Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

πριν 1 ώρα, το μέλος honda22 έγραψε:

Θέλετε αυγά εσείς οι πρωτευουσιάνοι;

 

Το Πάσχα αλλά και να μην έχει δεν πειράζει, ξέρω μια βλάχα σε χωριό.

 

πριν 22 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Πήρε παράταση το 2020 για τουλάχιστον 2 μήνες ακόμα.

 

Εκανε επιμήκυνση για να το καταλάβουμε καλύτερα, δηλαδή παίρνουμε το 2020 το μακρύτερο. 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 43 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

Το Πάσχα αλλά και να μην έχει δεν πειράζει, ξέρω μια βλάχα σε χωριό.

Μου χουνε μεινει απο μια διαδηλωση να στειλω αν ειναι μη χαλασουνε

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Μου χουνε μεινει απο μια διαδηλωση να στειλω αν ειναι μη χαλασουνε

 

Μπορείς να τα αναθρέψεις και να βγάλεις κοτούλες.

I mean, κάθεσαι που κάθεσαι.

 

@Lakisss

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

ποιο παιδάκι p55 έγραψε fuck 2020; Καθήστε ήσυχοι, μη λέτε μεγάλες κουβέντες, ο καιρός γαρ εγγύς! Δεν αγοράζεις βιβλιαράκια Λιακόπουλου αστρολαβάκι μου; Κοροϊδεύεις ε; Χοντάκο, δεν σου αρέσει να σας κλείσουμε ε; Θες περιπέτειες και γύρες για το 2021;

https://www.protothema.gr/technology/article/1076502/exogiinoi-se-geitoniko-astriko-sustima-poio-stoiheio-foudose-kai-pali-ta-senaria/


 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος salde έγραψε:

ποιο παιδάκι p55 έγραψε fuck 2020;

 

Εγώ, αλλά αν απαντούσε κάποιος άλλος, θα έλεγε ΑΥΤΟΣ 1-0.

 

Μία ώρα πριν, το μέλος salde έγραψε:

 

Μέχρι και οι εξωγήινοι θα μας πουν καλημέρα (γιατί είναι πρωχό, όχι σαν κάτι άλλους).

Για δες τη μαγική σου σφαίρα, ο Γκοντζίλα πότε έρχεται ; 

 

Good Morning GIF - Good Morning Goodmorning GIFs

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

Καλημέρα,

ποιο παιδάκι p55 έγραψε fuck 2020; Καθήστε ήσυχοι, μη λέτε μεγάλες κουβέντες, ο καιρός γαρ εγγύς! Δεν αγοράζεις βιβλιαράκια Λιακόπουλου αστρολαβάκι μου; Κοροϊδεύεις ε; Χοντάκο, δεν σου αρέσει να σας κλείσουμε ε; Θες περιπέτειες και γύρες για το 2021;

https://www.protothema.gr/technology/article/1076502/exogiinoi-se-geitoniko-astriko-sustima-poio-stoiheio-foudose-kai-pali-ta-senaria/


 

 

Ephr_41WMAQENB8.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εσύ Χόντας είσαι σοβαρό άτομο σε τέτοια ζητήματα. Σοκ και δέος. Οι άλλοι θέλουν να κάνουν πλάκα, δεν ακούν τίποτα. Που να μας καταλάβουν ρε χόντα...

Του λέμε, μην κακομελετάς, θα εμφανιστούν κι εξωγήινοι, σου απαντά δεν πειράζει θα μας πουν καλημέρα. Ε ας την πουν από κει που κάθονται ρε φίλε, είναι ανάγκη κι αυτούς τώρα να τους εντοπίσουμε; Απ' τη μια πόρτα θα βγει ο κορωνοϊός, ο Ερντογάν, η τέταρτη εθνική, δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο, απ' την άλλη θα μπουν οι εξωγήινοι; Αν τους μπει καμιά ιδέα να περάσουν από δω για καφεδάκι. θα μας λέει μετά «παιδιά δεν το εννοούσα, δεν τους κάλεσα εγώ.»

Δεν του φτάνουν οι εξωγήινοι, θέλει και τον γκοτζίλα. Να δω τη μαγική μου σφαίρα γράφει! Ποια μαγική σφαίρα νεαρέ; Στο σούπερ μάρκετ δες, έχουμε ΚΑΙ γκοτζίλα να σας προσφέρουμε:

beb07f33090bab726268b9e833460bff.jpg

  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.