Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

πριν 1 ώρα, το μέλος salde έγραψε:

τελικά μπορεί και να σας έφεξε χόντα και αρχηγούλη. Δυστυχώς για τον @yanni αν και τα τραβάει κι αυτινού ο οργανισμός. Πέτα meet yanni.
Γιάννη, υπάρχει σοβαρός λόγος να μην περάσεις σε 10 και να ταλαιπωρείσαι με τα 7;

Αλλά όχι οι APU. Απλά συμπληρωματικά και ενημερωτικά στα παραπάνω, η καλή μας AMD βγάζει Windows 7 drivers ακόμα και για την 5700ΧΤ, αλλά όχι για τις iGPUs στις APUs που είναι Vega, δηλαδή προηγούμενης γενιάς. Τι μαλ....κες!!!!....

 

Τα έχω συνηθίσει τα 7 και βασικά δεν θέλω να αναρωτιέμαι κάθε 3μηνο αν τα Windows θα επιζήσουν του νέου και υποχρεωτικού update της Microsoft. Windows 10 έχω στο gaming PC και τα τελευταία 4-5 χρόνια χρειάστηκε δύο φορές να κάνω format και να τα ξανά στήσω από μακακίες της MS. Στο ιντερνετόπισο που ασχολούμαι και με ότι δουλειά θέλω να κάνω, δεν θα κάτσω να παίζω με τα βλήματα που έχει η MS στον εγκέφαλο της.

 

tenor.gif

Έγινε επεξεργασία από yanni
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

(αρχηγούλη, γι' αυτό σ'αγαπώ. Είχα γράψει ποπκορν αρχικά, το διόρθωσα μονάχα για σένα, «θα το σχολιάσει άραγε». Το τζιφ με τα κυάλια, το χετε ξαναβάλει, είναι άριστο)

Καλό μεσημέρι στο Λαμπ, ΚΜ@sstav (αυτός μετά την Μπεσίκτας έχει κέφια στον ουρανό, το αξίζει όμως)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν τα λέτε πανκέικς κει στον καταυλισμό; Ορίστε, οι τιμωρίες των θεών άρχισαν. Τηγανίτες με μαρμελάδα κόλιανδρου και λαδοκαμμένες τηγανητές γλυκοπατάτες με τον φίλο σου τον Γιάγκο, να μάθετε να κοροϊδεύετε και να διαδίδετε φάκε νιουζ. Έχει συνέχεια με τον αγώνα σήμερα, προβλέπω να μαζεύεστε κι άλλοι.

Μπονζούρ 

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

τι τραγούδια ακούς; Στίχο γράψε μας, δεν τα ξέρω.

Για τις φακές: δεν υπάρχει αντμιν στο σάιτ. Έχεις εσύ δυνατότητα να τους ροπαλιάζεις; Έχουν ξαμοληθεί από χθες, θα συνεχίσουν σήμερα, Χόντας, Γιάγκος, σίγουρα έπονται άλλοι διαδώστες φάκε νιουζ. Ο ένας αντμιν είναι δικος τους. Η κυρία  μόνο οφείλει να τους τιμωρήσει. Αν μας πει κι εκείνη ότι κατάντησε μερσεντού, θα γκρεμιστεί ο κόσμος.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

τι τραγούδια ακούς; Στίχο γράψε μας, δεν τα ξέρω.

 

πριν 12 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Για τις φακές: δεν υπάρχει αντμιν στο σάιτ. Έχεις εσύ δυνατότητα να τους ροπαλιάζεις; Έχουν ξαμοληθεί από χθες, θα συνεχίσουν σήμερα, Χόντας, Γιάγκος, σίγουρα έπονται άλλοι διαδώστες φάκε νιουζ. Ο ένας αντμιν είναι δικος τους. Η κυρία  μόνο οφείλει να τους τιμωρήσει. Αν μας πει κι εκείνη ότι κατάντησε μερσεντού, θα γκρεμιστεί ο κόσμος.

Ό,τι μπορώ κάνω, απλά μου λείπει το ρόπαλο :bleh: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

Δεν τα λέτε πανκέικς κει στον καταυλισμό; Ορίστε, οι τιμωρίες των θεών άρχισαν. Τηγανίτες με μαρμελάδα κόλιανδρου και λαδοκαμμένες τηγανητές γλυκοπατάτες με τον φίλο σου τον Γιάγκο, να μάθετε να κοροϊδεύετε και να διαδίδετε φάκε νιουζ. Έχει συνέχεια με τον αγώνα σήμερα, προβλέπω να μαζεύεστε κι άλλοι.

Μπονζούρ 

 

Pancake τα πλασάρουν σε εσας τους πρωτευουσιάνους μπας και ζήσετε λίγο το Αμερικαν ντριμ ενώ απολαμβάνετε το μπραντσ σας. 

  • Like 2
  • Agree 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος honda22 έγραψε:

Κερνάω τηγανίτα

 

  Reveal hidden contents

Το στομάχι μου 

 

 

Αν κέρναγες κανένα εκμέκ παγωτό ή καμία καρυδόπιτα (με παγωτό ή χωρίς) ή έστω προφιτερόλ, ίσως...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, p55 said:

Αν κέρναγες κανένα εκμέκ παγωτό ή καμία καρυδόπιτα (με παγωτό ή χωρίς) ή έστω προφιτερόλ, ίσως...


1. μιλάμε για τον Χόντα. Να διαβάζεις όλο το κείμενο να δεις ποιον κερνάει
2. Πες τα. Τι τηγανίτες, με τηγανίτες και κρέπες θα χορτάσουμε; 24 ώρες να τα τρως, θες και κάτι άλλο για την πείνα. Κάνα (2-3-5-6) τοστάκι έστω.
3. τέτοιες ώρες μην τα πολυγράφεις αυτά με τα εκμέκ και τις καρυδόπιτες. Είμαι αδυνάμου χαρακτήρα.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.