Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

4 hours ago, tommybertsen said:

Δεν ξέρω όμως αν τους κλέβουν (και γιατί να το κάνουν) , όπως λέει ο Σάλδιος

ανεξήγητο και για εμένα. Κάτι μεταλλικούς γκρι παλιότερα θα μπορούσα να σκεφτώ ότι το κάνουν για το μέταλλο, τους πλαστικούς απορώ. Οι γάτες GF δεν μπορούν να ανοίξουν μόνες τους το καπάκι, σκυλιά ούτε σε εμάς πολλά αδέσποτα. Το κακό είναι ότι περνάει κόσμος και ντουνιάς ψάχνοντας υλικά, οργανωμένοι μάλιστα, δεν πρόκειται περί άστεγων, μετά τους παρατάνε ανοιχτούς κι εκεί γίνεται το έλα να δεις με τα γατιά.

Btw πρέπει να έχει επεκταθεί η μόδα με τους καταλύτες και τις ομάδες κρουσης του Χόντα, αν δεν το έχετε πάρει είδηση, είστε στην Αθήνα και παρκάρετε χύμα το αυτοκίνητο, προσέχετε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Bunny Rabbit GIF

Happy Sunday...

Ναι, αποκλειστική φωτογραφία του Χόντα κι εμού του ιδίου είναι. Κάνουμε γουτσουνιές:hehe:...

 

πριν 7 ώρες, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Καλημερα γουτσου-γουτσου μου

 

πριν 7 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

εμείς όχι, μόνο απορρίματα συν μπλε αακύκλωσης. α) τους κλεβουν β) εννοείται πολλοί δεν ενδιαφέρονται για ανακύκλωση γ) πληγή μεγάλη οι διάφοροι, συγκεκριμένων προσανατολισμών, που ψάχνουν για υλικά και διαλύουν κατά το αγώνισμα το καπάκι του κάδου.

Καλημέρα στα μανιασμένα πλήθη, στον λυσσασμένο Μπέρτσεν (θα τα πούμε εν καιρώ έτσι και πάθει τίποτα το τροφοδοτικούλι μου) και στον γενναίο @Χόντα22.
Αφιερωμένο:
https://www.protothema.gr/world/article/1110809/australia-apisteuto-peristatiko-thumomeno-htapodi-epitethike-agria-se-andra-pou-kolubouse/


ποιο όιστερ αρχηγούλη μου, καλώς μας ήρθες

 

πριν 7 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

σκέφτηκα ειδήσεις-φαγητό (καλά τους κάνουμε)-ΠΟΘ για τον Γενναίο. Κέρδισε το 3, να έρχομαι να ρωτώ «πότε θα κάνεις το πρώτο μπάνιο χοντάκο». Είναι δικός μου αυτός, ήρωας σαν εμένα.

 

πριν 32 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

ανεξήγητο και για εμένα. Κάτι μεταλλικούς γκρι παλιότερα θα μπορούσα να σκεφτώ ότι το κάνουν για το μέταλλο, τους πλαστικούς απορώ. Οι γάτες GF δεν μπορούν να ανοίξουν μόνες τους το καπάκι, σκυλιά ούτε σε εμάς πολλά αδέσποτα. Το κακό είναι ότι περνάει κόσμος και ντουνιάς ψάχνοντας υλικά, οργανωμένοι μάλιστα, δεν πρόκειται περί άστεγων, μετά τους παρατάνε ανοιχτούς κι εκεί γίνεται το έλα να δεις με τα γατιά.

Btw πρέπει να έχει επεκταθεί η μόδα με τους καταλύτες και τις ομάδες κρουσης του Χόντα, αν δεν το έχετε πάρει είδηση, είστε στην Αθήνα και παρκάρετε χύμα το αυτοκίνητο, προσέχετε.

 

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a07Zp0d_460svvp9.webm

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

 β) εννοείται πολλοί δεν ενδιαφέρονται για ανακύκλωση

Ελπίζω να είναι αστείο και να μην πιστεύεις ότι γίνετε ανακύκλωση στην Ελλάδα

Ο μπλε κάδος και η μαφία της ανακύκλωσης στην Ελλάδα

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος ΓιαγκΤ έγραψε:

Ελπίζω να είναι αστείο και να μην πιστεύεις ότι γίνετε ανακύκλωση στην Ελλάδα

Ο μπλε κάδος και η μαφία της ανακύκλωσης στην Ελλάδα

Εδώ πάντως βλέπω συχνά στην βόλτα μου απορριματοφόρο ανακύκλωσης. Το πετυχαίνω όταν βγάζω το σκυλί το βράδυ.

Βέβαια τα περσινά αυτά στατιστικά,  είναι τραγικά...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Εδώ πάντως βλέπω συχνά στην βόλτα μου απορριματοφόρο ανακύκλωσης. Το πετυχαίνω όταν βγάζω το σκυλί το βράδυ.

Βέβαια τα περσινά αυτά στατιστικά,  είναι τραγικά...

Μόλις μαζευτούνε παίρνει φωτιά κατά λάθος η αποθήκη διαλογής

Επίσης

Παράθεση

Το μεγαλύτερο όμως μέρος των απορριμμάτων που φτάνουν στα κέντρα διαλογής, συμφέρει περισσότερο να καταλήξουν στους ΧΥΤΑ σαν «υπόλειμμα» ανακύκλωσης, παρά να διαχωριστούν και να ανακυκλωθούν

Έγινε επεξεργασία από ΓιαγκΤ
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, ΓιαγκΤ said:

Ελπίζω να είναι αστείο και να μην πιστεύεις ότι γίνετε ανακύκλωση στην Ελλάδα


2. δεν πιστεύω
 

όμως
1. δεν ήταν αστείο. Το ότι αδιαφορεί αδικαιολόγητα μεγάλο τμήμα του πληθυσμού, για κάτι σχετικά εύκολο, να ξεχωρίσεις 30 γμσκουπίδια και να πετάξεις τα σωστά σε κάθε κάδο, δίνει καλή δικαιολογία για το 2 (σιγά, αυτοί δεν ενδιαφέρονται ούτε να τα πετάξουν στον σωστό κάδο, θα ενδιαφερθούν να μας ελέγξουν στο φαγοπότι), τους αποθρασύνει, μας κάνει ρεζίλι, με σιχτιρίζει.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, tommybertsen said:

Για να μην το πάθω αυτό, πηγαίνω με το ασανσέρ


αν δεν μας δουλεύεις, σφόδρα πιθανό για περιστέρι, μόλις έκανες αίτηση να συμπεριληφθείς στην ομάδα των Γενναίων (ο Χόντα είναι μόνιμο μέλος, εμφανίζομαι ως guest star). Ενεκρίθη. Θα λάβεις  δωράκι  καλωσορίσματος, σοκολατίτσα 50-60 ετών.

Μπονζούρ.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:


αν δεν μας δουλεύεις, σφόδρα πιθανό για περιστέρι, μόλις έκανες αίτηση να συμπεριληφθείς στην ομάδα των Γενναίων (ο Χόντα είναι μόνιμο μέλος, εμφανίζομαι ως guest star). Ενεκρίθη. Θα λάβεις  δωράκι  καλωσορίσματος, σοκολατίτσα 50-60 ετών.

Μπονζούρ.

 

Για την δουλειά, εννοώ. Ανεβαίνω συχνά πυκνά στον 2ο με το ασανσέρ. Τώρα που θα πάρω και το ποδήλατο, σίγουρα πράγματα.

Σοκολατίτσα να 'ναι και ό,τι να'ναι :p 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Για την δουλειά, εννοώ. Ανεβαίνω συχνά πυκνά στον 2ο με το ασανσέρ. Τώρα που θα πάρω και το ποδήλατο, σίγουρα πράγματα.

Σοκολατίτσα να 'ναι και ό,τι να'ναι :p 

 

 

Create meme "meme boy in pajamas spongebob, unhappy boy in pajamas meme,  unhappy boy " - Pictures - Meme-arsenal.com

 

 

 

 

Spoiler

image.png

 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Ακόμη πιστεύετε ότι έχω μεταμορφωθεί; :( Οου, κραπ

 

Xαχα αυτό θα έλεγε και ένα μεταμορφωμένο περιστέρι που θέλει να μας παραπλανήσει. Καλή προσπάθεια.

 

προυφ-->

image.png

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.