3:

Link to comment
Share on other sites

Xαριζονται:

PHILIPS 107T 17’’ CRT MONITOR

http://www.sahibinden.com/data/images/blank.gif

Μεταχειρισμενη σε πληρη λειτουργικη κατασταση.

QUICKSHOT GENX 700K

http://images.techtree.com/ttimages/story/QuickShot-GenX-700k.jpg

QuickShot GenX 700k

Connection Type: Game port/PS2 Number of buttons: 8

POV hat: Yes Throttle: Yes Axis: 3

Driver support: Windows 95/98

The GenX 700k offered a versatile control solution, by combining analog and digital control into one device. Three control mode selectors allowed switching of the HAT and Rudder between standard analog and keyboard digital modes and also to full-digital mode. Like the GenX 500, the joystick handle was 3D, which gave another axis of manipulation to the game. The device used both the game port and the PS2 port to connect. A full size throttle made the joystick a lot more involving.

Mεταχεισμενο δεν εχει USB προσοχη.

Εκτυπωτής και πληκτρολόγιο+ποντίκι έφυγαν....

καλησπερα!ενδιαφερομαι για την οθονη!υπαρχει ακομη?

Link to comment
Share on other sites

1000 ευχαριστώ στον Φοίβο για την οθόνη,μάλιστα με έπιασε και απροετοίμαστω ο πατέρας σου και δεν είχα καλά καλά με τι μεταφορικό να την παραλάβω αλλά τα κατάφερα.Πολύ ήρεμος και καλοσυνάτος μου φάνηκε,σε ευχαριστώ πολύ ειλικρινά,την έχς βάλει ήδη και δουλεύει :T:

dsc00037sch.jpg

Επίσης ένα μεγάλο συγνώμη στον YDinnopoulos αλλά μου έχουν έρθει πολύ δ΄υσκολα τα πράγματα και το κακό είναι πως συνεχίζουν να ειναι έτσι.ευτηχώς τουλάχιστον που έχω κάθε μέρα απο ένα pc σπίτι και πέρνουμε κάνα ψιλό γιατί δεν πάμε καθόλου καλά...η οθονούλα με βόλεψε απίστευτα,της έκανα και χώρο ήδη όπως φένεται!!!:dance3:

Έγινε επεξεργασία από UpcomingDesigner
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.