Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

πριν 40 λεπτά, το μέλος honda22 έγραψε:

Είχατε και στο χωριό σας ρεύμα δλδ;

Ναι, και ρεύμα και ρέμα.

 

πριν 41 λεπτά, το μέλος honda22 έγραψε:

Να αγοράσετε πάουερ μπανκς. Ώχου μωρέ.

 

Πάουερ Ρέιντζερς κάνει; 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, astrolabos said:

O Τομμυς είχε ρεύμα επειδή του το έφεραν τα περιστέρια


το πιάσαμε το υπονοούμενο αρχηγούλη. Στον χάιδεψαν και σένα, οπότε μόνο ο Τόμμυς έχει επιτυχές πείραμα με το μέρος του. Εσύ καιρός ν'αρχίσεις φανατικά τις καλημέρες να αλλάξει η τύχη. Έχε και κάνα παστό στην καβάντζα να μην εξαρτάσαι από ψυγεία.

Για τον Χοντάκο δεν συζητάμε καν. Για να γράφει εδώ, έχουμε multiple choice α) έκανε γονατιστος τάμα στην Άγια Καλημέρα μπας και του αποκαταστήσουν τη βλάβη β)το παλεύει από Αράχωβα με κάνα τάπατωκ γ)τον έχουν ήδη συλλάβει και γράφει από κέντρο κράτησης. Διαλέγετε και παιρνετε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λίγο πριν κοπεί το ρεύμα σε εμάς (κάνα 30άρι δευτερόλεπτα πριν) άρχισε να βαράει το UPS από το δίπλα δωμάτιο. Πήγα να το δω, δεν κατάλαβα γιατί σφύριζε και το έκλεισα. Μετά, όταν επέστρεψα, έπεσε σιγά σιγά το ρεύμα και έκλεισε το pc.

Μόλις ήρθε το ρεύμα, γολγοθάς πάλι για να ανοίξει, όταν άνοιξε δεν λειτουργούσε το πληκτρολόγιο. Μετά από 2 restart έφτιαξε και αυτό. Τώρα ευτυχώς, όλα καλά.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

κι εσύ χωρίς ups Πέτα; Σε άλλο υπολογιστή το είχες; Τυχεροί που δεν κλάψαμε κάνα component/περιφερειακό. (άλλος ένας αντικαλημεράκιας με διακοπή). Μόνο Τόμμυς και p55 με επιτυχές πείραμα εως τώρα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jack Nicholson Hair GIF by MOODMAN

Στη Μυτιλήνη χρησιμοποιούμε την καταπληκτική ρευματόβουρτσα, καθώς οι διακοπές είναι συχνές.

Εξαιρετικό προϊόν, σου κάνει κι ένα μαλλί...

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

τι λεκανοπέδιοι; Μέχρι και Καλαμάτα η διακοπή, διαβάσατε τον Αρχηγό. Τον ρωτάς, απαντάει για περιστέρια. Ο άλλος για power banks. Ο Πέτα, θεός, έκλεισε το ups μόνος του. Βρισκόμαστε εμπρός σε επιστημονικά βεβαιωμένη κατάρριψη θεωρίας.

Μονάχα Τόμμυς και ποιητής55 τη σκαπούλαραν. Η κόκκινη Καλημεροκυρία δεν ξέρω ακόμα. Εύχομαι να την γλύτωσε, θα έχουμε πλήρη απόδειξη.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Μονάχα Τόμμυς και ποιητής55 τη σκαπούλαραν.

 

Ο ένας είναι μοντ και έχει φίλους αντμιν, εγώ έχω φίλους στον ΑΔΜΗΕ.

Είτε ισχύει το παραπάνω, είτε  στους πιο όμορφους δεν κόβουν το ρεύμα. Για εμένα είμαι σίγουρος, για τον Τομμυ δεν ξέρω.:bleh:

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από p55
  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Βρείτε μια 3080 στον ΣΣ, άνθρωπο θα σώσετε.
 

8 minutes ago, Rusty_Cookie said:

οι μόνες διακοπές που είχαμε ήταν στις Κυκλάδες

επειδή περίσσευαν από το φθηνό ρεύμα. Κι όχι τριήμερα /τετραήμερα. Διπλοβδόμαδα και σε ρεπετισιόν. Κάτσε να εμφανιστεί ο @sotiris να μας πει που γνώρισε και τη Δήμητρα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Snips said:

https://www.awakengr.com/mystirio-oson-gennithikan-eos-1985/

 

>"Είχες την τύχη να μεγαλώσεις σαν παιδί…"

 

Ε, καλά, όχι κι όλοι. Έπαιζε και μπόλικο (αν)νάτσουραλ σελέξον! ?

image.png

 

Κι αν πάμε και αρκετά πιο πίσω:

being-28-1019-b-c-2019-1819-twas-a-good-

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα καλύτερο κείμενο τέτοιας απόκλισης, δεν σταματά στο 1985 αλλά νωρίτερα. Το συγκεκριμένο εκτός από λίγα που όντως συνέβαιναν έχει πολλές αναφορές που δεν ισχύουν. Στην Αθήνα ούτε κατά διάνοια ορισμένα.
 

Έχω δε κι ένα από ακόμα παλαιότερη γενιά με παρόμοιους ύμνους για την δική τους εποχή και φρίκη για τα όσα συνέβαιναν την δεκαετία του 70. Οι περισσότεροι νοσταλγούν τη νεότητα, όχι την εποχή.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος p55 έγραψε:

 

Ο ένας είναι μοντ και έχει φίλους αντμιν, εγώ έχω φίλους στον ΑΔΜΗΕ.

Είτε ισχύει το παραπάνω, είτε  στους πιο όμορφους δεν κόβουν το ρεύμα. Για εμένα είμαι σίγουρος, για τον Τομμυ δεν ξέρω.:bleh:

 

 

 

Δεν είναι η ομορφάδα μου ούτε οι αδμινιστράτορες 

Είναι πως το συγκεκριμένο σημείο του Περιστερίου, το έχουν ξεχάσει και οι περιστεριώτες αλλά και η ΔΕΗ, οπότε, there you have it :bleh: 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.