Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

56 minutes ago, PetrosD said:

(32bit x86)


δεν μας λυπάται κανείς πια! Τον έβαλαν να ψάχνει και μπομπινόφωνα τώρα. 32bit. Ποια Xsara, ο Giscard d' Estaing ήταν πρόεδρος της Γαλλίας όταν υπήρχαν 32bit. O De Gaulle! Ο Βασιλιάς Αρθούρος. Η Peugeot έβγαζε πιπερόμυλους.

Μοναχά ο Κερμπ δεν υπήρχε. Είχαμε Μπόλεκ και Λόλεκ, κομμουνιστικά πολωνέζικα, δώσαμε πορτοκάλια, γιαρμάδες, πήραμε Μπόλεκ και Λόλεκ. Να λήξει ο Ψυχρός Πόλεμος, ειρήνη παντού, όπως τώρα. Σε Κερ- ήταν ο Κέρμιτ ο βάτραχος, λάιβ όχι καρτούν.

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, honda22 said:

Δεν μας εκλεισαν, δεν μας εκλεισαν 

μέσα; έξω; στην στροφή; Ας ρωτήσω κι εθιμοτυπικά «ποιοι» να γελάσει το χειλάκι του αρχηγού. Γιατί να σας κλείσουν; Είστε πολλοί; Είστε καλοί; Μιλάς με γρίφους νεαρέ.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος salde έγραψε:

μέσα; έξω; στην στροφή; Ας ρωτήσω κι εθιμοτυπικά «ποιοι» να γελάσει το χειλάκι του αρχηγού. Γιατί να σας κλείσουν; Είστε πολλοί; Είστε καλοί; Μιλάς με γρίφους νεαρέ.

 

Τόσο αδιάβαστος ούτε ο Τοτός

 

21_015_20201113_kt_5225_sooc1605315601-1
WWW.IN.GR

Νέο σκληρότερο lockdown, που περιλαμβάνει μεταξύ άλλων απαγόρευση κυκλοφορίας από τις 18:00, κλείσιμο του click away, των κομμωτηρίων και εκκλησιών, ανακοίνωσε ο Νίκος...

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, honda22 said:

Τόσο αδιάβαστος ούτε ο Τοτός


Εντυπωσιακό, ομολογώ πως έχεις δίκιο δεν είχα διαβάσει την είδηση όταν σου έγραψα. Μην προκαλέσεις Κούκι/Άστρο σήμερα γιατί οι οιωνοί είναι με το μέρος σου, δεν αντέχω να μου ξαναγίνει η ομάδα σουρωτήρι.
Αρχηγούλη-Κούκι, ήρεμα με τούτον απόψε, τον αποφεύγουμε μην την πατήσουμε όπως ο Έκτωρ όταν τον έπιασαν οι πατριωτισμοί, αγνόησε τους οιωνούς και κατέληξε να τον σέρνει οριζοντίως από το άρμα ο Αχιλλέας. 

Καλογραμμένο το άρθρο:
οι λοιμωξιολόγοι είχαν βάλει εδώ και αρκετές μέρες στο στόχαστρό τους τις συγκεκριμένες περιοχές, βλέποντας μια περίεργη και ασυνήθιστη αύξηση τόσο των κρουσμάτων, όσο και των λοιπών επιδημιολογικών φορτίων.

Σύμφωνα με το ρεπορτάζ του MEGA, αυτό που βγαίνει ως συμπέρασμα από τα τεστ που έγιναν στην περιοχή και δίνουν ιδιαίτερη έμφαση είναι η υπερμετάδοση σε αυτές τις περιοχές, όπου υπάρχουν και ιδιαίτερα πολιτισμικά χαρακτηριστικά.

Δυσνόητος ο ποιητής, μάλλον ότι τρώνε μπόλικο κόλιανδρο εκεί πέρα εννοεί.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Ω πόση τρυφεράδα ο μικρούλης GFF. What a lovely morning indeed, εδώ στα Χάιλαντς με χωρίς ήλιο. 

Ένδοξη Καλημέρα στον Κόκκινο Σοβιετικό Αρκούδα, τον Ήρωα του Κουρσκ, Τον Στρατάρχη Κούκιτς με τους Θριάμβους Του. Βοήθησε κι η πανάκριβη 1650/60 τζιπιγιου.

γεια χαρά στρατιώτες του Ποθ

μπονζούρ πτι φουρ, για τα ντιριν-ντιν-ντιν στρατηγοκουνελάκια Άστρο και Χόντα. Δεν φταίτε εσείς, η 3090 δεν βοήθησε αρκετά, νο γουόριζ θα δείτε την Παρέλαση του Κούκιτς στην ΤιΒι.
 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Στοχοποιούν την περιοχή μας οι ξεδιάντροποι. Θέλετε αυγά εσείς οι πρωτευουσιάνοι; Θα πάρετε τα...

Οι άλλοι γράφουν για Μπρονξ της Ελλάδος η Δυτική Αττική. Θα πεθάνετε όλοι!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, honda22 said:

Θέλετε αυγά εσείς οι πρωτευουσιάνοι; Θα πάρετε τα...


σου δείχνουμε τα τέτοια μας! Ο παλαιότερός και καλύτερος μου γείτονας είναι από εκεί, λίγο μεγαλύτερος από εμένα. Όταν ήμουν μωρό έφερνε φρέσκα αυγά από το κοτέτσι για εμένα. Οπότε έχουμε μέσον. Έχω άριστες σχέσεις, δεν μπορείς να μου κάνεις τίποτα.

Δευτερευόντως, δεν μου πολυαρέσουν τα αυγά. Τα τρώω αλλά δεν με σκοτώνει η έλλειψη τους.

Τριτευόντως, όντως στοχοποιούν, όντως είναι σκληρά ταξικό, όντως θα βρεθούν 300% διάφοροι να το εκμεταλλευτούν. Ορισμένα που γράφονται στα μέσα είναι στα όρια του απαράδεκτου.

Τεταρτευόντως, δείχνουν και τα Μέγαρα με ψηλό δείκτη κρουσμάτων, παλουκώσου μέσα και φρόντσε τους δικούς σου αν έχουν ροπή σε λάθη.

Πεμπτευόντως, σε θυμήθηκα εχθές το βράδυ που μίλησα με τον παθολόγο για το εμβόλιο. Κάνε όρεξη που θα σου δοθεί η δυνατότητα της επιλογής. Θα παρακαλάς να το κάνεις και θα σου λένε όχι. Ποια λεξούλα είναι το αντίθετο του «υποχρεωτικό»; 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, p55 said:

Μη ξεχνάτε να λέτε καλημέρα και επίσης να μη ξεχνάτε να λέτε...

 

#john oliver from Good for you, Archie

#john oliver from Good for you, Archie

 

Α, δεν τα έμαθες; Πήρε παράταση το 2020 για τουλάχιστον 2 μήνες ακόμα. Ορίστε οι αποδείξεις:

 

Spoiler

0-02-0a-4a4d0fa8383cb1fce47ff2371acbfb70c7728d1bfedbd63827e9768f9f30fbcc_1886f52c.jpg.21e64adbd90d4f6910b125c8f9b2b37e.jpg

 

  • Like 2
  • Haha 4
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.