Jump to content



Σύνοψη για τις εξελίξεις στα panels υψηλής συχνοτητας


salde

Recommended Posts

7 ώρες πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

 

Οι peasants οι κονσολάκηδες. 

Ξαναλεω θα εχουν παιχνιδομηχαμη των 500 κ οθονη των 1300? Βγαζει καποιο νοημα αυτο?

Link to comment
Share on other sites

13 λεπτά πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Ξαναλεω θα εχουν παιχνιδομηχαμη των 500 κ οθονη των 1300? Βγαζει καποιο νοημα αυτο?

Αν θες να τα βαλεις ολα μαζι ΙΣΩΣ μετραει. Δηλαδη pc και κονσολα να τα εχεις σε ενα δωματιο πανω στο γραφειο.

Τριχες βεβαια, μια χαρα την κανεις την δουλεια σου και χωρις αυτο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

No 38" UW, No 42" 16:9 ok good, À tout à l'heure (που μας τα έχουν πρήξει με την διαφήμιση), καλή προσπάθεια, ίσως του χρόνου να τα καταφέρεις MSI.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tι να σου πω, προτιμήσεις είναι αυτές, οι 34" uw, ίδιο ύψος με 27" μου φαίνεται απογοητευτικά μικρή, αν θυμάσαι στην αρχή έβγαζαν και κάτι 29" uw νομίζω (ή μικρότερες;) που ήταν άθλια μικρές, αυτες εξαφανίστηκαν, ίσως κάποια στιγμή έρθει και η ώρα για τις 34"... όταν αποφασίσουν να σταματήσουν το άρμεγμα LG και Samsung.

 

Αν ρωτήσεις τι μέγεθος οθόνη θέλετε 27" ή 32" 16:9 ; ποια νομίζεις θα επιλέξουν οι περισσότεροι; οπότε γιατί κάποιος να θέλει 34"UW; γιατί δεν έχει άλλη επιλογή... τουλάχιστον με λογικό κόστος.

Link to comment
Share on other sites

44 λεπτά πριν, το μέλος Havic έγραψε:

Αν ρωτήσεις τι μέγεθος οθόνη θέλετε 27" ή 32" 16:9 ; ποια νομίζεις θα επιλέξουν οι περισσότεροι; οπότε γιατί κάποιος να θέλει 34"UW; γιατί δεν έχει άλλη επιλογή... τουλάχιστον με λογικό κόστος.

Συμφωνω απολυτα. Το εχω πει οτι για εμενα το απολυτο ειναι μια 38αρα UW 3840x1600. Αλλα σε OLED δεν υπαρχει κατι τετοιο

Ωστοσο δεν με χαλαει και τοσο η 34αρα που εχω 3440 Χ 1440. ειναι σαν να εχεις 1 27αρα + 0.5 27αρα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/7/2024 at 9:12 ΜΜ, το μέλος BloodMage έγραψε:

Συμφωνω απολυτα. Το εχω πει οτι για εμενα το απολυτο ειναι μια 38αρα UW 3840x1600. Αλλα σε OLED δεν υπαρχει κατι τετοιο

Ωστοσο δεν με χαλαει και τοσο η 34αρα που εχω 3440 Χ 1440. ειναι σαν να εχεις 1 27αρα + 0.5 27αρα

Μαζοχας αντι να πει 1.5 27αρες το ειπε ετσι 😛

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

58 λεπτά πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Μαζοχας αντι να πει 1.5 27αρες το ειπε ετσι 😛

 

Ζηλεψα τους φιλους μας τους Βαγκιτες. Κακες παρεες

Spoiler

βασικα το εγραψα ετσι για να το καταλαβου ΚΑΙ οι Βαγκιτες αλλα δεν το λεω για να μην τους παρει απο κατω, εχουν που εχουν το check engine μονημα και τους τρελαινει μην εχουν και αυτο

 

Έγινε επεξεργασία από BloodMage
Link to comment
Share on other sites

Από υποστήριξη σε games με τις UW πως πάμε τη σήμερον ημέρα; Έτσι όπως ήταν όταν ασχολήθηκα τελευταία φορά;

 

 

 

Spoiler


2 minutes ago, BloodMage said:

εχουν το chek engine μονημα και τους τρελαινει μην εχουν και αυτο

 

Όταν δεν έχουμε check engine είναι το πρόβλημα γιατί μας τρώει το αγχος με το τι μπορεί να σκάσει. Όταν είναι αναμμένο όλα κομπλέ.

 

Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

Από υποστήριξη σε games με τις UW πως πάμε τη σήμερον ημέρα; Έτσι όπως ήταν όταν ασχολήθηκα τελευταία φορά;

 

 

 

  Hide contents

 

 

 

 

Όταν δεν έχουμε check engine είναι το πρόβλημα γιατί μας τρώει το αγχος με το τι μπορεί να σκάσει. Όταν είναι αναμμένο όλα κομπλέ.

 

οχι καμια σχεση. πλεον σχεδον ολα υποστηρίζουν UW εκτος απο τα competitive games. που και παλι εκει δεν θα βολευε ετσι και αλλιως

Spoiler

τωρα να πω οτι εχεις αδικο? ψεματα θα πω

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.