Jump to content



Στρατός: Ποιός παρουσιάζεται;; (ArmyLab)


morph

Recommended Posts

κανά κοψίδι δεν έπεσε ;

Μπα, μόνο σουβλάκια που παραγγείλαμε απ' έξω και ρακές... :p

Γενικά λοιπόν να πω ότι για άλλη μια φορά δεν άξιζε η όλη βαβούρα. Μετρημένοι στα δάκτυλα έκαναν ασκήσεις με τα ελικόπτερα και δεν ήμουν σε αυτούς. Γενικά δεν πρέπει μάλλον να πω πολλές λεπτομέρειες, αλλά το σίγουρο είναι ότι σαν επίστρατοι ήμασταν μάλλον παρείσακτοι σε όλες τις διαδικασίες...

Τουλάχιστον ρίξαμε με ΜΙΝΙΜΙ με το ποίο δεν είχα ξαναρίξει :)

Link to comment
Share on other sites

πώς σου φάνηκε το ΜΙΝΙΜΙ;

τέρμα στην πλαστικούρα, για μερικά πυρ κ κίνηση είναι και μετά για πέταμα.

Δεν κλωτσάει καθόλου. Δε μου έδωσε την αίσθηση της πλαστικούρας πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Είναι είναι :innocent:, με πολλές πατέντες πάνω του (μην λέμε περισσότερα δημόσια :p )

Πάντως αυτό που δεν κλοτσάει είναι τρελή μαγκία, πάνω στο κοντάκιο έχει υδραυλικό συστηματάκι που απορροφάει τους κραδασμούς απο το κλείστρο, συν το ότι είναι 5,56mm.

Link to comment
Share on other sites

@@

Από το 2004 έτσι λένε.. αυξάνεται η θητεία και αυξάνεται η θητεία.

Αυτό που λέει έχει ένα νόημα βέβαια, αλλά αν διαβάσεις την τελευταία πρόταση του άρθρου θα δεις ότι είναι εικασία, παρά είδηση.

Link to comment
Share on other sites

Κι ομως οταν εγω ειμουνα μεσα το 2008 παντου ακουγοτανε η μειωση θητειας, οταν απολυθηκα με την 302 ειχε ηδη κανονιστει να κανει η 306 11 μηνες η 307 10 και μετα οι υπολοιπες 9μηνο.

Εχω εναν γνωστο μεσα που απολυεται σε 1 μηνα και επιμενει να μου λεει πως η 329 θα κανει 12μηνες.

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Κι ομως οταν εγω ειμουνα μεσα το 2008 παντου ακουγοτανε η μειωση θητειας, οταν απολυθηκα με την 302 ειχε ηδη κανονιστει να κανει η 306 11 μηνες η 307 10 και μετα οι υπολοιπες 9μηνο.

Εχω εναν γνωστο μεσα που απολυεται σε 1 μηνα και επιμενει να μου λεει πως η 329 θα κανει 12μηνες.

να μην πάει να πάρει το λελεδόχαρτο έτσι γαι σπάσιμο, να δεις εσύ :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.