Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

Φέρτε το δω το ζωάκι αυτό, να το εμφανίσω στους τεχνικούς του ΟΤΕ. 50 VDSL, άρχισε γύρω στο 28-29 (32,5 μου πε ότι έδειχνε το μηχάνημα στην RJ11). Από χθες το βράδυ 7,6 δείχνει ο Υπερίων (κλειδώνει στα 10). Μια γλυκιά και τρυφερή καλημέρα σε ΜΠΕΡΤΣΕΝ, Αρχηγούλη, μια σκέτη καλημέρα στους υπόλοιπους.

  • Like 4
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος salde έγραψε:

Φέρτε το δω το ζωάκι αυτό, να το εμφανίσω στους τεχνικούς του ΟΤΕ. 50 VDSL, άρχισε γύρω στο 28-29 (32,5 μου πε ότι έδειχνε το μηχάνημα στην RJ11). Από χθες το βράδυ 7,6 δείχνει ο Υπερίων (κλειδώνει στα 10). Μια γλυκιά και τρυφερή καλημέρα σε ΜΠΕΡΤΣΕΝ, Αρχηγούλη, μια σκέτη καλημέρα στους υπόλοιπους.

 

7.6 είναι καλά, είχα πάρει στον ΟΤΕ τηλέφωνο και τους είπα όχι πάνω από 8 στον σάλντε.

Γιατί με την vdsl την 50 θα κάνεις κλικ και θα μας ρουφάς τα μπαντγουη με κάθε refresh.

 

Kαλημέρα.

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος salde έγραψε:

Φέρτε το δω το ζωάκι αυτό, να το εμφανίσω στους τεχνικούς του ΟΤΕ. 50 VDSL, άρχισε γύρω στο 28-29 (32,5 μου πε ότι έδειχνε το μηχάνημα στην RJ11). Από χθες το βράδυ 7,6 δείχνει ο Υπερίων (κλειδώνει στα 10). Μια γλυκιά και τρυφερή καλημέρα σε ΜΠΕΡΤΣΕΝ, Αρχηγούλη, μια σκέτη καλημέρα στους υπόλοιπους.

 

Το Μαντείο των Δελφών μου λέει ότι ψεύδεσαι.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, honda22 said:

Το Μαντείο των Δελφών μου λέει ότι ψεύδεσαι.


πες μου τι ξέρεις. Είναι συνωμοσία σίγουρα. 

Ωραία, αποσυνδέεται κιόλας. Καλημέρα Χόντα.

Έγινε επεξεργασία από salde
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Simon said:

@salde Γιατί δεν έβαλες οπτική αφού έκανες την αλλαγή; 


Πόσα σε πλήρωσε ο αστρολάβος. Μόνο αυτό γράψε μου. Έναν αριθμό. Αν δεν φτιαχτεί ούτε αύριο που μου είπαν, σκέφτομαι να κάνω και φόνο. 

Δεν υπάρχει οπτική. Μόνο ο Ο΄΄υλτρας κι εγώ έχουμε μείνει εδώ μέσα. Κι ο Ούλτρας έχει χωριό να πάει. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Δεν υπάρχει οπτική.

 

Κατάλαβα... Ρώτησα επειδή στη δουλειά η οπτική του ΟΤΕ είναι όπως πρέπει.

 

Spoiler

11100792487.png

 

Spoiler

TrollFace.thumb.jpg.ba85b4f4f79b2a7c5c81bc6e35aeef9e.jpg

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μετά τη νιοστή αποσύνδεση, μου δείχνει διαφημισούλα στο ΠΟΘ, κοσμοτε ταχύτητες εως 200 Mbps. Που ναι αυτά τα ανθρωπάκια με τους κασμάδες που βάζει ο κουκης στα τζιφ. Να βρω κάποιον να πάω να εκτονωθώ. Ο Χόντα είναι μακριά, τον αρχηγούλη δεν μπορώ να τον δολοφονήσω τον λατρεύω, είμαστε είδος προς εξαφάνιση, ο σάιμον έχει βάλει υποψηφιότητα, ίσως κάποιον περαστικό εδώ στο δρόμο, τον άμπελ ή τον παλμέιρας, κάποιον θα βρω.
 

9600 ή 14400 είχε συνδεθεί την πρώτη φορά το ντάιαλ απ. Δεν ήταν Mbps, έκανε και τουτ τουτ. Η Μεγάλη Στιγμή της χώρας θα είναι η Ημέρα που ο ΟΤΕ θα γίνει κανονική ντόιτσε τέλεκομμ. Είναι πιο ΟΤΕ από τον ΟΤΕ αυτοί. Θα ζήσετε μεγάλες δόξες, και καλημέρα να τους πεις θα χρεώνεσαι γιουρομπιτκόινς. Προς το παρόν είναι ήπιοι, δεν έχουν εμφανίσει το αληθινό πρόσωπο.

Όλα αυτά επειδή ψήφιζε ο σισισταβ Κόκκαλη Σημίτη, ο Κούκης τραλαλα, ο αρχηγούλης Κόκκαλη ΚΚΕ, ο Χόντας Κόκκαλη Έβερτ, ο Γιάγκος Κοπελούζο Μητσοτάκη κι ο Σωτήρης καβάλαγε μπαλκόνια στη Φυλής. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.