Jump to content



Στρατός: Ποιός παρουσιάζεται;; (ArmyLab)


morph

Recommended Posts

ώ ρε φούστη!

4-5-2011

11ο ΣΠ Τρίπολη!

Εκεί παρουσιάστηκα κι εγώ ίδια εποχή. Το βρωμόκρυο που έκανε το πρωί ήταν άλλο πράγμα, καταραμένη Τρίπολη.. (σορρυ τριπολιτσιώτες..!)

Link to comment
Share on other sites

Αυλώνα ήμουν και εγώ. Κολλέγιο ήταν. Μέχρι και μπάλα παίζαμε με τις άλλες ίλες. Μια χαρά θα περάσεις στο κέντρο.

Οταν ήσουν εσυ Αυλώνα φοράγατε φουστανέλες και σε φωνάζανε ΟΡΕ ΓΚΙΑΟΥΡΗ!!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

...μάλιστα. Και μια ερώτηση: Τα δικαιολογητικά για το αν τυχόν δικαιούσαι μειωμένη θητεία τα δίνεις εκεί ή πάω στη στρατολογία από πριν;

Αφού παρουσιαστείς θα τα πάει ένας δικός σου στο ρουφ την επόμενη μέρα. Την πληροφορία μου την έδωσε ο τύπος που με εξυπηρέτησε να διακόψω την αναβολή στο ρουφ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ώ ρε φούστη!

4-5-2011

11ο ΣΠ Τρίπολη!

Ελα ρε τριπολη...αξεχαστο κεντρο πραγματικα..μπηκα αυτον τον νοεμβριο τριπολη(2010 Δ 'Εσσο)...το κρυο που φαγαμε αστο..μαιο σιγουρα θα ειναι πολυ καλυτερα...φαγητο πολυ καλο εως αριστο..

Λοιπον εγω ημουν 1 λοχο κ ειχαμε λοχαγο τον Πανταζη Ευαγγελο(αντε γεια ο τυπος)..κ καναμε την ζωαρα..ειμασταν οι πιο λουφα απο ολους τους λοχους...τρωγαμε κοιμομασταν,τρωγαμε κοιμομασταν, μονο καμια φορα που πηγαιναμε για νυχτερινη εκπαιδευση και καλα κ λεγαμε ανεκδοτα..:p

Χειροτερος απ'ολους ηταν ο 5 λοχος..τους ειχαν κανει κομαντο..βαρουσαν σκοπιες,κτιριοφυλακες...κ ολη μερα ηταν στο βουνο..εμεις μονο ενα θαλαμοφυλικι καναμε..

Τωρα εμαθα οτι πηγε στον 5ο λοχο ο Πανταζης κ στον 1ο ηρθε αυτος που ηταν στον 5 λοχο(ετσι μου ειπαν τα παιδια που μπηκαν Α ΕΣΣΟ 2011 τριπολη)

Ανετα ερχομουν 1 μηνα τριπολη με αυτον τον λοχαγο

απλα στα λεω για να ξερεις..τωρα αν εχουν αλλαξει τα πραγματα απο την 314 δεν ξερω..

οτι αλλο θες εδω ειμαι...:T:

Έγινε επεξεργασία από Billys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.