Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

πριν 3 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

Και εκεί που βλεπαμε καποια ρεπορταζ στο Σύνταγμα που ρωτάνε περαστικούς ρωτώντας που είναι η κάθε χώρα και κάποιοι δεν ξέρουν που είναι η Ελλάδα και λες δε μπορεί να συμβαίνει κάτι τέτοιο, τελικά αναθεωρεις οταν συναντάς ενα τέτοιο άτομο.

Επεσα απο τα σύννεφα όταν δεν γνώριζε που είναι η Ελλάδα στην γη.

 

Είναι πάνω από όλους, στην κορφή της πυραμίδας ?

200.gif

  • Like 3
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 

Αυτό βέβαια προϋποθέτει και δυνατότητα ερμηνείας ενός χάρτη. Δεν είναι απλές γνώσεις.

Το μαθαίνεις στο εμείς και ο κόσμος στην πρώτη/δευτέρα δημοτικού.

 

 

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a8E4K0e_460sv.mp4

  • Like 2
  • Haha 3
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, PetrosD said:

Εγώ πεινάω.


επιτέλους, μια φορά που αναλαμβάνεις πρωτοβουλία χωρίς να ταράξεις το Επιτελείο. Συντονισμένος πλήρως με το mode της ηγεσίας. Νομίζω θα σου δώσω ένα μικρό παράσημο, αν επαναλαμβάνεις την επιτυχία συχνότερα θα προαχθείς σε Ανθυποπλοίαρχο.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

Ενα google maps να ανοιξεις, σε παει αυτοματα εκει.. Ενα ζουμ αουτ να κανεις θα δεις που σκ@τα ειναι.
Δεν υπαρχει δικαιολογια.
Δε μπορει 27 χρονων να μην γνωριζει. Τι να πω. 

Εσύ, πριν ανοίξεις το γουγλ μαπς, ξέρεις που ακριβώς πέφτει η Γουατεμάλα; :hehe: 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 18 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Εσύ, πριν ανοίξεις το γουγλ μαπς, ξέρεις που ακριβώς πέφτει η Γουατεμάλα; :hehe: 

Κεντρική Αμερική. Συνορεύει με Μεξικό, Ονδούρα και (νομίζω) Ελ Σαλβαδόρ! Τι κερδίζω; :p 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, tommybertsen said:

Εσύ, πριν ανοίξεις το γουγλ μαπς, ξέρεις που ακριβώς πέφτει η Γουατεμάλα; :hehe: 

 

Αν και ξέρω που βρίσκεται, θεωρώ απαράδεκτο κάποιος να μην ξέρει που είναι στο χάρτη, όταν τον ρωτήσουν. Όπως αυτούς που ρώτησαν που είναι η Ελλάδα, ενώ περπατούσαν στην πλατεία Συντάγματος.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, tommybertsen said:

Εσύ, πριν ανοίξεις το γουγλ μαπς, ξέρεις που ακριβώς πέφτει η Γουατεμάλα; :hehe: 

Αν θεωρείς ότι έχει τη ίδια βαρύτητα οκ..  Και ναι ακριβώς δε ξέρω για την Γουατεμάλα αλλά δε θα ψάχνω Ευρώπη ούτε Ασία..

Εδώ μιλάμε δεν ήξερε προς τα που να κινηθεί και μου λέει ναι ειμαι λίγο αγεωγραφητος.. Το πολύ ποιο είναι; να έψαχνε την Ελλάδα στο φεγγάρι;

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος TopCLR έγραψε:

Κεντρική Αμερική. Συνορεύει με Μεξικό, Ονδούρα και (νομίζω) Ελ Σαλβαδόρ! Τι κερδίζω; :p 

Dwight Lets Do This GIF by The Office

Πού βρίσκεται το Μπελίζ; 

Καλημέρα.

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 41 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Πού βρίσκεται το Μπελίζ; 

Ευκολάκι. Πού βρίσκεται η Σούλα, μπορείς να μου πεις;

Εδώ σε θέλω.

 

Καλημέρα σας.

Ακολουθεί βίντεο που λέω καλημέρα σε χόντα και τόμμυ.

 

Spoiler

 

 

:p

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

Αν θεωρείς ότι έχει τη ίδια βαρύτητα οκ..  Και ναι ακριβώς δε ξέρω για την Γουατεμάλα αλλά δε θα ψάχνω Ευρώπη ούτε Ασία..

Εδώ μιλάμε δεν ήξερε προς τα που να κινηθεί και μου λέει ναι ειμαι λίγο αγεωγραφητος.. Το πολύ ποιο είναι; να έψαχνε την Ελλάδα στο φεγγάρι;

Είναι χώρα εξαγωγής καφέ, για μένα έχει βαρύτητα :bleh: 

 Αν ο άλλος περπατούσε στην Ελλάδα και δεν ήξερε που είναι, είναι λίγο αστείο. Πως γίνεται δε καταλαβαίνω. Είπε "θα πάω φέτος Ελλάδα (την οποία ξέρω σαν χώρα) η οποία δεν ξέρω που είναι, έτσι για το χαβαλέ" ; 

Γενικά, το να μην ξέρει κάποιος που είναι η Ελλάδα, λογικό μου φαίνεται :p Το να περπατάει σε αυτή και πάλι να μην ξέρει, όχι! 

Βέβαια χαβαλέ έκανα για την Γουατεμάλα, για τον Άγιο Δομίνικο ήθελα να ρωτήσω :rofl: 

 

 

 

πριν 8 ώρες, το μέλος TopCLR έγραψε:

Κεντρική Αμερική. Συνορεύει με Μεξικό, Ονδούρα και (νομίζω) Ελ Σαλβαδόρ! Τι κερδίζω; :p 

Κερνάω καφεδάκι Γουατεμάλας :hehe: 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος p55 έγραψε:

Ευκολάκι. Πού βρίσκεται η Σούλα, μπορείς να μου πεις;

Στο Μπελίζ, βέβαια, τι ρωτάς;?

πριν 8 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Καλημερα λαε μου!

image.jpeg.857bacd7478eaaf3b7bfc840ae6a77ba.jpeg

Καλημέρα, ηγέτη μας.

-Τι ώρα είναι, ψοφιολάζαρε;

-'Ο,τι ώρα θες εσύ (ώρα για καλημέρα δηλαδή), Seek & Find.

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
  • Like 2
  • Agree 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.