Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

Καλημέρα. Έχοντας κλείσει 45ώρο στη δουλειά αυτήν την εβδομάδα, είπα να προσέξω τον εαυτό μου. Σηκώθηκα πιο αργά σήμερα και θα το πάω χαλαρά. Η πολλή δουλειά τρώει τον αφέντη..   

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Καλημέρα και χρόνια πολλά στους Ματθαίους  :) 

 

 

Μία ώρα πριν, το μέλος sstav έγραψε:

Παρασκευιάτικες καλημέρες σήμερα...

Πόσες μέρες για τα Χριστούγεννα;

Ποτε στολίζουμε τον λάμπη μας είπαμε;

 

πριν 44 λεπτά, το μέλος Simon έγραψε:

Καλημέρα (να είναι..)

 

πριν 34 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Καλημέρα. Έχοντας κλείσει 45ώρο στη δουλειά αυτήν την εβδομάδα, είπα να προσέξω τον εαυτό μου. Σηκώθηκα πιο αργά σήμερα και θα το πάω χαλαρά. Η πολλή δουλειά καλημέρα τρώει τον αφέντη..   

 

arGKoK7_700b.jpg

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Γενικά. Από το ένα στραβό στο άλλο. Ακόμα και η δουλειά που βρήκα, τους πρώτους 5 μήνες ήταν καλή, τώρα φαίνεται ότι το πάει για φούντο και μας χρωστάει. Το αμάξι δεν πάει καλά, η υγεία έχει τα πάνω και τα κάτω της, σχέσεις με άλλους ανθρώπους μηδέν. Άστα καλύτερα. Για αυτό ούτε καλημέρες, ούτε χρονιαπολλά.

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Γενικά. Από το ένα στραβό στο άλλο. Ακόμα και η δουλειά που βρήκα, τους πρώτους 5 μήνες ήταν καλή, τώρα φαίνεται ότι το πάει για φούντο και μας χρωστάει. Το αμάξι δεν πάει καλά, η υγεία έχει τα πάνω και τα κάτω της, σχέσεις με άλλους ανθρώπους μηδέν. Άστα καλύτερα. Για αυτό ούτε καλημέρες, ούτε χρονιαπολλά.

 

Μη ξενερώνεις ρε. 

Αμα θες παμε δευτερα να βρέχουμε τους καλημεράκηδες με μανικα. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Δεν ξερω ποιος ειναι πιο καμμενος, αυτοι ή εγω που καθησα κ το ειδα ολο :hehe:

 

Koιτα, μετά τη μέση γ@μάει ρε αυτό με τον Gandalf. Κάπου στο 5:13:12

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.