Jump to content



Need For Speed: Most Wanted


ngt

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply
Είχε κανένα "Σοβαρό" αυτοκίνητο?(Μιλάμε για τα Underground)

Ford mustang gta?<--Δεν ειπαρχοθν καλυτερα για μενα :D (Shelby Mustang 86 7,5litra,σουζα στην εκινηση και στην αλλαγη 2 ταχιτητας :inlove:μαματο καινουργιο :inlove:

MItsubishi 3000?

Audi TT?

Και το κλασικο skyline:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από blade_pan

Ενδιαφερον....:)

Αντε να δουμε αν εχει κανει καμια καλη βελτιωση οχι μονο στα γραφικα αλλα και στο gameplay!!!

Xλωμότατο φίλε μου...αν δεις τα Video θα καταλάβεις. Ακόμα ένα Underground θα είναι, απλά νέο (καλύτερο) σενάριο.

Πάνε οι εποχές του Porsche...εκτός αν η EA Europe ξαφνικά πετάξει κάτι σε NFS Wars: Italy VS Germany VS USA να γουστάρουμε...

[επιτέλους πάντως θα ξαναδούμε Supercars στο NFS]

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan

Τεσπα κατι ειναι και αυτο...

Αχ οι Porsche εποχες ηταν τελειες!

Αρχική απάντηση από daospi

Το πάγωμα του χρόνου,του στυλ Max Payne,είναι όλα τα λεφτά!

Νο comment...

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν γουστάρω games έχω τιμήσει το NFS από όταν ήμουν πολυυυυυυυυ μικρός, όλη την σειρά :p, δλδ παίρνω GPU μόνο και μόνο για αυτό, αν αξίζει βέβαια.

Αχ τι είχα κάνει με αυτή την 911 Carrera στο Porche Challenge, για PS1 εποχές μιλάμε τώρα.

Το μόνο που με τρομάζει είναι πως θα πρέπει να μπουταρω από XP, άντε από δω χάμω, χαλαστηκα... LOL

Link to comment
Share on other sites

βλεπω οτι δεν πατε και πολυ το χειρισμο στο nfsu2. γιατι εγω το βρισκω πολυ καλο. ειναι το μονο παιχνιδι που πραγματικα χαιρομαι να τρεχω( αντε και το colin το 2). μηπως ζηταω διαφορετικα πραγματα απο εσας? drift με τις ωρες και οχι σε drift mode αλλα μεσα στη πολη, και με αμαξι μαμα απο στησιμο. τελος παντων, nfs μεχρι κοκκαλο λεμε.... απο το ενα μεχρι οσο παει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από suboy

βλεπω οτι δεν πατε και πολυ το χειρισμο στο nfsu2. γιατι εγω το βρισκω πολυ καλο. ειναι το μονο παιχνιδι που πραγματικα χαιρομαι να τρεχω( αντε και το colin το 2). μηπως ζηταω διαφορετικα πραγματα απο εσας?

Ρ ε α λ ι σ μ ό...

Καλός και διασκεδαστικός ο χειρισμός και του Colin 2 και του NFSU2 αλλά ανήκει στη σφαίρα της επιστημονικής φαντασίας. Κανένα αμάξι με νίτρο δεν τρέχει-λειτουργεί έτσι όπως το παρουσίασαν τα Fast n Furious και NFS, κανένα αμάξι δεν κρατάει τόσο καλά στα 300+ km/h εκτός αυτών που είναι φτιαγμένα για αυτά τα χιλιόμετρα, κανένα 206 ούτε Corsa ούτε Focus έφτασε ποτέ σε ιπποδύναμη-επιδόσεις τα κwλοπειραγμένα Skyline-Supra-RX-7, η μέση ωριαία ταχύτητα σε Ράλι είναι 90km/h και όχι 160km/h όπως στο Colin, κτλ κτλ.

Εγώ θέλω κάτι πιστευτό-ρεαλιστικό σε ένα racing game. Και άμα θέλω να διασκεδάσω πάντα υπάρχει ένα Trackmania Sunrise ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

Ρ ε α λ ι σ μ ό...

Καλός και διασκεδαστικός ο χειρισμός και του Colin 2 και του NFSU2 αλλά ανήκει στη σφαίρα της επιστημονικής φαντασίας. Κανένα αμάξι με νίτρο δεν τρέχει-λειτουργεί έτσι όπως το παρουσίασαν τα Fast n Furious και NFS, κανένα αμάξι δεν κρατάει τόσο καλά στα 300+ km/h εκτός αυτών που είναι φτιαγμένα για αυτά τα χιλιόμετρα, κανένα 206 ούτε Corsa ούτε Focus έφτασε ποτέ σε ιπποδύναμη-επιδόσεις τα κwλοπειραγμένα Skyline-Supra-RX-7, η μέση ωριαία ταχύτητα σε Ράλι είναι 90km/h και όχι 160km/h όπως στο Colin, κτλ κτλ.

Εγώ θέλω κάτι πιστευτό-ρεαλιστικό σε ένα racing game. Και άμα θέλω να διασκεδάσω πάντα υπάρχει ένα Trackmania Sunrise ;)

:T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

κανένα 206 ούτε Corsa ούτε Focus έφτασε ποτέ σε ιπποδύναμη-επιδόσεις τα κwλοπειραγμένα Skyline-Supra-RX-7,

Δεν έχεις δει φαίνεται σε drag τετρακίνητο κορόλα τελευταίας γενιάς (μην βιαστείτε, εκεί υπάρχουν και μαμά 4Χ4) να τρώει supra για πλάκα...

Δεν υπάρχει καλύτερο και χειρότερο. Λεφτά να υπάρχουν και όλα γίνονται.

Όσο για τα χιλιόμετρα και τα τρακαρίσματα που είπε κάποιος, θα μάθουμε να παίζουμε και καλύτερα. ’μα δεν θες να τρακάρεις με 200, μην πας με 200, ή μάθε να στρίβεις!!

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bleo8onhs

Λεφτά να υπάρχουν και όλα γίνονται.

Ferrari F50 Koenig Bi-Turbo, Lamborghini Diablo Vt 6.0 Koenig Bi-Turbo, McLaren F1 GTR (η διαφορά με την "απλή"? Από 386km/h τελική 324km/h αλλά 2.4sec τα 0-100)...πολλά γίνονται άμα υπάρχουν λεφτά φίλε μου. Και θα ήθελα να τα δω σε ένα game.

Αλλά ρεαλιστικά.

Link to comment
Share on other sites

Kαι πάλι Samael αν ήταν μόνο για drag φτιαγμένο τότε και ο Σκαραβαίος θα τα τσιάγαζε όλα. Το θέμα είναι να κυκλοφορεί και στο δρόμο. Δεν αμφιβάλλω για την Corolla, έχω δει και πιο κουλά να γίνονται πάντως.

[άσχετο: Θέλω να παίξω Sports Car GT με τιμονιέραααα τώρα ]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.