Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

Πέρα απο τη πλάκα ειδικά για την Αθηνα είναι κάτι πρωτογνωρο.

Φταίει ο κρατικός μηχανισμός δε λέω, αλλά είμαστε και εμείς για τα μπάζα.

 

Είχα φτάσει 200 μέτρα από το σπίτι, αφού είχα ανέβει ανηφόρα και κάναμε 20 αμαξια πίσω γιατί μία τύπισσα αποφάσισε να αφήσει το αμάξι της στη μέση πάνω σε διακλάδωση και να φύγει!!! Το άφησε στη μέση το κλείδωσε και έφυγε σε κατάσταση υστερίας.

ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΦΕΥΓΩΩΩΩΩΩΩ

 

Αυτό είπε και κλείδωσε και έφυγε. 

 

Η αλίμου από ένα σημείο και μετά απλά δεν ανέβαινε. Οι οδηγοί με το πόδι στο γκάζι να κολλάνε στον μπροστινό τους και κανείς να μη βγαίνει να βάλειι αλυσίδες. Αλλοι δεν είχαν κάν... Αλλοι είχαν αλλά δε ξέρανε να τις βάλουν... Παιδεία οδική για χιόνι μηδέν...

 

Υπήρχαν και οι αλλοι με τα 4χ4 που νομίζανε ότι είμαι ο γαμάω και θα πάω παντού.

Κυκλοφοριακό έμφραγμα για χιόνι που αλλού θα ήταν α ναι μωρέ έριξε λίγο σήμερα...

 

Ευχομαι όσοι άνθρωποι είναι στην Αττική οδό και όχι μόνο να καταφέρουν να πάνε σπίτια τους. Αυτό μόνο!

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος steve_m έγραψε:

κι εχω ακομη τσιπουρο να πιω..

 

Τσίπουρο δεν έχω αλλά έχω τέσσερα μπουκάλια ουίσκι ανέγγιχτα.

Τι λες; Να σφάξω κανένα;

  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 30 λεπτά, το μέλος minast έγραψε:

Ανάλογα με τις παραμέτρους το λες και προτιμότερο...

Μπαα σαν το ανέκδοτο με τον αφρικάνο φύλαρχο… ότι και να διαλέξεις, θάνατος  ; )

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος steve_m έγραψε:

ρε ριχνει κεραυνους με χιονι τι γινεται εφτασε το τελος? κι εχω ακομη τσιπουρο να πιω..

  

πριν 8 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Ακούγονται βροντές από μακρυά, περιστασιακά. Επικό , πρώτη φορά βλέπω αυτό που λένε "χιονοκαταιγιδα" ! 

 

πριν 8 ώρες, το μέλος honda22 έγραψε:

 

Ναι σιγά, σε λίγο θα μας πεις και αυτό 

 

  Reveal hidden contents

 

 

Που θέλατε να με βγάλετε τρελό, τεντημπόηδες :p 

  • Haha 8
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος steve_m έγραψε:

κι εχω ακομη τσιπουρο να πιω..

 

Μία ώρα πριν, το μέλος honda22 έγραψε:

αυτός που κάνεις quote πίνει ούζα απο το μεσημέρι.

Αλλος πινει αλλος μεθαει εδω μεσα..

Spoiler

36108cff66c4845bba56d9e29cef8b8c.jpg.e609e462e3749fe11354f471c29db68f.jpg

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Τι μας έμαθε η κακοκαιρία : (Αγανάκτηση)
 

Πιάνουμε φωτιά δεν κάνουμε τίποτα τα αφήνουμε να καούν όλα και λέμε ότι κάναμε εκκενώσεις

Χιονίζει δεν κάνουμε τίποτα τα αφήνουμε να θαφτούν όλα και μετά κάνουμε ότι βοηθάμε, στις 8 το βράδυ θυμήθηκαν ξεκινήσουν να απεγκλωβίσουν πολίτες

Από τις 12 το πρωί αποκλεισμένοι πολίτες στην ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ (αίσχος και κάποιος πρέπει να αναλάβει την ευθύνη & να μπει βαρβάτο πρόστιμο κανονικά στην Αττική Οδό για τον ΔΙΕΘΝΗ ΔΙΑΣΥΡΜΟ)

 

Δίδαγμα δεν κάνουμε τίποτα και λέμε ότι κάνουμε

 

Επίσης μας έμαθε ότι δεν υπάρχει ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ, διότι περιμένουν το κράτος να πάρει απόφαση αν θα κλείσει η όχι το μαγαζί του ο κάθε idiot !
Πάπα λα να ξέρουμε και πως λειτουργούμε

Ένα μεγάλο μπράβο σε όσους πολίτες βγήκαν με τα 4χ4 τους να βοηθήσουν όπου μπορούσαν

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.