Jump to content



Στρατός: Ποιός παρουσιάζεται;; (ArmyLab)


morph

Recommended Posts

Με Μαρτακη και Σαλταμπαση?:whistling

τσαλταμπαση!

κορυφαιος τυπας!πολυ γελιο

και ο μαρτακης τραγουδησε στη βραδια του ναυτη,και μπορω να πω οτι ηταν πολυ καλος με καλη φωνη(δε το περιμενα)

M1 re neops!

M1 garand του 40 :p

Link to comment
Share on other sites

εξαρταται ρε ...... σε ποια μοιρα θα πεσει..Εγω ημουν Μοιρα 4 Πυροβολαρχια α

Μια χαρα ηταν η 4Α :banging:

Την Β ομως την τρεχανε λιγακι.

Απο οτι ακουσα ομως η 3η ηταν τελειως χημειο :nuke:

petroukos σε πια μοιρα ησαν ρα?

Link to comment
Share on other sites

3η μοιρα Α Πυροβολαρχια ημουνα εγω... νταξει κυριλε. δεν μπορω να πω οτι ηταν ευκολα αλλα ουτε πεθαναμε κιολας. τωρα 80 μεθ στο νησι της ΚΩ. μαυρη μαυριλα πλακωσε αλλα θα βυσματωθουμε να τα κανομε ποτανα

Link to comment
Share on other sites

3η μοιρα Α Πυροβολαρχια ημουνα εγω... νταξει κυριλε. δεν μπορω να πω οτι ηταν ευκολα αλλα ουτε πεθαναμε κιολας. τωρα 80 μεθ στο νησι της ΚΩ. μαυρη μαυριλα πλακωσε αλλα θα βυσματωθουμε να τα κανομε ποτανα

εγω ειμαι 80ΤΥΠΕΘ στην κω.μαυρη μαυριλα κ δω....ειδικα ο λοχος μου(ΣΥΠ):TD: εχω 3μηνες παραμεθοριο κ δεν εχω δει ουτε μια μερα αδεια:dots: αντε να περασει ο καιρος να ερθει η μεταθεση γτ πεφτει τρελη απαλεψια!! petr00kos μηπως περασες ΛΥΒ στο 295?? γτ μου φαινεται πως πετυχα ενα παληκαρι απο 80ΜΕΘ

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν περασα απο πουθενα ηρθα κατευθειαν απο θηβα στην 80 μεθ και τωρα καθομαι οποτε εχω αδεια σε κανα intersport να περναει η ωρα. αστα να πανε. θα το παλεψουμε.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
εγω ειμαι 80ΤΥΠΕΘ στην κω.μαυρη μαυριλα κ δω....ειδικα ο λοχος μου(ΣΥΠ):TD: εχω 3μηνες παραμεθοριο κ δεν εχω δει ουτε μια μερα αδεια:dots: αντε να περασει ο καιρος να ερθει η μεταθεση γτ πεφτει τρελη απαλεψια!! petr00kos μηπως περασες ΛΥΒ στο 295?? γτ μου φαινεται πως πετυχα ενα παληκαρι απο 80ΜΕΘ

Ασε και 79τυπεθ Σαμο που ημουν ,302 , χαλια ηταν...Υπομονη...Μεταθεση εχεις ιδεα που θα πας???

Link to comment
Share on other sites

και ναι...μετα απο 3μιση μηνες πηρα επιτελους αδεια!!!100+ μερες μεσα...ΜΙΑ ΧΑΡΑ:happy2: ιδεα δεν εχω που θα παω.κατι εχω ψησει για λαμια αλλα θα δειξει...15 του μηνα μου φαινεται βγαινουν οι μεταθεσεις. αν παω μακρυα απο λαμια ΑΝΤΙΟ ΖΩΗ:bye:

Link to comment
Share on other sites

εξαρταται ρε ...... σε ποια μοιρα θα πεσει..Εγω ημουν Μοιρα 4 Πυροβολαρχια α

4η μοιρα εδω α πυροβολαρχια 298...

τι σειρα ησουνα???

με μπαγκινετα-τερζη και σια???:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.