Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

πριν 16 λεπτά, το μέλος honda22 έγραψε:

Γενική ταχυδρομική ακούς; είσαι γτπ καβάλα ντέι ντέι.

 

Εμένα μόλις μου ήλθε το πρώτο από Γενική ταχυδρομική.

Περιμένω άλλο ένα από τους ίδιους, 3 από ACS και 1 από SPEEDEX

 

ΥΓ. Ο κούριερ μόλις με είδε μου είπε καλημέρα και τον καλημέρισα και εγώ.:bleh:

  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι τιποτα ερχονται επενδυσεις

Capture-17.jpg
WWW.IN.GR

Η επαναφορά του σχεδίου αποκατάστασης του χώρου στα πρώην βασιλικά κτήματα ευνοεί την προσέλκυση ιδιωτικού κεφαλαίου στην ευρύτερη περιοχή

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα(?) αυτη τη στιγμη στη Πατρα υπαρχει διαχυτος καπνος παντου, η μυρωδια ειναι αρκετα εντονη και ειναι εμφανη και στην ορατητοτητα. Ο αερας Δ-ΝΔ. Ανεβηκα ταρατσα αλλα δε ειδα πουθενα καπνο. Εασν αυτο ερχεται απο την Ηλεια, δε ξερω τι να πω... κουραγιο σε ολους...

  • Like 1
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ εύκολο όταν είσαι έξω από το χορό να κουνάς το δάκτυλο. Όταν είσαι μέσα στο χορό, βάζεις το δάκτυλο εκεί που δε βλέπει φώς και σφυράς αδιάφορα. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

Είναι πολύ εύκολο όταν είσαι έξω από το χορό να κουνάς το δάκτυλο. Όταν είσαι μέσα στο χορό, βάζεις το δάκτυλο εκεί που δε βλέπει φώς και σφυράς αδιάφορα. 

 

Χίλια συγγνώμη supreme Admin, αλλά, 

Δεν χρειάζεται να είσαι ζαχαροπλάστης για να ξεχωρίσεις το σκατο απ τη καραμέλα.

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.