Jump to content



Need For Speed: Most Wanted


ngt

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από unstoppable

Ελπιζω να ειναι καλυτερο απο τα Underground και να ειναι περισσοτερο του στυλ NFS 4 και 5

Συμφωνώ...

Καλό το Underground αλλά ξέφευγε από το στύλ του Need For Speed.

Εγώ απ'όλα της σειράς έχω λιώσει το Need For Speed 2 Special Edition

Φυσικά πολύ καλό ήταν και το τελευταίο της σειράς πριν τα Underground (Hot Pursuit 2 αν δεν κάνω λάθος)

Link to comment
Share on other sites

Χμμ μαλιστα.. ελπιζω να μην το σκισουνε οπος το NFSU2 που βαλανε αλλα αμαξια στο ενα αλλα στο αλλο και δε μπορουσες καν να παιξεις με αλλους σε αλλες χωρες τοσο βαρια μηχανη γραφηκων και εντελως απαραδεκτο online play (τιγκα στους cheaters και πολλα πολλα bugs)

Ειδωμεν..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από TheRedeemer [17-04-2005 16:29]

Χμμ μαλιστα.. ελπιζω να μην το σκισουνε οπος το NFSU2 που βαλανε αλλα αμαξια στο ενα αλλα στο αλλο και δε μπορουσες καν να παιξεις με αλλους σε αλλες χωρες τοσο βαρια μηχανη γραφηκων και εντελως απαραδεκτο online play (τιγκα στους cheaters και πολλα πολλα bugs)

Ειδωμεν..

Δεν νομιζω οτι μπορει να χαρακτηριστει ιδιαιτερα απαιτητικο ενα παιχνιδι που παιζει μια χαρα σε GeForce 4200. Μηπως δεν εχεις πολυ RAM?

Εμενα αυτο που δεν μου αρεσε στα undergound εκτος της ...ελλειψης αστυνομευσης ειναι οτι δεν υπαρχουν τα γνωστα αρχεια με τις ιδιοτητες του καθε αμαξιου που ειχαν τα προηγουμενα και βολευαν πολυ στο modαρισμα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.