Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

Μόλις έπεσε στην αντίληψή μου η παρακάτω είδηση:

Εστίαση – Έρχεται χαράτσι στα χάρτινα προϊόντα μιας χρήσης

 

Τελικά όποιος έχει οικολογική (και οικονομική) συνείδηση, θα πίνει τον καφέ του στις χούφτες και θα παίρνει την τυρόπιτα (ή οτιδήποτε άλλο) με γυμνά χέρια!!! :hehe:

  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, TopCLR said:

Μόλις έπεσε στην αντίληψή μου η παρακάτω είδηση:

Εστίαση – Έρχεται χαράτσι στα χάρτινα προϊόντα μιας χρήσης

 

Τελικά όποιος έχει οικολογική (και οικονομική) συνείδηση, θα πίνει τον καφέ του στις χούφτες και θα παίρνει την τυρόπιτα (ή οτιδήποτε άλλο) με γυμνά χέρια!!! :hehe:

Στην πόλη μου, Τρίκαλα Θεσσαλίας, ήδη μια μεγάλη αλυσίδα καφέ διαφημίζει εδώ και ένα μήνα ότι φτιάχνουν τον καφέ στο δικό μας ποτήρι/θερμό.

 

Καλημέρα στην παρέα!!!!

Ώρα για βάρδια!!!!

Έγινε επεξεργασία από akilleas
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, TopCLR said:

Μόλις έπεσε στην αντίληψή μου η παρακάτω είδηση:

Εστίαση – Έρχεται χαράτσι στα χάρτινα προϊόντα μιας χρήσης

 

Τελικά όποιος έχει οικολογική (και οικονομική) συνείδηση, θα πίνει τον καφέ του στις χούφτες και θα παίρνει την τυρόπιτα (ή οτιδήποτε άλλο) με γυμνά χέρια!!! :hehe:

 

Δεν υπάρχει μέλλον για αυτή τη χώρα. Όποιος το καταλάβει ΑΜΕΣΑ και την κάνει, θα σωθεί.

 

 

 

4 hours ago, DEADLAZARUS said:

Good Morning GIF

Εργασιακή γαλέρα στον Λάμπη. Μια καλημέρα λέμε και μας διαολοστέλνουν οι αντικαλημεράκηδες.

 

Όπως βλέπεις, δε χρειάζεται να κάνουμε κάτι. Πάει μόνο του το πράγμα προς τα εκεί! :hehe:

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος p55 έγραψε:

 

boreia-korea-epeteios-thanatos.jpg
M.NAFTEMPORIKI.GR

Απαγόρευση στο γέλιο, το ποτό και στα ψώνια για 11 ημέρες επέβαλε ο Κιμ Γιονγκ Ουν, καθώς η χώρα μπαίνει σε περίοδο πένθους σηματοδοτώντας τη 10η επέτειο θανάτου του Κιμ...

 

 

 

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/apgrnO5_460svav1.mp4

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στον δρομο και ακουω στο ραδιο μια συζητηση για το κατοχικο δανειο, βγαινει στον αερα ενας και λεει..

"Να μπουκαρουμε στα Lidl και να τα παρουμε ολα".

Meanwhile εχω φτασει στα διοδια ανοιγω μηχανικα το παραθυρο να πληρωσω αλλα ταυτοχρονα σχολιαζω φωναχτα...

"Ρε κατω τα ξερα σας απο τα λαμπ-κουχεν γιατι θα γινει εμφυλιος"

Ο υπαλληλος στα διοδια εχει μεινει μλκας για μια στιγμη αλλα βρισκει το θαρρος και με ρωταει..

"Συγνωμη αλλα τι ειναι τα λαμπ-κουχεν ?"

Αντε τωρα να του εξηγησεις...

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.