Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

πριν 6 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Ξεκάθαρα πράσινος από την κορφή ως τα νύχια. Και ΠΑΣΟΚάρα η παλιά , η ορθόδοξη :hehe: 

Πασόκ ή τέφρα. Για τους μυημένους...

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Γυρνάω χθες, κατά τις 22.00, από το γραφείο. Η γυναίκα μου με τη μικρή έχουν πάει βόλτα και επιστρέφουν εκείνην την ώρα. Στην είσοδό μας, παρκαρισμένα δύο μηχανάκια (είχαν αποκλείσει εξ ολοκλήρου την πρόσβαση) με κλειδωμένα τιμόνια. 

Έφαγα 10 λεπτά να τα μετακινήσω. Το ωραιότερο; Ακριβώς δίπλα, στο 1.5 μέτρο, είχε χώρο στάθμευσης για 5 μηχανάκια στη σειρά. 

Νεοελληνική γαϊδουριά στο κόκκινο....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Γυρνάω χθες, κατά τις 22.00, από το γραφείο. Η γυναίκα μου με τη μικρή έχουν πάει βόλτα και επιστρέφουν εκείνην την ώρα. Στην είσοδό μας, παρκαρισμένα δύο μηχανάκια (είχαν αποκλείσει εξ ολοκλήρου την πρόσβαση) με κλειδωμένα τιμόνια. 

Έφαγα 10 λεπτά να τα μετακινήσω. Το ωραιότερο; Ακριβώς δίπλα, στο 1.5 μέτρο, είχε χώρο στάθμευσης για 5 μηχανάκια στη σειρά. 

Νεοελληνική γαϊδουριά στο κόκκινο....

 

Και ξέρεις το καλύτερο; Ότι αν σε έβλεπαν να τα μετακινείς θα στο έπαιζαν και τσαμπουκάδες. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 17 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Γυρνάω χθες, κατά τις 22.00, από το γραφείο. Η γυναίκα μου με τη μικρή έχουν πάει βόλτα και επιστρέφουν εκείνην την ώρα. Στην είσοδό μας, παρκαρισμένα δύο μηχανάκια (είχαν αποκλείσει εξ ολοκλήρου την πρόσβαση) με κλειδωμένα τιμόνια. 

Έφαγα 10 λεπτά να τα μετακινήσω. Το ωραιότερο; Ακριβώς δίπλα, στο 1.5 μέτρο, είχε χώρο στάθμευσης για 5 μηχανάκια στη σειρά. 

Νεοελληνική γαϊδουριά στο κόκκινο....

 

Καλημέρα :p

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Γυρνάω χθες, κατά τις 22.00, από το γραφείο. Η γυναίκα μου με τη μικρή έχουν πάει βόλτα και επιστρέφουν εκείνην την ώρα. Στην είσοδό μας, παρκαρισμένα δύο μηχανάκια (είχαν αποκλείσει εξ ολοκλήρου την πρόσβαση) με κλειδωμένα τιμόνια. 

Έφαγα 10 λεπτά να τα μετακινήσω. Το ωραιότερο; Ακριβώς δίπλα, στο 1.5 μέτρο, είχε χώρο στάθμευσης για 5 μηχανάκια στη σειρά. 

Νεοελληνική γαϊδουριά στο κόκκινο....

 

θα φώναζα αστυνομία...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Πασόκ ή τέφρα. Για τους μυημένους...

Ε και τωρα καπως ετσι ειναι.. Πα(θαινεις)σοκ η πουλας (ν)εφρα για να πληρωσεις φορους...

Έγινε επεξεργασία από Seek & Find
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος PetrosD έγραψε:

Με το καροτσάκι του παιδιού; :rofl:

 

πριν 27 λεπτά, το μέλος Simon έγραψε:

Στο κλεινον αστυ? Εδω σε κυνηγανε ακομα κι αν τα ακουμπησει η αυρα σου ?

 

Σωστά ξεχναω πως δεν ειμαι Σερρες και δεν εχω τον φορτωτη ευκαιρο στην αυλή μου. Φτουγμτ.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι, συμφωνώ. Η άποψη της γυναίκας μου ήταν η εξής: "άσε τώρα, πού να μπλέκουμε. Δεν θες να έχουμε καλές σχέσεις με τους γείτονες;". -Όχι, αγάπη μου, δεν θέλω.

Η πλάκα είναι πως η αστυνομία βρίσκεται στο παρακάτω στενό. 2 λεπτά (κυριολεκτικά) με τα πόδια...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Ναι, συμφωνώ. Η άποψη της γυναίκας μου ήταν η εξής: "άσε τώρα, πού να μπλέκουμε. Δεν θες να έχουμε καλές σχέσεις με τους γείτονες;". -Όχι, αγάπη μου, δεν θέλω.

Η πλάκα είναι πως η αστυνομία βρίσκεται στο παρακάτω στενό. 2 λεπτά (κυριολεκτικά) με τα πόδια...

 

Τέτοιους γείτονες που δε σέβονται τίποτα, να τους βράσεις.

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος astrolabos έγραψε:

 

Τέτοιους γείτονες που δε σέβονται τίποτα, να τους βράσεις.

Μην μου βάζεις ιδέες. Είχα μείνει στο να μετακινήσω απλώς τα οχήματά τους στο παρακάτω τετράγωνο.

Link to comment
Share on other sites

να ετοιμάζεσαι για διακοπές παρτ2 και μία μέρα πριν φύγεις να σκάει πυρετός γιατί μπορεί και να είσαι 3 μέρες με πυρετό αξία ανεκτίμητη,

πάλη καλά που το σπίτι είναι δικά μας και το όχημα και θα πάει παραπίσω ....

 

Μπόκολης ....

Δεν ξέρω κάποιος πο στης με μάτιασε ! ?

  • Like 1
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.