Jump to content




tommybertsen

Recommended Posts

Τέζα από κούραση και αφού έχω πιει κάτι μπύρες, κατά τις δέκα και μισή ανάβω το αιρκοντίσιον, την πέφτω κρεβάτι και βάζω να δω Doug Demuro. Το αποτέλεσμα ήταν ότι κοιμήθηκα πριν τις 11 και σαν συνέπεια κατά τις 6 ξύπνησα. Πρωινό καφεδάκι στο μπαλκόνι και λίγο μετά τις 7 γραφείο... Η απόλυτη ησυχία... Γνήσιος μπάρμπας (c) Αστρόλαβος

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος GriGaS έγραψε:

Τέζα από κούραση και αφού έχω πιει κάτι μπύρες, κατά τις δέκα και μισή ανάβω το αιρκοντίσιον, την πέφτω κρεβάτι και βάζω να δω Doug Demuro. Το αποτέλεσμα ήταν ότι κοιμήθηκα πριν τις 11 και σαν συνέπεια κατά τις 6 ξύπνησα. Πρωινό καφεδάκι στο μπαλκόνι και λίγο μετά τις 7 γραφείο... Η απόλυτη ησυχία... Γνήσιος μπάρμπας (c) Αστρόλαβος

Διάβασα μπάρμαν (θα φταίνε οι μπύρες) και φοράω και γυαλιά. Α ρε, γεράματα.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, YDinopoulos said:

Καλησπερα και αυριο φευγω για αλλες 10 μερες στο χωριο (ΜΑρμαρι - Ευβοια) :p 

 

Τι όμορφο μέρος. 10 καλαμάκια, ένα συκώτι και 2 μπιφτέκια από τη χασαποταβέρνα του Τσάμη... Λογικά 15-20 ευρώ όλα μαζί θα σου πάνε!!!!!!

Έγινε επεξεργασία από schumifer
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, schumifer said:

 

Τι όμορφο μέρος. 10 καλαμάκια, ένα συκώτι και 2 μπιφτέκια από τη χασαποταβέρνα του Τσάμη... Λογικά 15-20 ευρώ όλα μαζί θα σου πάνε!!!!!!

 

 

Το σοι παμε εκει, απο το 1960.  Δεν το αλλαζω με τπτ. 

Και αν ξαναπας, φαε στου Τσαμη μπιφτεκι γιγας. 6-7 ευρω και ειναι ΠΟΛΥ. Εγω ζοριζομαι να το τελειωσω... :hehe: 

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, YDinopoulos said:

 

 

Το σοι παμε εκει, απο το 1960.  Δεν το αλλαζω με τπτ. 

Και αν ξαναπας, φαε στου Τσαμη μπιφτεκι γιγας. 6-7 ευρω και ειναι ΠΟΛΥ. Εγω ζοριζομαι να το τελειωσω... :hehe: 

 

 

Περάσαμε πραγματικά πολύ ωραία με γυναίκα και παιδί 6 μέρες, ευτυχώς και δυστυχώς φάγαμε στη χασαποταβέρνα το τελευταίο βράδι. Δυστυχώς γιατί για μένα το πιο απολαυστικό φαγητό της εβδομάδας, ευτυχώς γιατί δε θα είχαμε φάει πουθενά αλλού αν τον είχαμε ανακαλύψει νωρίς...

Link to comment
Share on other sites

Επιστροφή στην Αθήνα πριν λίγο. Έχω φτάσει πλέον σε σημείο να είμαι χαρούμενος όταν βρίσκω το σπίτι απαραβίαστο. Μια φορά το σπίτι, δύο το μαγαζί και ένα κλεμμένο μηχανάκι δεν είναι και λίγα... 

  • Like 4
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.