Jump to content



COVID-19


sotiris

Recommended Posts

  • Replies 10,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ειναι παρενεργεια κοβιντ που μου φαινεται οτι αλλαζουν συνεχεια τα χρωματα στα ονοματα των users στο λαμπη?

καποιοι ηταν μαυροι και γινανε κοκκινοι και οι κοκκινοι μαυροι και μετα καποιο πρασινοι..🥶

  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Δεν  υπάρχει λόγος βέβαια. 0.17€ από Κυφίδη οι FFP2

 

Πολύ Δυνατός! Thanks

Αν και πήρα μαύρες και γκρι κ μαύρες με πεταλούδες....η τιμή είναι τέλεια...

 

ΥΓ. Έχεις πάρει? Πώς είναι στο κεφάλι/αυτιά?

 

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από f117
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με την όμικρον παρατηρείται spike σε όλες τις χώρες, αλλά αυτό που μου κίνησε το ενδιαφέρον είναι το reinfection στη Δανική στατιστική.

Σημαίνει ότι η ανοσία της αγέλης κ η ανοσία των εμβολίων είναι παρωχημένη για την όμικρον, οπότε παίζουμε σε περίπλοκο παιχνίδι!

 

 

C914430F-45AD-472F-BF45-3CE1E757A951.png

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

7fc68ba84c0a4e1a847e3d65e13ff0e6.jpg
WWW.CAPITAL.GR

Τι δείχνει έρευνα που διεξήχθη στη Νότια Αφρική.

 

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος sotiris έγραψε:

Με την όμικρον παρατηρείται spike σε όλες τις χώρες, αλλά αυτό που μου κίνησε το ενδιαφέρον είναι το reinfection στη Δανική στατιστική.

Σημαίνει ότι η ανοσία της αγέλης κ η ανοσία των εμβολίων είναι παρωχημένη για την όμικρον, οπότε παίζουμε σε περίπλοκο παιχνίδι!

 

 

C914430F-45AD-472F-BF45-3CE1E757A951.png


Αν διαβάζω τα στατιστικά σωστά, 4% breakthrough cases είναι πολύ λίγα σε μια χώρα που έχει 78% εμβολιασμό.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

βλεπω τα μετρα που θα ανακοινωθουν το απογευμα και πραγματικα γελαω.Δεν υπαρχει ουτε ενα ουσιαστικο μετρο για μια ακομη φορα.

Το μονο που τους απασχολει ειναι το επικοινωνιακο,δηλαδη μην βγει απο επισημα χειλη η λεξη "lockdown".

Εφοσον αποδεικνυεται οτι δε γινεται ανοσια αγελης με εμβολιο και η ομικρον ειναι σουπερ μεταδοτικη,ενω οι πραγματικοι διασωληνομενοι ειναι 1000+ ,πολλοι εκτος μεθ ...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τριτη δοση γιοκ για εμενα και τη συζυγο. Μας προλαβε η μολυνση λιγο πριν παμε να εμβολιαστουμε. Ευτυχως εγω το περασα πολυ γρηγορα με 3 μερες συμπτωματα ιωσης. Εκεινη το περναει πιο δυνατα αλλα χωρις δραματικες επιπτωσεις. 

  • Like 6
  • Sad 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 46 λεπτά, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Τριτη δοση γιοκ για εμενα και τη συζυγο. Μας προλαβε η μολυνση λιγο πριν παμε να εμβολιαστουμε. Ευτυχως εγω το περασα πολυ γρηγορα με 3 μερες συμπτωματα ιωσης. Εκεινη το περναει πιο δυνατα αλλα χωρις δραματικες επιπτωσεις. 

Κάνατε την ορίτζιναλ 3η , εμείς την ορίτζιναλ πρώτη. 

Περαστικά και γρήγορα! 

 

Ένας χαμός από γνωστούς μου που νοσούν αλλά όλοι ήπια. Ευτυχώς δηλαδή. 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Ένας χαμός από γνωστούς μου που νοσούν αλλά όλοι ήπια. Ευτυχώς δηλαδή. 

 

Ενας χαμος γενικοτερα. Πολύς κόσμος νοσεί τούτη δόση. Ευτυχώς κι εμείς όσους ξέρουμε, το περνούν ελαφρά. Ευτυχώς ο εμβολιασμός έκανε τη δουλειά του και μας κράτησε "στα μαλακα" 

πριν 1 λεπτό, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Περαστικα  και στους δυο σας Γιωργο!

Ευχαριστούμε πολυυυυυυ

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι με νέα στατιστικά!

Να θυμίσω οτι χοντρικά η Δανία έχει το μισό πληθυσμό από την Ελλάδα οπότε με μια αναγωγή επί 2 φαίνεται η αναλογία με εδώ!

Έτσι όπως φαίνεται η κατάσταση, είναι μάλλον προτιμότερο να κολλήσει κάποιος την ομικρον αντι της δέλτα, αλλά μάλλον κάποια από τις 2 δύσκολα θα τη γλιτώσει!!!

Μποτσουάναααααααααα

D8E454A1-6A86-4DCA-AD9D-DD14514B83A3.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

🌲We have Winner 🌲

 

koronoios-elegxos.jpg
WWW.SPORTIME.GR

Ενεργά παραμένουν τα πιστοποιητικά εμβολιασμού σε άτομα που νοσούν από κορονοϊό χωρίς να έχει τελειώσει η καραντίνα τους

 

 

  • Like 2
  • Confused 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Της μακακίας το ανάγνωσμα. Ίσως συνέπεια της ενημέρωσης περί κορονοϊού από το σπορττάιμ. Βρες μου ένα σύστημα ηλεκτρονικού πιστοποιητικού κοβίντ που να αλλάζει επί νόσησης. Αλλά ίσως θα έπρεπε να έχουν βάλει κατώτατο όριο IQ πριν δώσουν το πιστοποιητικό

  • Like 3
  • Agree 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, schumifer said:

Της μακακίας το ανάγνωσμα. Ίσως συνέπεια της ενημέρωσης περί κορονοϊού από το σπορττάιμ. Βρες μου ένα σύστημα ηλεκτρονικού πιστοποιητικού κοβίντ που να αλλάζει επί νόσησης. Αλλά ίσως θα έπρεπε να έχουν βάλει κατώτατο όριο IQ πριν δώσουν το πιστοποιητικό

 

Πριν αρχίσεις να αφριζεις πάρε βαθιές ανάσες σε θέλουμε !

 

Το από πού είναι είδηση θα κοιτάμε ισχύει ή δεν ισχύει ; 

 

Έπρεπε να είχαν προνοήσει ώστε να υπάρχει δυκλιδα αλλά στην Μποτσουάνα τους.

 

Μια χαρά αλλάζει το σύστημα αν το έχει σχεδιάσει σωστά αλλά επειδή είναι εμπνευσμένο από το παιδί που άλλαζε τα μελάνια τι να σκεφτεί !

Εδώ ελέγχουν από τις 15 Σεπτεμβρίου στην εργασία με την ίδια εφαρμογή που έχουν οι ταβερνιάρηδες τι να λέμε τώρα μέχρι και σήμερα !

 

Για φαντάσου ο να έχει πιστοποιητικό εμβολιασμού να έχεις βγει θετικός να έχεις δηλωθεί και για 15/10 μέρες να τρέχει timer ώστε όταν περνάς από την εφαρμογή να βγαίνει γραφική σειρήνα και να σκούζει το κινητό ΚΡΟΥΣΜΑ ΚΡΟΥΣΜΑ ΚΡΟΥΣΜΑ !

 

όμορφα και ωραία

 

Οι περισσότεροι που έχουν κολλήσει στον κύκλο μου είναι εμβολιασμένοι μέχρι στιγμής γιατί έτσι ; Το σίγουρο είναι ότι είχαν περισσότερες επαφές από ότι κάνω εγώ σχεδόν μηδενίσει!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, schumifer said:

Της μακακίας το ανάγνωσμα. Ίσως συνέπεια της ενημέρωσης περί κορονοϊού από το σπορττάιμ. Βρες μου ένα σύστημα ηλεκτρονικού πιστοποιητικού κοβίντ που να αλλάζει επί νόσησης. Αλλά ίσως θα έπρεπε να έχουν βάλει κατώτατο όριο IQ πριν δώσουν το πιστοποιητικό

ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΟΡΤΑΙΜ?!

ΥΠΟΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΡΟ; ΠΗΡΕ ΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ (ΜΟΝΟ 2000) ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΠΕΤΣΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΕΙ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.