Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

πριν 1 λεπτό, το μέλος salde έγραψε:

Αλλά του f117 θεώρησα ότι αναφέρεται στο σύστημα της υπογραφής του, για dev είναι;

 

Με 38 ταμπ ανοιχτά, χαλάρα θα στοιχημάτιζα dev-related ενασχόληση.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

όχι όχι σαδ. Εσύ λες το λογικό. Θα μας πει ο f117 αύριο τι tabs είναι. Προκαταβολικά, για τον εαυτό μου μιλώντας, τα πολλά tabs παραπέμπουν σε οκνηρία και έλλειψη καλής οργάνωσης. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στους Μανώληδες που γιορτάζουν σήμερα και τρία κιλά καλημέρες.

 

 

Του Μανωλιού του είπανε, χρόνια πολλά, οι Λαμπίτες

έλα, έλα, χρόνια πολλά, οι Λαμπίτες

που από τα μελομακάρονα είχανε σακχαροδιαβήτες.

 

Όταν γεράσει ο άνθρωπος κι όταν αδυνατίσει
έλα, έλα, κι όταν αδυνατίσει
ούτε να φάει πια μπορεί, ούτε και να καλημερίσει.

 

Καλές γιορτές

 

:hehe:

  • Like 3
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Καλή σου μέρα σηκ, καλημέρα στα πλήθη, εορτάζοντα ή οδυρόμενα. Ρεπόρτ τον χόντα, κάπως βρήκε την φωτογραφία μου και την ανέβασε ΠΟΘ χωρίς να συναινώ.

2 hours ago, p55 said:

τρία κιλά καλημέρες.

μετράνε των προηγούμενων ημερών ή μηδενίζει το κοντέρ στις 25 Δεκεμβρίου; Τα δύο τα έχω ξοδέψει ήδη,  αδικία να μου επιτρέπεται μόνο ένα κι ο αστρολάβος να έχει δικαίωμα για περισσότερα! Κούκις δώσε μου άδεια να προμηθευτώ τα δέοντα αναλώσιμα! southfag

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ετσι Πρωτέας! ΒΟΤ να τους θυμίζεις, να νιώθουν τύψεις οι δύο της ομάδας μου, το χουν ρίξει στα φαγοπότια, πήγε κι η μεγαρίτικη μαϊμού να τους ξεσηκώνει με το Cyberpunk αντί να προπονηθεί εκεί στο ΒΟΤ να πετύχει κάνα στόχο μην τον τρυπάνε με το καλημέρα κάθε που ανοίγει το παιχνίδι. Τους έμαθε και το σκι στα Καλάβρυτα, καλά κρασιά τώρα, να δω πως θα συμμαζευτούν.

Καλά που βρέθηκες κι εσύ να είσαι σοβαρός.

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 ώρες, το μέλος PetrosD έγραψε:

Έβαλα και σκληρή σιλικόνη πάνω σε ένα πηνίο που έκανε θόρυβο

https://www.skroutz.gr/s/15227108/Πολυεστερας-01793-01793-Περιγραφή-0-8Lt.html

https://www.skroutz.gr/s/23110607/MEKP-50-25gr-Καταλύτης-για-πολυμερισμό-πολυεστέρα.html

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Λίγα βίντεο που είδα στο ίντερνετ λένε ότι δε σώζεται η κατάσταση. Άλλαξα θέση στον υπολογιστή και τώρα δεν το ακούω. Θα το έχω υπ' όψιν μου όμως, γιατί θα χρειαστεί στο μέλλον.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! 

Θέλω να πάρω το PS5, υπάρχει πουθενά ή το αγοράζεις με το δελτίο σαν το εμβόλιο της pfizer?

Σοβιέτ γίναμε τελικά!

Το βλέπω εξαντλημένο εδώ και 1 βδομάδα που το ψάχνω.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.