Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

Δυστυχώς οι πράξεις μερικών επηρεάζουν το σύνολο. Με την αγνωμοσύνη που συναντήσαμε τη τελευταία φορά, ορκιστήκαμε να μην ξανασχοληθούμε. Ειλικρινα, μας κόστισε σε χρήματα, χρόνο από τον ελεύθερο χρόνο μας που δεν είναι αρκετός έτσι και αλλιώς και χιλιόμετρα πήγαινε έλα, επειδή κάποιοι πιστεύουν ότι όλος ο κόσμος ζει για να τους υπηρετεί. Not this time, not here.

  • Like 7
  • Agree 2
  • Sad 4
Link to comment
Share on other sites

Animated GIF

Και κάπως έτσι, ο Λάμπης απέκτησε χριστουγεννιάτικο theme.

Καλημέρα, επαναστάτες του γλυκού νερού.

Υ.Γ. Dark theme θα δούμε κάποια στιγμή; Ήρεμα ρωτάω😛...

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος honda22 έγραψε:

Αν δεν στείλεις δώρα σε εμένα και τον @tommybertsen, μεγάλους πολέμιους των καλημεράκηδων, we join @YDinopoulos with gifs.

 

Δώσε διευθύνσεις και θα  σας στείλει ο ούμπερ τρισμέγιστος @DEADLAZARUS, ο μοναδικός και τιτανοτεράστιος @Seek & Find και η αφεντιά μου. :hehe:

 

Καλημέρα.

 

πριν 9 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

Δυστυχώς οι πράξεις μερικών επηρεάζουν το σύνολο. Με την αγνωμοσύνη που συναντήσαμε τη τελευταία φορά, ορκιστήκαμε να μην ξανασχοληθούμε. Ειλικρινα, μας κόστισε σε χρήματα, χρόνο από τον ελεύθερο χρόνο μας που δεν είναι αρκετός έτσι και αλλιώς και χιλιόμετρα πήγαινε έλα, επειδή κάποιοι πιστεύουν ότι όλος ο κόσμος ζει για να τους υπηρετεί. Not this time, not here.

 

Ξέχασες και τους "πονηρούς" που είχαν κάνει κλίκα και επικοινωνούσαν μεταξύ τους με ΠΜ για να μαζέψουν ψήφους και να μπουν μπροστά και να κερδίσουν.

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Αν είναι να στείλουμε δώρα στην Δ.Ο. να στείλει και κάποιος κανένα μπισκότο της προκοπής στον tommybertsen. Κρίμα είναι να την βγάζει με πτι μπερ!

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 35 λεπτά, το μέλος TopCLR έγραψε:

Καλησπέρα.

Αν είναι να στείλουμε δώρα στην Δ.Ο. να στείλει και κάποιος κανένα μπισκότο της προκοπής στον tommybertsen. Κρίμα είναι να την βγάζει με πτι μπερ!

Είναι τα καλύτερα για ΤΖΙΖ κέικ. Αυτά απλά περίσσεψαν :bleh: 

Τα μπισκότα που τρώω είναι "Τσάνος". Οι δωρεές, δεκτές :hehe: 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος TopCLR έγραψε:

Καλησπέρα.

Αν είναι να στείλουμε δώρα στην Δ.Ο. να στείλει και κάποιος κανένα μπισκότο της προκοπής στον tommybertsen. Κρίμα είναι να την βγάζει με πτι μπερ!

Να στειλουμε κανα μελομακαρονο να αφησουμε τις βλακειες; Ηρεμα ρωταω..

Σε αλλα νεα περιμενω κουτι μητρικη και PSU μπορουν να ερθουν πριν το 15ημερο; Ηρεμα ρωταω x2.

MX-4 ή τη μαμα της FUMA; Ηρεμα ρωταω x3.

 

Καλησπερα!

Υ.Γ: Αντι για τον ginger santa γιατι δε βαλαμε τον δικο μας κουκι που ναι και Δ.Ο; (Δεν Ορμηξα (στον Χοντα) 😛)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Να στειλουμε κανα μελομακαρονο να αφησουμε τις βλακειες; Ηρεμα ρωταω..

 

Τα αποφεύγω. Θέλω να το βγάλω το 2021 :hehe: 

Μόλις τώρα, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Σε αλλα νεα περιμενω κουτι μητρικη και PSU μπορουν να ερθουν πριν το 15ημερο; Ηρεμα ρωταω x2.

 

Όχι. :p Εγώ στάθηκα τυχερός το καλοκαίρι με τo PC της @Olianna και ήρθαν σε λιγότερο από το 10ημερο που έλεγαν. 

πριν 1 λεπτό, το μέλος Seek & Find έγραψε:

MX-4 ή τη μαμα της FUMA; Ηρεμα ρωταω x3.

 

Εντάξει. Η ΜΧ-4 είναι κλασική, αλλά δεν νομίζω να δεις τρελές διαφορές με τη μαμά της φούμα φούμα στα βοτσαλάκια

 

πριν 1 λεπτό, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Υ.Γ: Αντι για τον ginger santa γιατι δε βαλαμε τον δικο μας κουκι που ναι και Δ.Ο; (Δεν Ορμηξα (στον Χοντα) 😛)

Εγώ πρότεινα Αστρολάβο και ένα Χόντα σε στολίδια, δεν με άκουσαν

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.