Jump to content



Στρατός: Ποιός παρουσιάζεται;; (ArmyLab)


morph

Recommended Posts

Aθήνα χαλάρωσα ΠΟΛΥ.

Λήμνο καθόλου. Σκέψου με το 45-1, ΔΕΝ έχω δει το νησί και ήμουν εκεί 5 μήνες...

Τουαλέτες, μόνο μάνικα με πίεση, χλωρίνη απο πάνω "ρίξιμο", παλι μάνικα, done.

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες..! οσοι μπαινετε τωρα και πηγατε να βγαλετε ακτινογραφια, σας την δωσανε η σας βγαλανε μια φωτοτυπια το χαρτι με σφραγιδα απο το ακτινολογικο και την διαγνωση ???

Link to comment
Share on other sites

Επικά τα σχόλια από κάτω, username τύπου Περίανδρος να επικροτούν τσιτάτα τύπου 'να πάει 24 μήνες' κλπ.

Συσσωρευμένη μ*λακία.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=W5wtZrHkcDQ]Τα τραγούδια μου είναι κάπως (lyrics) - Χ. & Π. Κατσημίχας - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι θα μεγαλωσει μεχρι να παρουν εγκριση για εποπ παλι. Ουτως η αλλως σκοπανθρωπους ζητανε. Στις ε.δ. λογικα θα ναι χρησιμο το 12μηνο που γινονται τα εκτροπα και ειναι κριμα.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι θα μεγαλωσει μεχρι να παρουν εγκριση για εποπ παλι. Ουτως η αλλως σκοπανθρωπους ζητανε. Στις ε.δ. λογικα θα ναι χρησιμο το 12μηνο που γινονται τα εκτροπα και ειναι κριμα.

Ναι, με τις δημοσκοπήσεις στο 5%, θα κάνουν τα πάντα να πάνε στο 4% :p

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες..! οσοι μπαινετε τωρα και πηγατε να βγαλετε ακτινογραφια, σας την δωσανε η σας βγαλανε μια φωτοτυπια το χαρτι με σφραγιδα απο το ακτινολογικο και την διαγνωση ???

Δεν ειχα ακτινογραφια.

2η μερα στο Κεντρο μας τσουβαλιασανε σε 2 λεωφορεία και μας πηγαν βολτα στο 401 για να βγαλουμε-

-Και μερικους Πεντελη if you know what I mean-

Link to comment
Share on other sites

Ναι, με τις δημοσκοπήσεις στο 5%, θα κάνουν τα πάντα να πάνε στο 4% :p

Οταν ερθει η εντολη απο το νατο και το αμερικα δε νομιζω να εχει να κανει το τι κομμα ειναι.

Οι ειδικοι φουροι οι νερομπατσοι και οι πυροσβεστες που μπηκαν τωρα τον αυγουστο ειδες να επηρεαζει κανενα κομμα;

Ισα ισα με τον παπαδημο μπηκανε.

Θεωρειται νομιζω ο επαγγελματικος στρατος αμεση αναγκη για την ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

Οταν ερθει η εντολη απο το νατο και το αμερικα δε νομιζω να εχει να κανει το τι κομμα ειναι.

Δεν νομίζω το ΝΑΤΟ και τα στέητς να δίνουν εντολές για την στρατιωτική θητεία των πολιτών, και δεν νομίζω πως συμφέρον του ΝΑΤΟ είναι να προάγει εσωτερικές τριβές (και η Τουρκία είναι στο ΝΑΤΟ).

Τα δικά μας τα φυντάνια τα προτείνουν αυτά, για να μην κλείσουν τα άχρηστα στρατόπεδα και απολυθούν οι πιο άχρηστοι κι απ'τα στρατόπεδα ξύστες.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.