Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

πριν 42 λεπτά, το μέλος GriGaS έγραψε:

 

πώς φαίνεται ο άνθρωπος που δεν εχει δει ακόμα το Infinity War.

Έχει σπάσει πιο πριν το σφυρί, αλλά δεν έχει σημασία. Θέλω να δείξω το εύρος του χτυπήματος και το σφυρί του Θωρ είναι η κατάλληλη αναλογία :p 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

Έχει σπάσει πιο πριν το σφυρί, αλλά δεν έχει σημασία. Θέλω να δείξω το εύρος του χτυπήματος και το σφυρί του Θωρ είναι η κατάλληλη αναλογία :p 

Όλα αυτά ξεκίνησαν από την αναφορά μου περί υπερβολικής ζέστης, έτσι; Καλημέρα και καλό ΣΚ.

Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

Έχει σπάσει πιο πριν το σφυρί, αλλά δεν έχει σημασία. Θέλω να δείξω το εύρος του χτυπήματος και το σφυρί του Θωρ είναι η κατάλληλη αναλογία :p 

 

καλά άμα δεις το Infinity War θα καταλάβεις τι εννοούσα

 

πριν 14 ώρες, το μέλος dellman έγραψε:

Το σφυρί το έχασε στην προηγούμενη Thor: Ragnarok και οχι στο Infinity

 

Χαίρω πολύ GriGaS.

 

 

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από GriGaS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μετακομίζω στο Kings Landing για μόνιμα εντός μηνός.

 

H μάνα μου λέει να μη βγάζω τη ζακέτα και λέει πως θα με βρεί αβγαλτο καμιά απο κεί και θα με τυλίξει με τη μια. 

Εγώ πάλι σκέφτομαι  μην έχω την ίδια καταληξη με τον βλάκα τον Μπόρομιρ και όλους τους υπόλοιπους βόρειους. 

Εχω τρελό άγχος, δε ξέρω τι να κάνω. Ίσως ανοίξω νέο θρέντ όπως το παιδί με το δίπλωμα.

 

Spoiler

:hehe: 

 

 

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ήξερα πόσα έχει σκάσει η Cosmote, Vodafone κλπ για την διαφήμιση του Fiber (fiber λέει :hehe:) στα τεχνολογικά site.

Και να πεις ότι έκαναν και κάτι, πάει στο καλό. Αλλά το 2018 να μας σπαμάρουν δίχως αύριο γιατί κατάφεραν και έβαλαν οπτική ίνα σε ένα σπίτι η κάθεμια τους το θεωρώ απλά γελείο.

  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

ενώ με τα M&S τα έχεις σπάσει; :p 

Γενικα ειμαι ανοιχτος ανθρωπος (09->16) αλλα ναι εκει ειχαμε σοβαρο χασμα στις αποψεις και γενικα στην "λεξη εξοδου" ηθελα "Lab" αλλα διαλεξαν "Trump" Εγω τετοια πραγματα δεν τα δεχομαι?

Link to comment
Share on other sites

πριν 21 ώρες, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Μετακομίζω στο Kings Landing για μόνιμα εντός μηνός.

 

H μάνα μου λέει να μη βγάζω τη ζακέτα και λέει πως θα με βρεί αβγαλτο καμιά απο κεί και θα με τυλίξει με τη μια. 

Εγώ πάλι σκέφτομαι  μην έχω την ίδια καταληξη με τον βλάκα τον Μπόρομιρ και όλους τους υπόλοιπους βόρειους. 

Εχω τρελό άγχος, δε ξέρω τι να κάνω. Ίσως ανοίξω νέο θρέντ όπως το παιδί με το δίπλωμα.

 

  Reveal hidden contents

:hehe: 

 

 

 

giphy.webp

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.