Jump to content



Need For Speed: Most Wanted


ngt

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από unknown

το εχει δει κανεις αυτο??

http://video.google.com/videoplay?docid=-5742575216202162395&q=murcielago

και χωρις cheat μου φαινεται....:confused:

μπα...πολυ δυσκολο μου φαινεται...εφτασε στα 300 για πλακα χωρισ nos...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Skinny13

μπα...πολυ δυσκολο μου φαινεται...εφτασε στα 300 για πλακα χωρισ nos...

έχει νος και μάλιστα κοντεύει να του εκραγει κ ο κινητήρας.κοιτα ακρι αριστερα να δεις πως κατευαινει το νιτρο.

Link to comment
Share on other sites

πατηστε burgerking.....μετα πηγαινετε στο challenge και περαστε την τελ πιστα...ετσι ξεκλειδωνεται και αλλη βαθμιδα βελτιωσης στο performance απο ultimate σε junkman..try it...τα 400 η murci για την πλακα της..

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής έχω δοκιμάσει πολλά αμάξια, αλλά μόνο η Murcielago φτάνει τα 398 km/h... ΌΧΙ παραπάνω... Αυτό στο βίντεο (αν και δεν το είδα) πρέπει να είναι ψεύτικο... Μόνο με ρύθμιση του transmission για μεγαλύτερη τελική θα μπορούσε να γίνει, αλλά δεν υπάρχει τέτοια ρύθμιση στο Most Wanted...

Link to comment
Share on other sites

όταν ξεκινάς το παιχνίδι και εμφανίζεται η συμπαθέστατη κοπελίτσα, σου λέει πάτα enter(ή να κάνεις click, δεν θυμάμαι ακριβώς) για να ξεκινήσεις. Στο σημείο αυτό, πριν πατήσεις enter ή κλικ, γράφεις burgerking.

Σου βγάζει ένα μήνυμα ότι ξεκλειδώθηκε ένα νέο challenge. Πας στα challenges, το τρέχεις, κερδίζεις και ξεκλειδώνουν τα υπόλοιπα.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μετα την γκομενα πατατε τον κωδικο και πριν κανει load το save..εγω παντως απλα τερματισα την τελ πιστα στο challenge και ξεκλειδωθηκε το junkman στο performance...(νομιζω μου το ειπε κιολας στο τελος...)

edit:δεν ειδα τo post σου rootx..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Βρηκα της λυσεις για τα προβληματα του NSF ...

1) Το παιχνιδι εχει προβλημα με το HT & Dual core CPUs

Εκλεισα το HT απο το Βιος , και εστρωσε !!

2) Χρειαζετε μια αλλαγη μεσο registry, ποση μνημη να χρησημοποιη ...

Το δευτερο δεν ειναι ευκολο ...

http://www.tweakguides.com/NFSMW_1.html

Για περισοτερα στο Google .. :)

Link to comment
Share on other sites

παιδες , δεν γινεται τπτ...κανω αυτο με το burgerking , Λεει οτι ξεκλειδωθηκε μια νεα πιστα στο challenge αλλα δεν δειχνει τπτ οταn παω σε αυτο..δειχνει μεχρι την 69η(την black edition challenge-εχω την black edition version).....μηπως δεν λειτουργει στην black edition?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.