Jump to content



COVID-19


sotiris

Recommended Posts

19 minutes ago, rory said:

@jax7480 Το παραπάνω σύνδεσμο τον παρέθεσα για να δείξω ότι δεν υπάρχει βλέψη για βίαιη μείωση του πληθυσμού,αλλά ο στόχος είναι μια ισορροπία στο σύνολο του και αριθμητικά και ηλικιακά.

Στο παρακάτω άρθρο εξηγεί γιατί δεν θα υπάρχει λύση σε κανένα πρόβλημα (ενεργειακό,κλιματικό,επισιτιστικό κτλ)αν γίνει κάτι τέτοιο.

 

Τώρα το σενάριο που έχω εγώ στο μυαλό μου και δεν θα αρέσει σε κανέναν λέγετε growth regulators! 

Είναι ουσίες/ενώσεις που χρησιμοποιούνται σε οικοσυστήματα όπως τα έντομα και τα φυτά όταν υπάρχουν προβλήματα.Αυτές οι ουσίες δεν μειώνουν τον πληθυσμό άμεσα,αλλά αλλάζουν την συμπεριφορά,την αναπαραγωγή,την ανάπτυξη και τέλος την αύξηση του όταν υπάρχει μακροχρόνια έκθεση σε αυτά. :whistling:

αν ηταν αυτο το σχεδιο,τοτε στις "προβληματικες χωρες" ινδια,μπαγκλαντες ,κινα,κ.α. δε θα επρεπε να εχει ηδη μειωθει ο πληθυσμος κατα εκατομμυρια λογω της τωρινης πανδημιας?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

33 minutes ago, steve_m said:

αν ηταν αυτο το σχεδιο,τοτε στις "προβληματικες χωρες" ινδια,μπαγκλαντες ,κινα,κ.α. δε θα επρεπε να εχει ηδη μειωθει ο πληθυσμος κατα εκατομμυρια λογω της τωρινης πανδημιας?

 

Όχι,εχεις καταλάβει λάθος αυτό που έγραψα.

34 minutes ago, steve_m said:

δεν υπάρχει βλέψη για βίαιη μείωση του πληθυσμού,αλλά ο στόχος είναι μια ισορροπία στο σύνολο του και αριθμητικά και ηλικιακά.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος rory έγραψε:

Τώρα το σενάριο που έχω εγώ στο μυαλό μου και δεν θα αρέσει σε κανέναν λέγετε growth regulators! 

Είναι ουσίες/ενώσεις που χρησιμοποιούνται σε οικοσυστήματα όπως τα έντομα και τα φυτά όταν υπάρχουν προβλήματα.Αυτές οι ουσίες δεν μειώνουν τον πληθυσμό άμεσα,αλλά αλλάζουν την συμπεριφορά,την αναπαραγωγή,την ανάπτυξη και τέλος την αύξηση του όταν υπάρχει μακροχρόνια έκθεση σε αυτά. :whistling:

 

Αυτό είναι πολύ πιο προσγειωμένο σενάριο. Αλλά δεν σχετίζεται με λύσεις τύπου covid. Μπορεί να γίνει αθόρυβα, πρώτα σε ένα failed state για δοκιμή και μετά ευρεία χρήση. Εφαρμόζονται ήδη τέτοιες λύσεις σε οικοσυστήματα όπως λες κι εσύ.

Ελπίζω να μη μας κράξουν για τις θεωρίες συνωμοσίας στο θέμα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Simon said:

 

Αυτό είναι πολύ πιο προσγειωμένο σενάριο. Αλλά δεν σχετίζεται με λύσεις τύπου covid. Μπορεί να γίνει αθόρυβα, πρώτα σε ένα failed state για δοκιμή και μετά ευρεία χρήση. Εφαρμόζονται ήδη τέτοιες λύσεις σε οικοσυστήματα όπως λες κι εσύ.

Ελπίζω να μη μας κράξουν για τις θεωρίες συνωμοσίας στο θέμα :hehe:


 

Δεν είναι ο ιός η λύση,αλλά η αιτία. 😉

Το εμβόλιο είναι ο ‘’ρυθμιστης’’.

Αν μας πουν για υποχρεωτικο εμβολιασμό ανά 6 ή 12 μηνες, επ’αοριστον και φτάσουν μέχρι και στο σημείο να γίνει δια νόμου,εγώ είμαι 100% σίγουρος για αυτο που έγραψα.

Πάντα αναφέρονταν στο πρόβλημα του υπερπληθυσμού και στα προβλήματα του,50 και 100 χρόνια πριν και μια χρόνια αρρώστια ή ένας ιός ήταν μάλλον καλή λύση,αλλά δεν έλυνε τα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος rory έγραψε:


 

Δεν είναι ο ιός η λύση,αλλά η αιτία. 😉

Το εμβόλιο είναι ο ‘’ρυθμιστης’’.

Αν μας πουν για υποχρεωτικο εμβολιασμό ανά 6 ή 12 μηνες, επ’αοριστον και φτάσουν μέχρι και στο σημείο να γίνει δια νόμου,εγώ είμαι 100% σίγουρος για αυτο που έγραψα.

Πάντα αναφέρονταν στο πρόβλημα του υπερπληθυσμού και στα προβλήματα του,50 και 100 χρόνια πριν και μια χρόνια αρρώστια ή ένας ιός ήταν μάλλον καλή λύση,αλλά δεν έλυνε τα πρόβλημα.

 

Ευχαριστώ για την διευκρίνιση.

Για διάφορους λόγους δε συμφωνώ με τέτοιο σενάριο αλλά δε θέλω να το αναλύσουμε.

🙂

Link to comment
Share on other sites

Εμβόλια έχουμε εδώ και 50 χρόνια ξέρω γω, δεν μπορούσαν να το κάνουν στα παλιότερα; Θέλουν καινούργια;

Επίσης θα το κάνουν για να μειώσουν τον πληθυσμό στην Ευρώπη που κάνει ο κοσμος και όχι ξέρω γω σε Ασία Αφρική που δεν κάνουν ;

  • Like 1
  • Agree 3
Link to comment
Share on other sites

 

3:57 "... μολύνονται και οι εμβολιασμένοι..."

 

4:12 "... το κύμα αυτό συντηρείται και από εμβολιασμένους και από ανεμβολίαστους..."

 

7:05 "To Δέλτα σταματάει μόνο με τον περιορισμό της ανθρώπινης επαφής, δυστυχώς..."

 

16:42 "Η Σιγκαπούρη έχει 93% πλήρως εμβολιασμένους, άφησε τα πράγματα να χαλαρώσουν για πρώτη φορά και έχουν ένα τσουνάμι μολύνσεων ακριβώς το ίδιο με την Ελλάδα... το δέλτα δεν χαμπαριάζει από εμβολιασμούς"

 

Σχετικά με τον καθηγητή

https://ccr.cancer.gov/staff-directory/george-n-pavlakis

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, sdim said:

 

3:57 "... μολύνονται και οι εμβολιασμένοι..."

 

4:12 "... το κύμα αυτό συντηρείται και από εμβολιασμένους και από ανεμβολίαστους..."

 

7:05 "To Δέλτα σταματάει μόνο με τον περιορισμό της ανθρώπινης επαφής, δυστυχώς..."

 

16:42 "Η Σιγκαπούρη έχει 93% πλήρως εμβολιασμένους, άφησε τα πράγματα να χαλαρώσουν για πρώτη φορά και έχουν ένα τσουνάμι μολύνσεων ακριβώς το ίδιο με την Ελλάδα... το δέλτα δεν χαμπαριάζει από εμβολιασμούς"

 

Σχετικά με τον καθηγητή

https://ccr.cancer.gov/staff-directory/george-n-pavlakis

 

καλημερα. περιμενω απαντηση απο σενα για την ερευνα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nickzzz said:

Εμβόλια έχουμε εδώ και 50 χρόνια ξέρω γω, δεν μπορούσαν να το κάνουν στα παλιότερα; Θέλουν καινούργια;

Επίσης θα το κάνουν για να μειώσουν τον πληθυσμό στην Ευρώπη που κάνει ο κοσμος και όχι ξέρω γω σε Ασία Αφρική που δεν κάνουν ;


Δεν μπορούσαν γιατί δεν υπήρχε τεχνογνωσία. Από το 2000 και μετά αναπτύχθηκαν.

Να το πω ξανά. Δεν αποσκοπούν σε μειώσει,αλλά σε ισορροπία. Διάβασε στα παραπάνω λινκ τι λέει και θα καταλάβεις.

Μαζί για ρύθμιση έρχεται και η κατανάλωση (υπερκατανάλωση μάλλον)που πρέπει να έρθει σε βιώσιμα επίπεδα. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, rory said:


Δεν μπορούσαν γιατί δεν υπήρχε τεχνογνωσία. Από το 2000 και μετά αναπτύχθηκαν.

Να το πω ξανά. Δεν αποσκοπούν σε μειώσει,αλλά σε ισορροπία. Διάβασε στα παραπάνω λινκ τι λέει και θα καταλάβεις.

Μαζί για ρύθμιση έρχεται και η κατανάλωση (υπερκατανάλωση μάλλον)που πρέπει να έρθει σε βιώσιμα επίπεδα. 

 

με έναν πόλεμο λύνονται πιο γρήγορα αυτά τα προβλήματα !

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

 

🤔

 

 

Ναι γιατί δεν έχουμε τσιπάκι. Αν είχαμε θα μπορούσαν να σκανάρουν το τσιπάκι.

Οπως όταν σκανάρουμε τα πρόβατα στη στρουγκα και τα μετράμε/έχουμε τα στοιχεία της κάθε προβατίνας αυτόματα στο ipad.

Proof οτι δεν είχε τσιπάκι το εμβόλιο. You just debunked yourself honey.

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rusty_Cookie said:

 

 

Ναι γιατί δεν έχουμε τσιπάκι. Αν είχαμε θα μπορούσαν να σκανάρουν το τσιπάκι.

Οπως όταν σκανάρουμε τα πρόβατα στη στρουγκα και τα μετράμε/έχουμε τα στοιχεία της κάθε προβατίνας αυτόματα στο ipad.

Proof οτι δεν είχε τσιπάκι το εμβόλιο. You just debunked yourself honey.

 

 

Δεν έγραψα ποτέ κάτι τέτοιο SO You just debunked yourself honey.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Rusty_Cookie said:

 

Δεν πόσταρα εγώ το ψεκο-tweet sweetheart.

χαχαχαχ

θέλεις να κάνουμε ανάλυση κατά λέξη τι έγραψες ... το ότι υπονόησες ότι έγραψα-υποστήριξα ότι το εμβόλιο έχει τσιπάκια μέσα, wrong

 

Όσο για το Tweet, τροφή για σκέψη, ξέχασα όμως αν δεν γράψουμε και την εκάστοτε οδηγία δεν μπορούμε να σκεφτούμε και να καταλάβουμε.

Επίσης τι ορίζουμε ψεκο και τι όχι ; Ποιος το ορίζει ο Μπάμπης ο Σουγιάς (ο οποίος έχει κάποια μεγάλη θέση άρα για να τα λέει έτσι είναι)

 

Το ψεκο-tweet τελικά δεν είναι τόσο ψεκο λέει facts, πάλι στο χέρι το έχεις το πιστοποιητικό απλά το κρατάς, δηλαδή πρέπει να στο βάλουν μέσα σου για να το καταλάβεις ; So sweetheart ;

 

Τα έχουμε γράψει πάμπολλες φορές ότι έχει εργαλοιοπηθεί ο ιός για να περάσουν πράγματα όλα τα κράτη τα οποία διέπεται από μια παγκόσμια κυβέρνηση !

Δες CARBON FREE πολιτικές (παγκόσμιες κάθετες πολιτικές πάνω σε μεγάλα θέματα) κλπ είναι σχέδια του 70" που έχουν μπει σε εφαρμογή, τώρα αν δεν έχετε μυαλό να καταλάβετε ότι μπορούν να γίνουν αυτά είστε Zombie Ψέκια

 

Το πρόβλημα είναι ότι αυτοί οι Γραφικοί "ΨΕΚΗΔΕΣ" τους οποίους ονόμασε το σύστημα έτσι για την γραφικότητα αρχίζουν να επαληθεύονται.

 

Τσεκ FOUNDATION και εκεί ΨΕΚΑΣ και ΨΕΚΕΣ χαμός στο διάστημα

 

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 25 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

 

🤔

Αυτοί που κορόιδευαν τον μέσο ψέκα δεν περιμένουν στην ουρά. Περιμένουν στο τραπεζάκι τους στην ζέστούλα να έρθει η γκαρσόνα να σκανάρει το app και να παραγγείλουν το καφεδάκι τους. 

Κάποιοι είναι έξω από το τζάμι.... και τα κάνουν κρεμαστάρια.

 

ΥΓ. Προσωπικά δεν είμαι πια στους μέσα απ' το τζάμι. Δεν δείνω σε κανένα φούστη 4.5 ευρά ξανά για να πιω  καπουτσίνο στην ζεστασιά της καφετέριας. Θα πάω κατ' ευθείαν στην ζεστασιά του τσιπουράδικου. Με τα ίδια λεφτά και πίνεις και τρως κιόλας.

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Snips said:

Αυτοί που κορόιδευαν τον μέσο ψέκα δεν περιμένουν στην ουρά. Περιμένουν στο τραπεζάκι τους στην ζέστούλα να έρθει η γκαρσόνα να σκανάρει το app και να παραγγείλουν το καφεδάκι τους. 

Κάποιοι είναι έξω από το τζάμι.... και τα κάνουν κρεμαστάρια.

 

ΥΓ. Προσωπικά δεν είμαι πια στους μέσα απ' το τζάμι. Δεν δείνω σε κανένα φούστη 4.5 ευρά ξανά για να πιω  καπουτσίνο στην ζεστασιά της καφετέριας. Θα πάω κατ' ευθείαν στην ζεστασιά του τσιπουράδικου. Με τα ίδια λεφτά και πίνεις και τρως κιόλας.

 

 

Τι κάνουν λες περιμένουν να τους σκανάρουν για να πιουν καφέ οχοαοοαχοαχοαοχαοχαοχοαχοαχοαοχαοχαοχοαχοαχο και άμα έχει λήξει το πιστοποιητικούλη ?

ναι αλλάζει η τοποθεσία μέσα έξω οαχοοαχοαοχαοχαο

 

SOON LOCK DOWN για όλους για να βάλετε μυαλό !

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε αρμεγογελαδών, άντε και όλοι είμαστε ζομπια και ηλίθιοι.

Εσύ που είσαι έξυπνος δηλαδή αλλά και καθόλου πλανημενος, λες να βαλεις τρικλοποδιά στην παγκόσμια κυβέρνηση;

 

Δικε μου, χαραμίζεσαι ρε συ. Εσύ ανήκεις στην Elite τελικά. Μπορεί και στην Βοσινάκη...

Έγινε επεξεργασία από Snips
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.