Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

πριν 18 λεπτά, το μέλος honda22 έγραψε:

 

a1da5ce4616baee880e3dc29d4f2ad48--memes-

 

Πες μου πώς το θες το σουβλάκι.

 

thehomeissue_souvlaki.jpg
SPIROSSOULIS.COM

Πείτε μας πώς τρώει το σουβλάκι, να σας πούμε τι σεξ κάνει.

 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος p55 έγραψε:

 

Πες μου πώς το θες το σουβλάκι.

 

thehomeissue_souvlaki.jpg
SPIROSSOULIS.COM

Πείτε μας πώς τρώει το σουβλάκι, να σας πούμε τι σεξ κάνει.

 

 

 

Vegans will steal your wives.

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Άκυρα όλα. 256 κατηγορίες επινόησες ρε Σπύρο Σούλη, πραγματικό σουβλάκι ούτε μία. Πόσο φέιλ πια. Κι ο Άγγελος Χαριστέας μια στις 300 τα κατάφερνε να βει δίχτυα. Αδίκως το διαβάσαμε το σύγγραμα, δεν μας περιλαμβάνει.

Η ομάδα όμως πετάει: ο Λάκιςςς στην κοσμάρα του, θα φάμε στην μάπα το Τραμπ να μην προλαβαίνουμε ποιο νησί θα πρωτοχάσουμε για να την σπάσουμε στον ΣΚΑΪ. Κάτσε καλά Λάκιςςς, κι αν εκλεγεί ο Τραμπ ετοίμαζε κόλλυβα, εμείς θα τρέχουμε όχι ο Σκάης. Ο Πέτα, με συγκίνησε απογευματιάτικα. Με τα δίπιτα, μου ξύπνησε αναμνήσεις του μικρού salde. Όταν μικρό παιδάκι ανακάλυψε ότι επιτρέπεται να παραγγέλνει δίπιτο το σουβλάκι του. Με ωραία πίτα (δεν τα φτιάχνουν πια όπως παλιά). Συνήθεια ξεχασμένη στο μακρινό παρελθόν, με ευθύνη των απατεώνων της βιομηχανικής πίτας και προς μεγάλη θλίψη των νοσοκομείων της πρωτεύουσας.

Ωραία τα δίπιτα Πέτα, δεν σε κατηγορώ, κόφτα asap μην ακολουθήσεις τα χνάρια μου. Μπάι δε γουέι, «με διπλή», τα δίπιτα και τα hors-d' oeuvres και τα s'il vous plaît άστα για τα παιδιά που δε μιλούν την αττική διάλεκτο. Απ' τα Μέγαρα και τα Γκράβαρα που καταλήγουν αδύναμοι μοδς, να μην καταφέρνουν να συμμαζέψουν τον τρομοκράτη τον Κούκη με τα απαγορευμένα τα χιπ και τα χοπ του.

9 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Vegans will steal your wives.


γράφε τα τώρα που μπορείς, γιατί όταν πάνε στο 3% και μπουν Βουλή με το κόμα που χουν ετοιμάσει, θα κρυβόμαστε.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 26 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

γράφε τα τώρα που μπορείς, γιατί όταν πάνε στο 3% και μπουν Βουλή με το κόμα που χουν ετοιμάσει, θα κρυβόμαστε.

 

άνετα πλέον, τους στηρίζω μιας και έχω εκποιήσει το ζωικό μου κεφάλαιο. 0 ζωική παραγωγή η Κούκης ΙΚΕ. 

Φάτε εισαγόμενα ρουμανίας με σφραγίδα ΕΛΛΑΣ. Εγω απλά βλέπω την νέα ΚΑΠ και κλαίω απ τα γέλια. Best call ever to sell all this shit.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Ενα ποστ με πιτογυρο εκανα και προκαλεσα χαμο χαρ χαρ! γιατι αυτος (1- 0) ειμαι!

 

Γιατί είσαι πηγή έμπνευσης και μια από τις κινητήριες δυνάμεις στο ΠΟΘ και ας σε λέει σπάμερ ο Αστρολάβος.

6371361.thumb.png.d97143c793e9c2cfa6a1fa590fcd13ae.png

 

:hehe:

 

πριν 27 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Βγαλε τον χοντα απο το σαιντουιτς ραααααααααα!

 

Διάβασα βάλε.Κάποιος με μάτιασε γμτ.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος minast έγραψε:

Το φυστικοβούτυρο δεν θα το πιάνεις στο στόμα σου.

Το φυστικοβούτυρο.

 

Εσύ δεν είσαι Αμερικάνος οπότε δεν πιάνεσαι.

 

Merenda power.

 

πριν 6 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

Merenda power.

 

Ουδεμία σχέση με το Marika Power.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.