Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος Seek & Find έγραψε:
  Hide contents

Γαργαλατα γαργαλατα

ειχ' ο καφες μου γαλατα

τ' αστεια μου αναλατα

και μια καλημερα!

τα τέτοια μου εζάλατα

 

Fixed ?

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, honda22 said:

Σήμερα το πρωί 

{αν δεν έχεις αγοράσει εκείνο το μπογιατοκούτι που έψαχνες από UK και σ' ενδιαφέρει ακόμα, ψάξε μήπως το έχουν σε καμιά Βόρεια Ιρλανδία (αυτό είναι UK περίπου) ή EIRE Ιρλανδία}

p55 σε παρακαλώ μονάχα, μην το δώσεις για μελοποίηση στον Πέτα, τρέμω τι μουσική θα του βάλει. Γίνεται μαντινάδα ωραία, παραδοσιακή, θα μπορεί να μπαίνει σε ηχητικό κάθε πρωί με την έπαρση σημαίας ΠΟΘ, να το ακούνε. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

{αν δεν έχεις αγοράσει εκείνο το μπογιατοκούτι που έψαχνες από UK και σ' ενδιαφέρει ακόμα, ψάξε μήπως το έχουν σε καμιά Βόρεια Ιρλανδία (αυτό είναι UK περίπου) ή EIRE Ιρλανδία}

p55 σε παρακαλώ μονάχα, μην το δώσεις για μελοποίηση στον Πέτα, τρέμω τι μουσική θα του βάλει. Γίνεται μαντινάδα ωραία, παραδοσιακή, θα μπορεί να μπαίνει σε ηχητικό κάθε πρωί με την έπαρση σημαίας ΠΟΘ, να το ακούνε. 

 

Swaz... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πόσο το swaz; το βάζω στο μωσαϊκό, πλακάκια κλπ. Το ε΄χε φθηνά ο Σπανός (είναι διαγωνίως απέναντι από msystems) αν θυμάμαι.
Έχω διαβάσει διφορούμενα, μέχρι στιγμής δεν έχει κάνει ζημιά, αν ξέρεις παραπάνω, μίλα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος salde έγραψε:

p55 σε παρακαλώ μονάχα, μην το δώσεις για μελοποίηση στον Πέτα, τρέμω τι μουσική θα του βάλει.

 

Μουσική που κάνει τους άλλους να τρέμουν, ενδιαφέρον.

Αυτό αξίζει να το ακούσει κανείς.

 

g1GTW3v.gif

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος GFFermari έγραψε:

 

Φαντάζεσαι να ήταν Δευτέρα και να έπρεπε να βγεις έξω να πας στη δουλειά σου; 

Με τίποτα δεν είστε ευχαριστημένοι, μόνο καλημέρες ξέρετε να λέτε :hehe: 

  • Like 5
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος salde έγραψε:

Επίσης. Αρχηγούλη κόπηκε και σε σένα το ρεύμα χθες βράδυ; Χοντάκο; (ο Τόμμυς είχε ρεύμα επειδή δεν λέει καλημέρες).

 

O Τομμυς είχε ρεύμα επειδή του το έφεραν τα περιστέρια

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.