Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

Σπουδάζει κανείς σε Φυσικό τμήμα οποιουδήποτε Ελληνικού Πανεπιστημίου από μεράκι και όχι από "απλά το δήλωσα στο μηχανογραφικό";

Αν ξέρει κάποιος κάποιον εδώ μέσα...tag him να μου ρίξει ένα pm.

 

____________

Άσχετο...

 

@astrolabos

 

179963722_2021-11-0519_04_25-Window.jpg.6934d9cd651494c5ffaac2185940ef63.jpg

 

 

Έγινε επεξεργασία από Snips
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χτες γύρω στις 23:00-23:15, ήμουν στο μετρό, στην κατεύθυνση προς Ανθούπολη. Σε κάποια φάση, ο συρμός σταμάτησε, πήγαινε μετά πολύ αργά, και με έκπληξη, είδα στα αριστερά μου ένα  βαγόνι (πρέπει να ήταν βαγόνι), μάλλον χαλασμένο (και χωρίς να είμαι βέβαιος, και παραμορφωμένο), μέσα στην μέση των γραμμών. Μεταξύ των σταθμών Μεταξουργείο και Σταθμος Λαρίσης. Μύριζε ο τόπος καμμένο, σαν να'χει γίνει έκρηξη. Έμεινα με την απορία, καθώς δεν είδα κάτι σχετικό. Μύριζε μέχρι και τον σταθμό Σεπόλια. 

Άκουσε κανείς για κάνα περίεργο περιστατικό στο μετρό; 

  • Like 1
  • Confused 1
  • Wow 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Λέτε να βρέθηκα προσωρινά στο Metro 2033? :p 

 

Kαλά πλάκα-πλάκα 12 χρονάκια μένουν. Λέτε να προλάβουν της Σαλονίκης; Για να το κάνουμε squelάκι τώρα που πήραμε το κολάι με τις ταινίες;

  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

metro.jpg
WWW.NEWS247.GR

Το τέλος του έργου του μετρό Θεσσαλονίκης τοποθετείται στις 31 Δεκεμβρίου του 2023, όπως είπε ο πρόεδρος της ΑΚΤΩΡ.

31 Δεκεμβρίου 2023. 

Δλδ όχι 2024, αλλά 2023. 

 

Μου κάνει κάτι σε φάση "μόνο 999.99€" 

  • Haha 8
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Χτες γύρω στις 23:00-23:15, ήμουν στο μετρό, στην κατεύθυνση προς Ανθούπολη. Σε κάποια φάση, ο συρμός σταμάτησε, πήγαινε μετά πολύ αργά, και με έκπληξη, είδα στα αριστερά μου ένα  βαγόνι (πρέπει να ήταν βαγόνι), μάλλον χαλασμένο (και χωρίς να είμαι βέβαιος, και παραμορφωμένο),

 

Είναι απλά ένα glitch in the matrix, στο μέλλον θα εμφανιστεί και ο εκλεκτός.

Θα τον γνωρίσουμε επειδή θα μας πει καλημέρα.

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.