Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

πριν 39 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

δεν με ενοχλεί, ότι κι αν αγοράσεις εκτός από τις λιμουζινάρες που δικαιούμαστε μοναχα ο Μπέρτσεν κι εγώ. Οι υπόλοιποι έχετε φαγωθεί, νιντ φορ σπιντ, περιοριστίτε στις κατηγορίες σας.
Αν νιώσουμε μεγαλόθυμοι και συμφωνεί κι ο Μπέρτσεν, ίσως σας επιτρέψουμε την άλλη αυτοκινητάρα το σουπερμπ. 

 

Δεν κάνετε για εκλεπτυσμένα πράγματα δίποδοι αγκρίκολες.

Ούτε σπιριτ οφ εξταζι  ούτε καν τα δαχτυλίδια της οτο-ούνιον δεν θα σας δωθούν.

Ασε που ότι ακριβότερο της άμμου εν τη ερήμω είναι και ταξικό πλέον. Θα σας στέλνουν αρρώστιες οι μη έχοντες.

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, salde said:

«Έχετε δίκιο Δόκτωρ Κύρο. Καμιά σχέση με σφαίρα». Σου έχω (σχετική) εμπιστοσύνη ότι μπορείς να ανταπεξέλθεις και σε αυτή την αποστολή.

 

Λυπάμαι. Θα δυσκολευτώ πολύ να κρατηθώ. Μετά το στρατό με έπιασε αλλεργία στη βλακεία και αντιμιλώ.

9 hours ago, DEADLAZARUS said:

Πού βρίσκεται το Μπελίζ;

 

Άλλο Μπελίζ κι άλλο Μπενίν...

34 minutes ago, TopCLR said:

 Φαντάζομαι είναι λίγοι που μάθαιναν στην γεωγραφία την Ροδεσία!

 

Παππού, εμείς το λέμε Ζιμπάμπουε!:hehe:

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Λυπάμαι. Θα δυσκολευτώ πολύ να κρατηθώ. Μετά το στρατό με έπιασε αλλεργία στη βλακεία και αντιμιλώ.

 

Άλλο Μπελίζ κι άλλο Μπενίν...

 

Παππού, εμείς το λέμε Ζιμπάμπουε!:hehe:

Κι εγώ Ζιμπάμπουε την λέω, μπας και δεν είμαι παππούς ακόμα (τουλάχιστον δεν έχω άνοια); :p

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, PetrosD said:

Λυπάμαι. Θα δυσκολευτώ πολύ να κρατηθώ... και αντιμιλώ


Δεν πιστεύω στα μάτια μου! Τι διαβάζουν Δία! Δεν θα την ξέρεις αυτή τη λέξη στις αποστολές. Για Πρώσος αξιωματικός πας, όχι για Ρομπέν των Δασών.

 

1 hour ago, PetrosD said:

Επ!


Έχει δίπλωμα αυτοκινήτου ετούτος ρε παιδιά; Το 'χει δει κανείς;

  • Like 1
  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:



ρε τι μου λες; γιατι θα πηδηχτω απο το παραθυρο :p

 

Μιλαμε για Ελληνα, μιλαμε για 27 χρονων, μιλαμε για εναν ανθρωπο μεγαλωμενο μεσα απο τα social media, για μια εποχη που εχουμε αφθονη πληροφορια στα χερια μας οποτε την θελουμε, οπως την θελουμε και δε ζουμε στην εποχη της britanica απο τομους.
ΚΑΜΜΙΑ λογικη και ΚΑΜΜΙΑ ανοχη δεν υπαρχει οταν εχει μια υδρογειο μπροστα του και να μη ξερει πως να βρει την χωρα του.
Με συγχωρειτε αλλα δεν υπαρχει καμμια δικαιολογια και δε καταλαβαινω τι συζηταμε.

Εγώ δεν λέω για Έλληνα :hehe: 

Έτσι όπως το έγραψες κατάλαβα ότι ρωτούσαν κάποιον σε κάποιο ρεπορτάζ παλαιότερο ? 

Αλλά εσύ εννοείς τωρινό, φρέσκο, ρωτώντας έλληνες. Οκ, ντάξει, 27 χρονώνε , ακούγεται κάπως να μην ξέρει :p 

 

Βέβαια, μου θύμισες που στο Δημοτικό (έκτη τάξη νομίζω) ρώτησε η δασκάλα "ποια είναι η πρωτεύουσα της Ελλάδας παιδιά; " Σηκώνουμε χέρι 10 παιδιά (οι υπόλοιποι δεν ήταν σίγουροι λογικά), μια συμμαθήτριά μου γελαστή γελαστή έχει ξεβιδωθεί, μόνο που δεν πέταξε το χέρι της στον πίνακα. 

"Πες Δέσποινα", λέει η δασκάλα

Spoiler

"Η ΕΛΛΑΔΑ ΦΥΣΙΚΑ, κυρία"

?

 

πριν 9 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

"Η ΕΛΛΑΔΑ ΦΥΣΙΚΑ, κυρία"

?

Το είχα δανεικό για κάνα μήνα, δεν μπορώ να απαντήσω για αυτά που ρωτάς. Απλά το μόνο που θα πω είναι πως το συγκρίνω με τον υπολογιστή του Πέτα

  • Like 2
  • Haha 4
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, tommybertsen said:

Το είχα δανεικό για κάνα μήνα, δεν μπορώ να απαντήσω για αυτά που ρωτάς. Απλά το μόνο που θα πω είναι πως το συγκρίνω με τον υπολογιστή του Πέτα


o υπολογιστής του όμως, σκυλί, ακόμα εργάζεται. Κι αυτό σκυλί ήταν.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος salde έγραψε:


o υπολογιστής του όμως, σκυλί, ακόμα εργάζεται. Κι αυτό σκυλί ήταν.

Α, σκυλί ήταν; Νόμιζα κινητό 

Spoiler

?

 

Το ότι με κάποιο μαγικό τρόπο, αντικατέστησα την παράθεση του μηνύματός σου με το "η Ελλάδα φυσικά κυρία", δεν ξέρω αν θα πρέπει να με ανησυχεί :hehe: 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Το ότι με κάποιο μαγικό τρόπο, αντικατέστησα την παράθεση του μηνύματός σου με το "η Ελλάδα φυσικά κυρία", δεν ξέρω αν θα πρέπει να με ανησυχεί :hehe: 

 

 

Χοδέρ λος ψιχουλίτος κον εσα κυρία εστάν οστίας.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, tommybertsen said:

δεν ξέρω αν θα πρέπει να με ανησυχεί

θα πρέπει. Μου πήρε λίγα δευτερόλεπτα να καταλάβω τι γράφεις, θυμήθηκα ότι σε είχα ρωτήσει νωρίτερα οπότε no worries για αυτό. Εσύ όμως αν σκοπεύεις να μπλέκεσαι με τις παραθέσεις  μελλοντικά, θα βρεις μπελά!
Είναι ανελέητοι τούτοι δω! Είσαι και κρυπτοκαλημεράκιας βαθιά μέσα σου, φλάξου!
 

Τι ποιον από όλους ρε Πέτα, μας δουλεύεις; Εκείνον που θα βάλεις γουιντοου 10 και  λίνουξ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πες μας κιόλας ότι γλώσσα συστήματος έχεις τα ελληνικά να δέσει το γλυκό. Διανομή λίνουξ έμαθες ποια έχεις; Μας άναψε φωτιές ο κούκις πάνω που είχαμε κατασταλάξει, θα τον βαρέσουμε εν καιρώ σε κατάλληλο νήμα, για εσένα όμως πρέπει να γνωρίζω τι έχεις για να αποφασίσω αν θα αλλάξεις ή όχι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος salde έγραψε:

Είσαι και κρυπτοκαλημεράκιας βαθιά μέσα σου, φλάξου!

Το είπες, βαθειά μέσα μου. Λέω καλημέρα από μέσα μου, δεν με ακούει κανείς.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tommybertsen said:

βαθειά


είχα γκουγκλαρει :p έτσι όπως το γράφεις μου αρέσει καλύτερα, ανώτερες σκοτεινές δυνάμεις του Σύμπαντος διαφωνούν μαζί μας, τις ακολούθησα.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.