Jump to content



Στρατός: Ποιός παρουσιάζεται;; (ArmyLab)


morph

Recommended Posts

Αμα καθεσε ολη μερα πως να περασει λολ..

μου θυμησες 40 βασανιστικες μερες στο ταγμα στον βολο..που για να περνα η Μερα μεχρι τις 3 που εβγαινα για να παω σπιτι,εψηνα καστανα σε μια σομπα..απο τις 7 το πρωι:DΜεγαλη τρυπα για φιδιασμα....

Ελδυκ δεν παιζαν τετοιες καταστασεις..εκτος οτι ετρεχες συνεχεια..σε ξετρυπωνανε στο πι και φι.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λουφα υπαρχει τελικα ησουνα??

Εμας στον 1ο απεναντι μας τρεχανε..

οσο ηταν ο παλιος ο δικας.. Ηταν πολυ μαυρα..μετα που ηρθε ο νεος ολα καλα..:D

Τι σειρα ησουν κατω; (311 εγω)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

με πόστα φιδότρυπες :hehe: call me ΚΕΠΙΚ :yu:

Χθες με πιάσανε κοιμισμένο στο τηλεφωνικό.. Ήμουν τόσο πτώμα που δε με ξυπνούσαν τα τηλέφωνα και ήρθε ο ΑΥΔΜ και βάραγε την πόρτα, νόμιζε ότι έπαθα τίποτα. Τη Δευτέρα αναφερόμενος.. :clap:

Link to comment
Share on other sites

εγώ σήμερα Κυριακή πρωί ξύπνησα με καλή διάθεση και είχα όρεξη για αστεία στο ΚΕΠΙΚ......και έβαλα μουσική να παίζει από το μεγάφωνο τον ανακοινώσεων......με πήρε τηλ ο ΑΥΔΜ και μου λέει γιορτάζουμε τίποτα? του απάντησα οτι είχα ξεχάσει το μικρόφωνο των ανακοινώσεων ανοιχτό.....τη Δευτέρα ΔΕΝ θα είμαι αναφερόμενος γιατί πριν 2 μέρες του γύρισα επισκευασμένο το λάπτοπ του :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Χθες με πιάσανε κοιμισμένο στο τηλεφωνικό.. Ήμουν τόσο πτώμα που δε με ξυπνούσαν τα τηλέφωνα και ήρθε ο ΑΥΔΜ και βάραγε την πόρτα, νόμιζε ότι έπαθα τίποτα. Τη Δευτέρα αναφερόμενος.. :clap:

Ξέχασα να ενημερώσω :p. Τελικά έφαγα 5Φ + 2Κ. Σβήστηκαν όμως λόγω 28ης. Τώρα είμαι στο φυλάκιο στην Ξυλαγανή για σκοπιές και περιπόλους :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.