Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

Θέλω να αποθηκευσω την παραπάνω εικόνα και μου την αποθηκεύει ως .webp με αποτέλεσμα να μη μπορώ να την ανοίξω με κάποιο από τα προγράμματα που έχω, για να τη δω. Τί να κάνω; Εκτός από το προφανές να κάνω print screen.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Θέλω να αποθηκευσω την παραπάνω εικόνα και μου την αποθηκεύει ως .webp με αποτέλεσμα να μη μπορώ να την ανοίξω με κάποιο από τα προγράμματα που έχω, για να τη δω. Τί να κάνω; Εκτός από το προφανές να κάνω print screen.

Νέο θέμα :hehe: 

 

Δες εδώ: https://ezgif.com/webp-to-jpg

 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Θέλω να αποθηκευσω την παραπάνω εικόνα και μου την αποθηκεύει ως .webp με αποτέλεσμα να μη μπορώ να την ανοίξω με κάποιο από τα προγράμματα που έχω, για να τη δω. Τί να κάνω; Εκτός από το προφανές να κάνω print screen.

 

Save as, all files και καρφωτά bmw.jpg --> profit.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Θέλω να αποθηκευσω την παραπάνω εικόνα και μου την αποθηκεύει ως .webp με αποτέλεσμα να μη μπορώ να την ανοίξω με κάποιο από τα προγράμματα που έχω, για να τη δω. Τί να κάνω; Εκτός από το προφανές να κάνω print screen.

 

Σημειώνεις paypal; 

  • Haha 9
Link to comment
Share on other sites

πριν 21 λεπτά, το μέλος honda22 έγραψε:

 

Μετά το τελευταίο update μου γράφει not enough memory. Please restart the game και παιρνω desktop. 

 

Frustrated Austin Powers GIF

 

Ε κανε install απ την αρχή χωρις τα HD textures.

 

 

 

πριν 16 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Αφ' ενός, αρχηγού παρόντος, πάσα αρχή παυσάτω, αφ' εταίρου λες να μην το έχω κάνει; Δε λειτουργεί.

 

Στα win 11 με chrome παιζει και το σώζει κανονικότατα.  

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.